esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εάν αποφάσισε από μόνος του και δεν του έσπασε η γυναίκα τα Ούμπα Λούμπα για να πάει τότε μπράβο του. Αλλά όπως και να έχει καλό για το εαυτό του είναι.

dq57ap.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φτανει τοσο νερο στα Χανια...ας βρεξει και πουθενα αλλου...ουτε περιπτερο δεν μπορουμε να παμε χωρις σωσιβιο και αναπνευστηρα

sent from my balcony ναουμε

Link to comment
Share on other sites

Φτανει τοσο νερο στα Χανια...ας βρεξει και πουθενα αλλου...ουτε περιπτερο δεν μπορουμε να παμε χωρις σωσιβιο και αναπνευστηρα

sent from my balcony ναουμε

:hehe::hehe:

Που ακριβώς μένεις στα Χανιά ρει; Εμένα είναι το πατρικό μου εδώ αλλά σπουδάζω Ρέθυμνο.

Και ναι όντως άνοιξαν οι ουρανοί σήμερα. Βγήκα στο μπαλκόνι και περίμενα να με βγάλει photos ο Θεός αλλά τίποτα, μόνο κάτι μπουμπουνητά έριξε :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πλατεια ελευθεριας aka δικαστηρια.σημερα ο καιρος ηταν αστα να πανε...τουλαχιστον περασα ολη την μερα στο κρεβατι με δικαιολογια οτι εξω βρεχει :cool:

sent from my balcony ναουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα είχα κατέβει για δουλειές από το πρωί με το αγροτικό και γυρνούσα σπίτι την ώρα που έπιασε η πρώτη μπόρα. Σαπούνι οι δρόμοι λέμε. Και είναι σαπιο Mitshubishi L200 του '85 με λάστιχα της κακιάς ώρας, φρένα πέτρα, χωρίς υδραυλικό τιμόνι. Δεν λέω, είχε την πλάκα του πάντως :hehe::hehe:

Αφού με πήρε ο mortis τηλέφωνο και του λέω κλείσε γιατί οδηγάω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εδω οι δρομοι λιγο να βρεξει γινοντε σαπουνι...ειναι και οδηγαρες απο τους λιγους οι Χανιωτες...

2 βδομαδες χωρις υπολογιστη and counting.θα με βγουν τα ματια με την οθονη του κινητου

sent from my balcony ναουμε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now