esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Φίλε Punder είσαι στην lightweight κατηγορία και δεν τα ξέρεις αυτα τα κόλπα..! FYI Δεν είναι απλό γάλα.. είναι ζαχαρούχο γάλα! Δοκίμασε το και πες μου!

Χτύπημα κατω απο την ζώνη στον Nord! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μπυροκοιλιά αν ρωτήσεις τον levelone θα σου πει να μη βαλεις το συγκεκριμένο στοίχημα με τον Γορίλλα. Βάλε κάτι άλλο οτιδήποτε :hehe:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο vodafone αυτή την εποχή παίζει μόνη της..η cosmote παρα πήρε αέρα..Πληρώνω 17 ευρώ το μήνα καρτοπρόγραμα με 1500sms/λεπτά ομιλίας και μου μένουν τα 17 ευρώ στο κινητό να τα κάνω ότι θέλω..τα 5 σίγουρα φεύγουν για το μηνιαίο πακέτο των 500mb internet κ τα χρησιμοποιώ και με tethering στο laptop της κοπελιάς μου που ποιάνει στο Ρέθυμνο 3-4mbps και μου μένουν άλλα 12 ευρώ!..

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λίγο να δείς τι θα κάνει η Wind σιγά σιγά!

Ότι και να κάνει η Wind, δυστυχώς είναι δύκολο να φέρει όλο τον κόσμο της Voda/Cosmote. Εγώ έχω WU και τώρα θα πάω Voda. Είτε στην μία περίπτωση, είτε στην άλλη, έχω φίλους στις 2 εταιρίες.

Άντε και πήγα Wind... Τα "προς Wind" λεπτά.. τι να τα κάνω;;;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο vodafone αυτή την εποχή παίζει μόνη της..η cosmote παρα πήρε αέρα..Πληρώνω 17 ευρώ το μήνα καρτοπρόγραμα με 1500sms/λεπτά ομιλίας και μου μένουν τα 17 ευρώ στο κινητό να τα κάνω ότι θέλω..τα 5 σίγουρα φεύγουν για το μηνιαίο πακέτο των 500mb internet κ τα χρησιμοποιώ και με tethering στο laptop της κοπελιάς μου που ποιάνει στο Ρέθυμνο 3-4mbps και μου μένουν άλλα 12 ευρώ!..

Καλα πως αγοραζεις πακετο Internet αφου δεν σε αφηνει να χρεωθεις απο τα 17??

Eπισης να ξερεις οτι τα 1500'/1500sms ειναι δωρεαν για ενα χρονο, μετα απο τους 12 μηνες πληρωνεις 5? καθε μηνα...!

Eγω ειμαι ηδη στον 13 μηνα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now