esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σάββατο πρωί γιατι το βράδυ έχει σινεμά :P The fast and the furious 4 :D Κυριακή all day long..Αλλα τα δικά μου τα βαλα στο κουτί γιατι κάνω εργασία για τη σχολή :P So πρέπει να βρούμε hw :P

Link to comment
Share on other sites

Θέλω το κανιστράκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Μου το μάτιαξε η γκόμενα προχθές...και να τι μαλακία έκανα εχθές στις 3 το πρωί

dsc00023wik.jpg

dsc00024epn.jpg

dsc00025ipd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που είχα αρχίσει να τρελαίνομαι χωρίς internet και χωρίς hardware για benching ...

hpim20991024x768.jpg

... ήρθε η Πρωταπριλιά να μου φέρει γούρι ! :D Ενώ λοιπόν όλοι κάνουν πλάκες σε όλους, εμένα δεν έκανε κανείς. Όλοι στα σοβαρά το πήραν σήμερα και τα ΕΛΤΑ (που 12 μέρες τώρα περίμενα το δέμα) και ο ΟΤΕ που με ταλαιπώρησε τόσες φορές πάνω-κάτω πάνω-κάτω για μία 8Mbps απλή σύνδεση :( Σήμερα όμως, παίρνω και 'γω το αίμα μου πίσω :hehe: Πώς λέει η Πετρούλα: "τελείωσα ... ααααχχχ" :D ? Έτσι και εγώ, όταν μετά από 8 σελίδες ψαξίματος του ονόματός μου σε ένα κατάλογο των ΕΛΤΑ που ο βλάκας που σημείωνε τα δέματα ήταν ανορθόγραφος (το επίθετό μου αντί για Σκαμάγκας, ήταν Σκαμανγκάς :hysterical:) επιτέλους το βρήκα και έπειτα αφού αντίκρισα το δέμα νούμερο 613 (τεράστιο) τρελάθηκα, με έπιασε ξαφνικά ντουβρουτζά :hehe:

Πολύ πράμα ρε παιδί μου :D Θα το πω για χιλιοστή φορά, ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ :) (ξέρει αυτός :T:) :drinks:

hpim21021024x768.jpg

hpim21071024x768.jpg

hpim21091024x768.jpg

hpim21111024x768.jpg

hpim21151024x768.jpg

hpim21161024x768.jpg

Ένα μόνο πράγμα μπορώ να πω τώρα που ήρθε το internet ... HOORAY !!! :drinks: (όπως λέει και ο φίλος μου ο Batman :hehe:)

hpim21201024x768.jpg

P.S. #1: Το ύφος που γράφηκε το ποστ είναι όντως καμμένο, γιατί όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα :hehe:

P.S. #2: Πάω να βάλω νέα, μου έλειψαν απίστευτα :)

P.S. #3: Παραιτούμαι από τα νέα ! Ωωωωωωωχαχαχαχαχαχχχα :hehe::hehe::hehe:, σας την έφερα, ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ! :) Άντε πείτε κάνα ψεματάκι, άντε :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Η ζημιά είναι χοντρή γιατί και ο Ακής είναι χοντρός...εεε τεράστιος !

Μ@λ@κ@ νόμιζα πώς ήταν ο batman όπως το έιδα...νoμιζα πώς είχε κατσει πάνω στην οθόνη σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Mos, τουλάχιστον άμα κάνεις review το fan cooler, μην τραβάς και εσύ φωτογραφίες με το κινητό σου :hehe:

Θα βγάλουμε εμείς απο εδώ με κανονική κάμερα...έχω και δέυτερο cooler !

Οι μπλούζες σου κάνανε ή θα τις πάρει όλες ο ergotelis? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Α να ξεκαθαρίσω κάτι ... τα παγάκια δεν τα έβαλα και καλά σαν ξηρό πάγο :hehe:, απλά επειδή στο συγκεκριμένο σημείο (εξαερισμός) το laptop ζεσταινόταν υπερβολικά πολύ, ενώ έτσι είχε παγώσει αρκετά :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα λέμε από Ιούνιο πάλι.

Πάω διακοπούλες διαρκείας στα Bora Bora.

Όποιος ενδιαφέρεται να συνεχίσει τα review που έχω μισοτελειώσει ας μου στείλει PM πριν την Παρασκευή για να προλάβουμε να κανονίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now