esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δώσε μας λίγες πληροφορίες..

Πως έγινε έτσι?:que:...:que:...

Δεν αντέχει το υλικό;; Το έχουν αλλάξει στα επόμενα G9; Δεν ξέρω.. απλά ξεφτίζει!

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό γίνετε από την πολύωρη χρήση του?

Ποια πολυωρη χρηση - σε μια βδομαδα ηταν off το ποντικι, ηταν προβληματικα τα πρωτα. Μετα το φτιαξαν και ολα ειναι οκ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε φτάνει που.. αποσυντίθεται, κάνει και τα δάχτυλά μου να πονάνε.. Με το παλιό μου MS Wireless Optical δε φαίνεται να έχω prob, αλλά έχει χαλάσει.. Damn :(

Link to comment
Share on other sites

Και ομως δεν το εφτιαξαν... Απλα κρατάει λίγο παραπανω... Εχω αλλάξει 3 (ειμαι στο τρίτο 4 μήνες και δεν εχει σημάδια) συγκεκριμένα. Το πρώτο αν θυμαμαι καλα δεν κράτησε ουτε βδομάδα, μετά το αλλο απο 5 μήνες και τωρα βλέπουμε...)Το καλύπτει πλήρως η εγγύηση τους.

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοανατρίχιασα. . .

Δεν είναι θεμα το "Προσεχε οταν οδηγεις", ειναι fail αυτο γιατι παιζουν απειρα πραγματα ρολο. Αν σου συμβει σου συνεβη πιστευω - δες εδω:

Link to comment
Share on other sites

Ουφ τέλος το packing. Ευτυχώς χώρεσαν οι SuperPi δίσκοι Πάστελ... Απλά θέλουν format γιατί και οι δύο έχουν το OS μου. Ένα μικρό πρόβλημα όμως fail boy. Που ακριβώς θα τους βάλουμε πάνω στην P6T WS Pro, αφού είναι IDE και οι δύο...

Η χειραποσκευές μου θα είναι η Foxconn Reinaissance :hehe: Δεν χωράει για κανένα λόγο μες στο σακβουαγιάζ :hehe:

Ακόμα ένα Fail. Έδωσα την Δευτέρα το πάσο μου στην γραμματεία του Οικονομικού για ανανέωση και πρέπει να πάω το πρωί να το πάρω πίσω. FAIL :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ουφ τέλος το packing. Ευτυχώς χώρεσαν οι SuperPi δίσκοι Πάστελ... Απλά θέλουν format γιατί και οι δύο έχουν το OS μου. Ένα μικρό πρόβλημα όμως fail boy. Που ακριβώς θα τους βάλουμε πάνω στην P6T WS Pro, αφού είναι IDE και οι δύο...

Η χειραποσκευές μου θα είναι η Foxconn Reinaissance :hehe: Δεν χωράει για κανένα λόγο μες στο σακβουαγιάζ :hehe:

Ακόμα ένα Fail. Έδωσα την Δευτέρα το πάσο μου στην γραμματεία του Οικονομικού για ανανέωση και πρέπει να πάω το πρωί να το πάρω πίσω. FAIL :hehe:

Γεμάτο αποτυχία είναι αυτό το post :hehe:

Καλημέρα Guys..

Πιστεύω να πάνε όλα τέλεια στην έκθεση που ξεκινάει σήμερα:D

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το πρωί 05:30 φτάνω Πειραιά εγώ. Οπότε θα είμαι στην Έκθεση (από ότι μου είπε και ο Πέππας) Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή. :P

Κυριακή βράδυ την κάνω πάλι για Κρήτη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now