esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

αν δεν ανεβασεις τα βιντεος απο την απαλλοτριωση που εχεις για κινητο, δεν σου δινω ουτε μισο πνευματικο δικαιωμα.

θες να στα στειλω να τα ανεβασεις εσυ στο γιουτουμπε γιατι βαριεμαι ? :P

Link to comment
Share on other sites

Να ποστάρω και εγώ μια απορία που έχω..

Επειδή τα παιχνίδια τα κατεβάζω σπασμένα υπάρχει περίπτωση να έχουν κλειδωμένα fps? Για παράδειγμα στο metro 2033 με fraps όλα maxed out 1920χ1200 έχω 30-40 fps με τις 2 6970 ενώ όταν τρέχω το benchmark του metro 2033 μου έχει βγάλει max fps 140 με την μια 6970 που είχα δοκιμάσει τότε.

Και επειδή χθες βγήκε καινούριο Bios update (9920) που διορθώνει τα BSOD με τους FX (γιατί οι phenom δεν είχαν κάποιο πρόβλημα) στα Games Deus X, Shogun, Warhammer 40k Plus Steam όσοι πήραν FX είχαν πρόβλημα με steam και μπλέ οθόνες, Deus X είχα 12 fps με 2χ6970 και + κάτι μικροκολλύματακια και αναροτίεμαι άμα φταίνε οι κάρτες ή το σπασμένο Game γιατί στο 100% δεν δουλεύουν, μου φαίνετε 60 η μια 50 η άλλη.

edit: και + το ότι άλλαξα την ανάλυση στα 1280χ720p πάλι 12-13 fps είχα με το deusX και + κολλήματακια.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις μετέφερε το post σου σε ένα νέο thread για να το βλέπουν περισσότερα μέλη και να σου λύσουν την απορία,εδώ μέσα και χάνεται αλλα και λιγότερες απαντήσεις θα πάρεις στην απορία σου :)

Φιλικά πάντα ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now