esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Από το πρωί ήμουν χωρίς Internet πάλι, τώρα επέστρεψε :(

ηρθε και η 585gtx..!;)

EVGA | Articles | EVGA GTX 560 Ti 2Win

φαινεται τουυυυμπανο!!!

Τον Μάρτη ανακοινώθηκε η κυκλοφορία της μικρότερης και απέτυχε παταγωδώς.

http://www.hwbox.gr/news-vga/11516-evga-geforce-gtx-460-2win-dual-gf104-monster-me-dinatotita-3d-vision-surround.html

Τώρα την σκέφτηκαν πάλι την σειρά 2Win; :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Έδωσα σήμερα κι πιστεύω ότι πέρασα.

Αυτό που φοβάμαι είναι ότι ο συνομιλητής μου μίλαγε κι δεν καταλάβαινες τι έλεγε.Είτε την μία δεν μπορούσε να μιλήσει είτε του παίρνε πολύ ώρα.Επίσης εκεί που η επιλογή μας είχε μόνο ένα αρνητικό του τυπά του ξίνιζαν κάποια αρνητικά(με βάση αν θα είναι αποτελεσματικά)με αποτέλεσμα η επιτιρήτρια να πατάει πάνω σε αυτά για να τον ρωτήσει.Πράμα που καθυστούσε αδύνατο να απαντήσει(κι εκεί έπαιρνα εγώ τον λόγο κι οτυ έλυνα τα χέρια)

(ΥΠ. Όταν λέω δεν τον καταλάβαινες,τον ρώτησα 3 φορές να επαναλάβει.Μίλαγε αργά αλλά με στραγάλια στο στόμα)

Link to comment
Share on other sites

Άλλο αλγόριθμο και instruction-sets χρησιμοποιεί το ένα και άλλον το άλλο.

Δεν με πείθεις... δεν με πείθεις.:P Αν ηταν ετσι η ιδια διαφορα θα υπηρχε μεταξυ systester και superPi και στους επεξεργαστες της Intel.:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πείθεις... δεν με πείθεις.:P Αν ηταν ετσι η ιδια διαφορα θα υπηρχε μεταξυ systester και superPi και στους επεξεργαστες της Intel.:D

stealth

Είσαι προγραμματιστής και δεν πείστηκες, έχεις δεί τον κώδικα και δεν πείστηκες ?

Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί ήμουν χωρίς Internet πάλι, τώρα επέστρεψε :(

Update μπήκαμε στην 6η συνεχόμενη μέρα με προβλήματα Internet.

Από τις 09:30 το πρωί μέχρι τις 17:30 που πόσταρα δεν είχα Internet. Μετά από ένα μισάωρο, στις 18:00 και κάτι, μ' άφησε πάλι και επέστρεψε τώρα...

Θυμήθηκα Απρίλη 2009 που έμενα βδομάδα+ χωρίς Internet. Πραγματικά είμαι σε απόγνωση :(

Link to comment
Share on other sites

Πάρε στον πΟΤΕ, ζήτα αλλαγή σε 2άρα με interleaved profile.

Δεν έχεις άλλη λύση Γιώργο.

Αναγκαστικά πρέπει να θυσιάσεις την ταχύτητα σου για να έχεις σταθερή γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

Μια P5Q Deluxe που θα βρούμε τώρα; Στη δικιά μου έχουν φθαρεί κάποια lanes στο πίσω μέρος του pcb και μας άφησε εν ολίγοις. !

Μόλις πριν 3 μέρες μ'άφησε η δικιά μου p5q..γκαντεμιά έπεσε!

@George ρε συ έχεις πολλά προβλήματα. Αυτό δεν λύνεται για κανένα λόγο με αυτά που έγραφα πριν λίγες μέρες.

Κάνε ότι σου είπε ο bill,αν και πολύ φοβάμαι πως ούτε κι αυτό θα κάνει πολλά,αλλά ίσως βελτιώσει την κατάσταση. Οι υπόλοιποι γείτονες έχουν κι αυτοί αποσυνδέσεις;

Πρέπει να μιλήσεις με κάποιον από οτε να σου περάσει ότι πιο τούμπανο προφίλ έχει κι ο θεός βοηθός..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now