esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

@jason

και εγω πολλες φορες παραταω το κινητο οπου να ναι και το παιρνω μετα απο 2 μερες ξερω γω ή δεν το παιρνω καθολου μαζι μου.

ειναι καλυτερα να ην εχεις κινητο μαζι σου. δεν σε ενοχλει κανενας και για κανενα λογο :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :D Πάνο θα κοιτάξω να έρθω Ηράκλειο μάλλον το μεθεπόμενο Σουκού :D

Σάκη μλκ με πήρες 5-6 τηλέφωνα, τι με ήθελες; :hehe: Έφυγα από το σπίτι βιαστικά και ξέχασα το κινητό μου. Ήρθε η Αγγελική και πάλι Ρέθυμνο οπότε έπρεπε να πάω από 'κει (ξέρει ο Σπύρος) :hehe:

Να πας!! να πας!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι άσχετο τώρα! Έχω το mobo πάνω στο τρφοδοτικό χώρις cpu μπορώ να κάνω turn να δω άμα δουλεύει η θα πάθει τίποτα?

θα πάρει μπρος καταρχην η οχι?

Link to comment
Share on other sites

θα ανάψει η όχι?

ΕΔΙΤ: XAXAOU άναψε! είχε την ένδειξη start reset o/c άναψαν αυτά τα ledakia, πάταω power και πήραν μπρος τα φουφουρια! Μιλάμε Κ@υ$21Σα! και κοκκινα indicator ηταν το 1 αναμένο και έλεγε cpu

Αντε και άλλη μια ερώτηση λογικά θα πάω σε Dell u2412m επειδή την u2711 την έχουν όπου την 700-750 ευρό εδώ πάνω και δεν μπορώ να την αντέξω οικονομικά

να πάρω 1 asus 6990

1 asus 6970 reference

να πάρω 2 asus 6970 reference γιατι φοβάμαι μην δεν βρίσκω reference μοντέλο μετα και θα ξενερώσω!

ή 1 msi lightining την οποία πιστεύω αργότερα θα βρώ μοντέλο

και sorry για τον ενθουσιασμο! απλως πρωτη φορα φτιαχνω alone pc και είμαι λιγο "χαρούμενος" γιατι τα αλλα 2 που είχα πάρει τα κάνανε το e-shop και το πλαίσιο εγω την λιστα έβαζα μόνο

Link to comment
Share on other sites

καλημερες.

και καλη βδομαδα!

Οι δρομοι πιττα! Πάλι καλα που ο προαστιακός δεν έχει απεργία :D

Γιατί το λές αυτό;

ήρθα στη δουλειά με αμάξι και έκανα 40 λεπτά!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερες.

και καλη βδομαδα!

Οι δρομοι πιττα! Πάλι καλα που ο προαστιακός δεν έχει απεργία :D

Το 20λεπτο καθυστέρησης με τον προαστιακό όμως δεν το γλύτωσα. Σιγά μην δούλευε σωστά ενώ βρέχει. Το μισό δίκτυο είναι χωρίς ρεύμα.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Μια κωλοιωση μου αλλαξε τα φωτα... πυρετος, βηχας, πονος στους μυς, πονοκεφαλος, καταροη και δεν ξερω τι αλλο νιωθω... γενικως ειμαι ενα χαρβαλο...:(

Καλημερα παιδια.:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now