esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα. Πέππα μην παίζεις το παιχνίδι του Γορίλλα. Ότι σκεφτεί το θέλει οπωσδήποτε. Κάτι παθαίνει άμα δεν το πάρει. Καλημέρα σε όλους. Κατεβαίνω Χαιδάρι για γάμο.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει απιστευτα το κινητο αλλα ο μλκας δεν εχω σιμ να του βαλω γιατι ειναι στο ονομα του πατερα μου η καρτα και επρεπε να ειναι αυτος για να μου δωσουν micro sim.

σπιτια μανες κλπ δηλαδη.

κατα τ'αλλα πολυ κομπλε και σβελτο+η οθονη (δεν το εχω δει ακομα διπλα σε s2)

λειπουν εφαρμογες απο το μαρκετ αλλα σε λιγο καιρο θα ειναι οκ πιστευω, μολις μπουν δηλαδη πολλες android εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει απιστευτα το κινητο αλλα ο μλκας δεν εχω σιμ να του βαλω γιατι ειναι στο ονομα του πατερα μου η καρτα και επρεπε να ειναι αυτος για να μου δωσουν micro sim.

σπιτια μανες κλπ δηλαδη.

κατα τ'αλλα πολυ κομπλε και σβελτο+η οθονη (δεν το εχω δει ακομα διπλα σε s2)

λειπουν εφαρμογες απο το μαρκετ αλλα σε λιγο καιρο θα ειναι οκ πιστευω, μολις μπουν δηλαδη πολλες android εφαρμογες.

πηγαινε σε γερμανο η βοντα να στην κοψουν!εμενα αυτοι μου το προτειναν για να μην πληρωσω και τιποτα!παρε και τον προσαρμογεα με 2 ευρω που πουλανε να βαζεις οπου θες μετα την σιμ!

ειδα βιντεακια με σπασμενα λουμια και τωρα μαλλον θα κατσω να το σπασω..!αυτο το ασπρο ποσο απιστευτο ειναι??????!!!!!!!!

εδιτ: ακυρο μαλλον προς το παρον δεν σπαει το δικο μου..:(

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φιλε, το ασπρο τα σπαει.

θα παω με καρτα κοσμοτε στην παναφον? θα με διωξουν :hehe:

το ψηνω να παρω νεο αριθμο, κοσμοκαρτα αλλα βαριεμαι την ταλαιπωρια μετα να ενημερωσεις τους άλλους :P

θα δουμε.

τι εννοας σπασμενο?

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φιλε, το ασπρο τα σπαει.

θα παω με καρτα κοσμοτε στην παναφον? θα με διωξουν :hehe:

το ψηνω να παρω νεο αριθμο, κοσμοκαρτα αλλα βαριεμαι την ταλαιπωρια μετα να ενημερωσεις τους άλλους :P

θα δουμε.

τι εννοας σπασμενο?

Themes for Windows Phone - Windows Phone Hacker

κοιτα τειλς..

επισης ανοιχτο μπλουτουθ,φακελους,οχι ζουν,file explorers κτλ..

σκεφτομαι να αλλαζω ολο το πολυκαρβονικο με το ασπρο του..

γυρω στο πενηνταρικο εχει καινουριο..!!!

edit:"

δες τουικς και των 2!!!
Link to comment
Share on other sites

Βρηκες πολυκαρβονικο σκέτο? λινκ χασαπ!

και λινκ για το πως ανοιγει προφανως.

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΥΚΟ Ν9, ειναι δικαιωμα μου νομιζω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αν διαβασεις στο xda αυτος που εχει ανεβασει το βιντεο και εχει φτιαξει 2-3,λεει οτι το housing για λουμια 800 που πουλανε στο ebay δεν ειναι αυτο που πηρε αυτος απο την νοκια. αφηνει να εννοηθει πως ισως να μην ειναι και τοσο αυθεντικα.δες πωτα καλα πριν παρεις!!καλες μας αγορες!!!!!και γω μαλλον θα παρω ασπρο!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα παρω και προφανως πριν βγαλω το άλλο θα το δω οταν μου ερθει εκτος αν εχεις εσυ στο ματι κανεναν που να πουλαει πιο αυθεντικα μιας και εχουμε ιδιο σασι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το Meego δεν είναι; Όταν το χα δοκιμάσει ήταν πολύ snappy και smooth, και το mutlitasking μου φάνηκε πραγματικά καλό! Κρίμα που δεν θα έχει υποστήριξη όμως!

Link to comment
Share on other sites

ναι με το μιγκο ειναι.

οσο υπαρχουν καμμενοι λινουξαδες, θα υπαρχει υποστηριξη για αυτο :P

Χωρια του οτι θα παιρνει κανονικα android apps σε λιγο καιρο!

ειναι οντως σναπι & σμουθ και ειναι και μπανικο κινητο αλλα με το λευκο σασι θα γινει ακομα πιο μπανικο!

Πες και εσυ Πάνο444

Link to comment
Share on other sites

ναι με το μιγκο ειναι.

οσο υπαρχουν καμμενοι λινουξαδες, θα υπαρχει υποστηριξη για αυτο :P

Χωρια του οτι θα παιρνει κανονικα android apps σε λιγο καιρο!

ειναι οντως σναπι & σμουθ και ειναι και μπανικο κινητο αλλα με το λευκο σασι θα γινει ακομα πιο μπανικο!

Πες και εσυ Πάνο444

alex να σου πω την αληθεια μου εγω θα το παω στον ξαδερφο μου μαλλον και θα το φτιαξει αυτος.ειναι ηλεκτρονικος και εχει ποσοστα σε γερμανο.θα μου το παραγγειλει μεσω του γερμανου,δεν θελω να χασω την εγγυηση γιατι η νοκια ειναι ξηγημενη σε τετοια.ειχα πιασει παλιοτερα αιφον και το χαλασα και τωρα του το εδωσα να μου το φτιαξει,εγω ειμαι κουλος δεν ειμαι για να φτιαχνω!!:P

απο κει και περα θα περασω πρωτα μια βολτα απο την νοκια εδω να μου πουν τιμη αλλαγης του εξωτερικου. αν μου πουν κατω απο 80 θα το κανω αμεσως,αν ακουσω κατοσταρα θα περιμενω μεχρι τελη ιουνη που μεταναστευω μονιμα στην ζουγκλα..!

τωρα οτι αφορα την αγορα απο αλλου,αποτι ειδα ολοι δεν πουλανε μονο το "πλαστικο" αλλα εχουν πανω διαφορα.. ας πουμε σε σχεση με το αυθεντικο για λουμια αυτος απο το ιμπευ δεν εχει κεραια.εχει ομως το τζακ των ακουστικων και κατι αλλα που δεν θυμαμαι αν δεν διαβασω το θεμα.δες πως ερχεται το αυθεντικο ανταλλακτικο-housing και αν αυτοι το πουλανε ετσι.δεν ξερω πως αλλιως μπορεις να τσεκαρεις την αυθεντικοτητα του..

εδιτ: νορντ εχουν βγαλει κανονικα ics για το ν9..

εδιτ 2: η εξωτερικη διαφορα στην θηκη ειναι το μερος που ειναι το φλας. αλλα γενικα μεσα ειναι λιγακι διαφορετικα κατανεμημενα.συμφωνα με τα βιντεο στο youtube.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now