esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μάλλον ασχολείσαι με κάτι βαρετό και το νιώθεις αυτό :)

Με τι ασχολείσαι boy?

Μάλλον απλά ανυπομονώ για το ΣΚ boy, γιατί γενικά με τη δουλειά δε βαριέμαι καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά για τον @venisk τον θεωρητικό?

Ένα "βαζελάκι" έφτανε!

Προσπάθείς να κάνεις εντύπωση αλλά έχεις τα λάθος άτομα γύρω σου!!! Κάποια μέρα θα πάμε μαζί να δούμε την πανάθα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κώστα!!!!

Ήταν καλή ταινία αλλά με χάλασε η αρχή στην γη..θα ήθελα πιο πολύ χρόνο να αφιερώσει στο ταξίδι παρά στην σχέση του με τα παιδιά του..στο τέλος είχε πολύ μα πολύ φαντασία μέσα αλλά είχε ωραίο τέλος..θα της έβαζα ένα 7.5-8 κλασικός nolan με τα mindfuck του...ίσως πολύ επηρεασμένος απο τα startrek περιμένω απίθανα πράγματα μέσα στις ταινίες και είναι κακό αυτό! Σίγουρα καλύτερη ταινία από το gravity απλά οι στιγμές του υποτιθέμενου άγχους που ας πούμε προσπαθούσαν να σωθούν δεν κατάφερνε να μου τις περάσει! Το καλύτερο σημείο της ταινίας με διαφορά είναι όταν συναντάνε την μαύρη τρύπα..αξίζει να πας σινεμά μόνο για την σκηνή αυτή!

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

^^ ναι οντως αυτο με τη μαυρη τρυπα θα ειναι πολυ εντυπωσιακο, αυτες οι σκηνες ειναι μονο για το σινεμα.

φανταζομαι οτι εχεις δει τα alien ετσι? το 1 και 2 ειναι τρομερα ακομα και σημερα.

θα την δω οπωσδηποτε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έχω δεί! Για στείλε κανα link να καταλάβω..πάντως θα μπορούσε να έχει καλύτερο πρωταγωνιστή ο Matthew McConaughey μου κάνει για ποιο light έργα δεν είναι και τόσο καλός τελικά..έχει κ αυτή την ηλίθια προφορά λες και ακούς κανένα γελαδάρη και περιμένεις σε κάθε σκηνή να βγάλει το περίστροφο και να πυροβολάει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now