esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σπεράααααααα! Όλοι καλά? Καλή εβδομάδα! :D

Εχθές με έπιασε βροχή μέσα στην θάλασσα το απόγευμα και δεν μπορούσα να βγώ με το windsurf έξω γιατί είχε τρελό αέρα...!

Μου πήρε 3 ωρούλες το μάθημα αλλά τελικά τα κατάφερα :hehe:

PS. Το πρωί με την βροχούλα παραλίγο να μην είχατε admin αλλά ο Θεός έβαλε το χέρι του και τελικά δεν έφυγα

επάνω στα τσιμέντα.

Μετά απο λίγο εδώ απέναντι είδα το High Speed 5 να πιάνει φωτιά..την σβήσανε σε 2 ώρες αλλά όπως το βλέπω απο μακριά

ολο το επάνω έχει καταστραφεί!

PS. Εάν φτιάχναμε Coolermaster Concept Stores με μέσα όλα τα προϊόντα ανοιχτά θα σας άρεσε? :D

Link to comment
Share on other sites

Σπεράααααααα! Όλοι καλά? Καλή εβδομάδα! :D

Εχθές με έπιασε βροχή μέσα στην θάλασσα το απόγευμα και δεν μπορούσα να βγώ με το windsurf έξω γιατί είχε τρελό αέρα...!

Μου πήρε 3 ωρούλες το μάθημα αλλά τελικά τα κατάφερα :hehe:

PS. Το πρωί με την βροχούλα παραλίγο να μην είχατε admin αλλά ο Θεός έβαλε το χέρι του και τελικά δεν έφυγα

επάνω στα τσιμέντα.

Μετά απο λίγο εδώ απέναντι είδα το High Speed 5 να πιάνει φωτιά..την σβήσανε σε 2 ώρες αλλά όπως το βλέπω απο μακριά

ολο το επάνω έχει καταστραφεί!

PS. Εάν φτιάχναμε Coolermaster Concept Stores με μέσα όλα τα προϊόντα ανοιχτά θα σας άρεσε? :D

το νου σου ρε ιπταμενο δελφινι

ναι θα μας (μου) αρεσε

Link to comment
Share on other sites

PS. Εάν φτιάχναμε Coolermaster Concept Stores με μέσα όλα τα προϊόντα ανοιχτά θα σας άρεσε? :D

Τι σημαίνει concept stores ρε? Ένα μαγαζί που είναι σε έκθεση και μπορεί να βγει ή να μην βγεί?

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει concept stores ρε? Ένα μαγαζί που είναι σε έκθεση και μπορεί να βγει ή να μην βγεί?

...και πάντα έχει μεγαλύτερες ζάντες, σε σχέση με το παραγωγής; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα yo nigahz!!

Μετά απο λίγο εδώ απέναντι είδα το High Speed 5 να πιάνει φωτιά..την σβήσανε σε 2 ώρες αλλά όπως το βλέπω απο μακριά

ολο το επάνω έχει καταστραφεί!

Σε ωραίο μέρος πρέπει να σαι. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες SOS... vga, cpu, fbi, cia.

Μετα απο φορματ ολα τα word & excell αρχεια μου εχουν αυτη τα καταληξη... XLS.mdcugxi και ανοιγουν αλαμπουρνεζικα. Υπαρχει λυση?

Link to comment
Share on other sites

Γύρνα το region Ελλάδα ρε.. Πίνακας ελέγχου γλώσσες τοποθεσία κλπ

Sent from my SM-N910C

Το εχω κανει... σβηνω την καταληξη και πριν ανοιξει το αρχειο μου λεει μηπως ειναι corrupted και αν θελω να το ανοιξω και τελικα παλι χαλασμενο ανοιγει. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now