esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλα πως αγοραζεις πακετο Internet αφου δεν σε αφηνει να χρεωθεις απο τα 17??

Τι να σου πώ..παλιότερα δεν με άφηνε τώρα 3 και μήνες με αφήνει κ τώρα πριν 2 λεπτά αγόρασα ακόμα ένα πακέτο 500mb..

Link to comment
Share on other sites

μιας και λετε για πακετα μου εστειλε προσγατα ενα μειλ η βονταφον που ελεγε το εξης:

με 17? (~19με τους φορους) μου δινει 1500μνμ/κλησεις σε βονταφον,30μβ ιντερνετ,52λεπτα προς ολους,και τα 17ευρω στην καρτα,με τους 2 πρωτους μηνες δωρεαν!πηγα και το εκανα αλλα εξακολουθει να εχει ελαχιστη χρεωση 3λεπτα..ειναι το μονο που με ξενερωνει..

Link to comment
Share on other sites

Eγώ επειδή όλοι μου οι φίλοι έχουν Whats Up, η οικογένειά μου έχει Cosmote και αρκετά από τα άτομα που μιλάμε πολύ στο box έχουν επίσης Cosmote, έβγαλα πρόσφατα το Whats Up, έφυγα από τις κάρτες και έβαλα συμβόλαιο απεριόριστο 25. Δίνω 26? το μήνα και έχω

1500 Δωρεάν λεπτά προς COSMOTE

50 Δωρεάν λεπτά προς υπόλοιπα Εθνικά Δίκτυα

1500 Δωρεάν SMS προς COSMOTE

30 Δωρεάν SMS προς υπόλοιπα Εθνικά Δίκτυα Κινητής Τηλεφωνίας

100 Δωρεάν MB

Με καλύπτει απόλυτα και νομίζω για τα χρήματα που δίνω είναι ok.

Link to comment
Share on other sites

μιας και λετε για πακετα μου εστειλε προσγατα ενα μειλ η βονταφον που ελεγε το εξης:

με 17? (~19με τους φορους) μου δινει 1500μνμ/κλησεις σε βονταφον,30μβ ιντερνετ,52λεπτα προς ολους,και τα 17ευρω στην καρτα,με τους 2 πρωτους μηνες δωρεαν!πηγα και το εκανα αλλα εξακολουθει να εχει ελαχιστη χρεωση 3λεπτα..ειναι το μονο που με ξενερωνει..

Κατι τετοιο εχουμε και εμεις... ναι ισχυει το 3λεπτο!

Σε 2 μήνες κλείνω χρόνο μα θα πάω να ρωτήσω για τα 5ευρώ! δλδ θα πληρώνω 22 ευρώ?

Οχι θα το αγοραζεις με τα 17ευρω που εχεις... θα πηγαινεις δηλαδη στα 12. Αν ομως εχεις κανει και επεκταση υπολοιπου πας στα 8,60?... Κοινως γτπ :hehe:

Αυτο παντως το mycampus λεει ασχημα... Το θεμα ειναι οτι για να το γυρισω παλι σε CU πρεπει να πληρωσω κανα 70αρι γιατι δεν εχει ληξει το συμβολαιο :( Koινως παλι γτπ.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ επειδή όλοι μου οι φίλοι έχουν Whats Up, η οικογένειά μου έχει Cosmote και αρκετά από τα άτομα που μιλάμε πολύ στο box έχουν επίσης Cosmote, έβγαλα πρόσφατα το Whats Up, έφυγα από τις κάρτες και έβαλα συμβόλαιο απεριόριστο 25. Δίνω 26? το μήνα και έχω

1500 Δωρεάν λεπτά προς COSMOTE

50 Δωρεάν λεπτά προς υπόλοιπα Εθνικά Δίκτυα

1500 Δωρεάν SMS προς COSMOTE

30 Δωρεάν SMS προς υπόλοιπα Εθνικά Δίκτυα Κινητής Τηλεφωνίας

100 Δωρεάν MB

Με καλύπτει απόλυτα και νομίζω για τα χρήματα που δίνω είναι ok.

Το μόνο κακό με το συμβόλαιο είναι οι λάθος χρεώσεις μερικές φορές. Θα μου πεις πόσο συχνό είναι...Ναι, δεν είναι συχνό αλλά αν γίνει μια φορά άντε βρες 500 ευρώ να δώσεις τον μήνα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τα 100mb της κοσμοτέ δεν με βολεύουν με τίποτα 2 φορές να κάτσω στο laptop απο την vodafone έχουν φύγει με την μία..και πάλι και με τα 12 πάλι είμαι καλυμμένος γιατί μου φτάνουν για να πάρω 2χ500mb..και μένα όλη μου η οικογένεια + η κοπέλα μου έχει vodafone αλλά όλοι οι φίλοι μου έχουν whatsup οπότε στο δεύτερο κινητό έχουμε κ κοσμοτέ..τι να κάνουμε..γμτ.. λεφτά παντου!

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για Single Cable Sleeving δηλαδή το κάθε καλώδιο ξεχωριστά τότε χρειάζεσαι 1/8 της ίντσας.

Edit: Διόρθωση, 1/16 χρειάζεσαι όχι 1/8, έκανα λάθος!

Αλήθεια τώρα.. δεν προσπαθώ να σε trollaρω.. τελικά δεν έκανα λάθος! Το 1/16 θα σου πέσει αρκετά στενό για τα καλώδια του τροφοδοτικού. Πήγαινε καλύτερα στο 1/8 και απλά θα τα τεντώνεις περισσότερο!

Punder! The guide is on its way!

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τώρα.. δεν προσπαθώ να σε trollaρω.. τελικά δεν έκανα λάθος! Το 1/16 θα σου πέσει αρκετά στενό για τα καλώδια του τροφοδοτικού. Πήγαινε καλύτερα στο 1/8 και απλά θα τα τεντώνεις περισσότερο!

Punder! The guide is on its way!

Trollare όσο θες! Μικρός είμαι δεν καταλαβαίνω από αυτά!Για single μιλάω. Σε mm ποσό βγαίνει? Σκέφτομαι 6mm αλλά φοβάμαι μην βγει χοντρό!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ένας ssd μπορεί να πεθάνει στα καλά καθούμενα; Ήταν στο ράφι για κανένα χρόνο και τώρα δε δουλεύει!

μην τα λες αυτά γτ ο DaveMurray παραμονεύει!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now