esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Αναβάθμιση!! Καλημέρα καλημέρα!

qbOuoIe.jpg

Καλημέρα φιλάρα μου! Πήρα κάπου το αυτί μου πως η Corsair θα βγάλει facelift του 900D λέει.

Νιώθεις άσχημα τώρα? :hehe:

Χρόνια Πολλά Αντωναράααα! :D

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση!! Καλημέρα καλημέρα!

Έλα ρε, το noobά έβαλες...; Βάλε το γκομενάκι αν είναι, αυτός είναι για χαστούκια. Τα κόκκαλα του Vader κοντεύουν να σπάσουν από το τρίξιμο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλάρα μου! Πήρα κάπου το αυτί μου πως η Corsair θα βγάλει facelift του 900D λέει.

Πήρε κάπου το αυτί σου μήπως η cm έβγαλε μεταλικό case??? :hehe:

Νιώθεις άσχημα τώρα? :hehe:

Έλα ρε, το noobά έβαλες...; Βάλε το γκομενάκι αν είναι, αυτός είναι για χαστούκια. Τα κόκκαλα του Vader κοντεύουν να σπάσουν από το τρίξιμο...

Είδες την ταινία και δεν ήταν αρκετά κακός?? Γιατί για να τρίζουν τα κόκκαλα του vader ο kylo ren έπρεπε να είναι φλώρος, μετά απο ένα καμμένο χωριο στην αρχή ενα πλανήτη στη μέση και έναν ήρωα στο τέλος δεν ήταν αρκετά κακός? Να προσέχεις τα λόγια σου για τους ηρωές μου! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Καλό χειμώνα :hehe: Άργησε λίγο να έρθει εδώ..και πάνω που λέω θα ρίξει σετ σαλονιού τσακ να τον μπιπ τον ήλιο..μην χάσει...ο happy medium παντού μέσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, winter is coming, χιόνια στο καμπαναριο και τα σχετικά!

Κάνει κρύο, καιρός για δύο (και τρίο για τους ελεύθερους), οπότε το σωστό είναι:

Winter is cumming!

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά βγάζει και η GBT μια τόσο high end mobo . Ας την αφήσουμε να χαρεί :hehe:

Μπορεί αυτή την φορά να νομίζει πως το κόλπο για υψηλές πωλήσεις είναι η ψηλή τιμή :hehe:

τι έλεγε κάποτε ο Σοφοκλής :hehe:

κατα τ'άλλ: κρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now