esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

BMW 1.35 ? @Rage

Μ1 135 coupe. :)

Modeling, Rendering & Composition ολα σε Lightwave 3d.

Venisk. εχω ηδη κανει φορματ ξανα. Tα αρχεια αυτα βρισκονται σε 2ο παρτισιον του δισκου αλλα και παλι τπτ. Θα δοκιμασω και αυτο με Ubuntu και βλεπουμε. Μπορω σαν 2ο λειτουργικο στο ιδιο pc να το περασω αυτο? Ειμαι ασχετος τελειως. yo!

Edited by Rage
Link to comment
Share on other sites

Venisk. εχω ηδη κανει φορματ ξανα. Tα αρχεια αυτα βρισκονται σε 2ο παρτισιον του δισκου αλλα και παλι τπτ. Θα δοκιμασω και αυτο με Ubuntu και βλεπουμε. Μπορω σαν 2ο λειτουργικο στο ιδιο pc να το περασω αυτο? Ειμαι ασχετος τελειως. yo!

Κάνε ένα search στο 2ο partition με bitdefender και malwarebytes.

Link to comment
Share on other sites

ubuntu live cd κατεβασε

bootαρισε απο αυτο

τρεχει στην ram δεν χρειζεται να εγκαταστησεις τιποτα

και ενοειται κανεις και search, αλλα θα στο προτεινα μετα τα ubuntu, μην ειναι κανα αρχειο excel μολυσμενο και το χασεις τελειωτικα

Link to comment
Share on other sites

μην εισαι απολυτος..

Δεν είμαι απόλυτος, απλά η κρυπτογράφηση δεν έχει καμία σχέση με αυτό που περιγράφεις.

Τα κρυπτογραφημένα αρχεία, είναι σχετικά απίθανο να τα διαβάσεις χωρίς τον κωδικό και όποιο λειτουργικό σύστημα στον κόσμο κι αν έχεις, δεν ανοίγουν εύκολα, εκτός αν έχεις το μαύρο κουτί από το Sneakers.

Αυτό που λες, έχει να κάνει με δικαιώματα χρήσης κι επειδή ο χρήστης που τα είχε, δεν υφίσταται μετά το format, τα Windows δεν το αναγνωρίζουν και απλά δε σου δίνουν πρόσβαση. Είναι ζήτημα 5 λεπτών να την πάρεις, αν γνωρίζεις πως και είσαι admin.

Τα Linux, αγνοούν τα δικαιώματα των Windows και για αυτό τα ανοίγουν αμέσως.

Edited by Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι απόλυτος, απλά η κρυπτογράφηση δεν έχει καμία σχέση με αυτό που περιγράφεις.

Τα κρυπτογραφημένα αρχεία, είναι σχετικά απίθανο να τα διαβάσεις χωρίς τον κωδικό και όποιο λειτουργικό σύστημα στον κόσμο κι αν έχεις, δεν ανοίγουν εύκολα, εκτός αν έχεις το μαύρο κουτί από το Sneakers.

Αυτό που λες, έχει να κάνει με δικαιώματα χρήσης κι επειδή ο χρήστης που τα είχε, δεν υφίσταται μετά το format, τα Windows δεν το αναγνωρίζουν και απλά δε σου δίνουν πρόσβαση. Είναι ζήτημα 5 λεπτών να την πάρεις, αν γνωρίζεις πως και είσαι admin.

Τα Linux, αγνοούν τα δικαιώματα των Windows και για αυτό τα ανοίγουν αμέσως.

με καλυψες απολυτα με την απαντηση σου, αυτο προσπαθησα να πω, αλλα με διαφορετικη διατυπωση :)

Link to comment
Share on other sites

Όσο και να μας πειράζει, αυτό σημαίνει πολύ ελιά και λάδι τον Οκτώβρη, όπως και γενικά μεγάλη παραγωγή σε όσα δέντρα δεν ποτίζονται, αλλά βασίζονται στη βροχή.

Έχουμε ανάγκη μια καλή παραγωγή σα χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο, αλλά...

1. Τα τελευταία 4 Logitech που είχα (είχα μόνο Logitech από το 1995), έπαθαν όλα το ίδιο: Χάλασε το αριστερό κουμπί. Το ένα μάλιστα ήταν στην εγγύηση, μου το άλλαξαν (εξαιρετικό support) και το άλλο έπαθε το ίδιο σε 6 μήνες. Δεν ασχολήθηκα, πήρα άλλη μάρκα.

2. Ασύρματο και gaming = NO GO.

τοχεις ακομα το χαλασμενο?

στειλτο απο δω να του ξηγηθω 2 omron

Link to comment
Share on other sites

...και εμένα ότι Logitech μου έχει πάθει κάτι, ακριβώς ίδια φάση ήταν. Πάντα το αριστερό click, πέταγε διπλά με ένα πάτημα.

Και σε διαφορετικά μοντέλα το είχα δει.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στου εορτάζοντες κ από μένα! Ότι επιθυμείτε μαγκίτος και μαγκίτες :)

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] ρουφηξεςςςςςςςς!!

Η ψήκτρα είναι στα χέρια μου :D

<3 @Λουκά

Nie ma za co ρε! :hehe:

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

τοχεις ακομα το χαλασμενο?

στειλτο απο δω να του ξηγηθω 2 omron

Το έδωσα, αφού ήταν στην εγγύηση. Πρέπει να έχω όμως άλλα δύο. Ένα G500 και ένα Revolution MX. Στα στέλνω αν τα θέλεις, κρατάς το ένα και μου επιστρέφεις το άλλο, γιατί θέλω ένα backup.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now