esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

beware of the master(of puppets)

At this time I am the most experienced hardware reviewer in Greece(and have

launched the xxxxxx to expand internationally)

You F4IL

Άντε ρε μαλ@κ@ κατούρα παρα πέρα.Συνεχίζεις να μας ξεφτιλίζεις μέρα με την μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά ναι, έτσι να γίνει ανεξάρτητη η Κρήτη να δω τι θα καταλάβετε ! Να δω μετά πως θα καταφέρουμε να επιβιώσουμε, λες ρε γαμώτο και δεν σκαμπάζει ο κόσμος από στοιχειώδη οικονομικά. Ή μήπως νομίζετε ότι θα αντέξουμε με την πώληση εγχώριων προϊόντων ... ? Με μυζήθρα, τσικουδιά και κρασιά θα τη βγάλουμε νομίζεις Δημήτρη ? Ξέρεις τι έχει να γίνει έτσι και φύγουμε από την Ελάδα ? Μάλλον τα λες αυτά χωρίς να λαμβάνεις υπόψην σου τις Αμερικάνικες βάσεις στη Σούδα ...

Έρχεσαι και πετάς την μπηχτή και μετά λέμε γιατί τσακωνόμαστε Χανιώτες και Ηρακλειώτες ... Με δουλεύεις τώρα ? Επειδή ειπώθηκε κάτι για ένα συγκεκριμένο πρόσωπο (που καταλαβαίνεις νομίζω ότι δεν είσαι εσύ αυτός) τα βάζεις αμέσως με τον "μάπα τον Χανιώτη" ? Αυτόν που δεν έχει μυαλό να σκέφτεται και να κρίνει ... ? :mad:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

δεν το επιασες το σχολιο γιωργο :)

τεσπα, πολυ ενταση παλι.

εγω θα ειμαι απο αυτους που θα ψηφισουν οχι για την ιστορια.

εδιτ...

αφου λετε κακιες να δεχεστε κακιες αγορια.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Γελάω με την καρδιά μου.

Άντε μάζεψε τον Admin σου, βάλτου ένα φίμωτρο και μετά έλα πες μας τι κάνουμε και τι όχι.

Btw,Χανιώτης είμαι και γω και το να ανεξαρτητοποιηθεί η Κρήτη θα την σκοτώσει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω σε αυτο που ειπες για την κρητη...

οσο για το αλλο... ασχολιαστο

εδιτ

θα ηθελα μια μερα να μου πεις τι ζορι τραβατε σε φιλικο κλιμα... απορια το εχω ρε παιδες

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν γίνεται να συμφωνείς με ότι είπα και μετά να λες ότι οι Χανιώτες δεν ψηφίζουν για την ανεξαρτητοποίηση της Κρήτης ...

Eγώ προσωπικά τί ζόρι τραβάω ? Με δουλεύεις ?

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα μια μερα να μου πεις τι ζορι τραβατε σε φιλικο κλιμα... απορια το εχω ρε παιδες

δεν έχεις καταλάβει κάτι,ζόρι δεν τραβάμε με το site σου.

Με τον reviewer σου τραβάμε που εξακολουθεί να μας ξεφτιλίζει σε εταιρίες και το χειρότερο είναι ότι τα μαθαίνουμε και απο πάνω.

Το cpusers απλά την τρώει παράπλευρα λόγο του ότι ο κύριος είναι στην ομάδα σας

Link to comment
Share on other sites

Μητσο ως εδω....Αντε...!

Τι ασχολιαστο ρε Μητσο πραγματικα δηλαδη σαν φιλος θα σου πω κατι

Δεν γινεται να μην δεχεσαι κατι απο την στιγμη που πετας κατι...και δεν ειναι του αερα ειναι κατι συγκεκριμενο...!

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει πολλά επεισόδια..Θέλουν να ανεξαρτητοποιηθεί η Κρήτη? :/

συγκεκριμενα οι τυποι στα βουνα που εχουν τα οπλα και νομιζουν οτι εχουμε 1800...

Link to comment
Share on other sites

Mos λάθος στα είπανε ρε θα γίνει δημοψήφισμα για αν δεχόμαστε να αναγνωριστούν ότι τα Χανιά ανήκουν στη Κρήτη μετά από 100χρόνια! :(....

Εγώ υπόσχομαι να ψηφίσω υπέρ μόνο αν μου εγγυηθείτε ότι θα μας δώσετε νερό,εφετείο και Κτελ! :kiss:...

Link to comment
Share on other sites

ρε συ βγαινουν στα τοπικα καναλια και το λενε... θα ψηφισουν (εαν γινει τελικα ) να γινουμε ανεξαρτητοι.... νταξ οι περισσοτεροι δεν ξερουν την αλφα-βητα, αν σας λεει κατι αυτο.

Νομιζω οτι το κρατος μας θα κανει την μπουγαδα και δεν θα ψηφισει( για το καλο μας) ο κρητικος λαος. οχι πως οι περισσοτεροι θελουν ανεξαρτησια, αλλα ειμαστε χαφτες και δεν θα παμε και θα πανε μονο οσοι εχουν σκοπο.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ βγαινουν στα τοπικα καναλια και το λενε... θα ψηφισουν (εαν γινει τελικα ) να γινουμε ανεξαρτητοι.... νταξ οι περισσοτεροι δεν ξερουν την αλφα-βητα, αν σας λεει κατι αυτο.

Κανείς δε θα ψηφίσει υπέρ και θα με θυμιθείς αν και πιστεύω δε γίνει και καθόλου. Αγράμματοι ξεαγράμματοι μυαλό έχουν και ξέρουν τι λένε και τι θα κάνουν. Όλα είναι απλά για δημιουργία εντυπώσεων.

Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν πιστευω οτι θα γινει λογω μπουγαδας του κρατους.... κανονικα πρεπει να γινει αλλα καλιά να μας λειπει συντεκνε... το μυαλο που εχουν δεν ειναι αρκετο για να σκεφτουν εκεινοι που ξερουμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now