esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες, Βασίλη, για την 7970 Matrix που μου είπες, έχει κανονιστεί, περιμένω έγκριση από το κατάστημα για πληρωμή με πιστωτική, έχω κανονίσει να έρθει σε σένα κατευθείαν για "ποζάρισμα". ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

HELLOOOO μαλέες, καλή επέτειο του πολυτεχνείου να έχουμε!

Μας κάνουν την ζωή μας δύσκολη.Κλειστά metro tram παραμετροποιημένοι δρόμοι,μπάτσοι παντού.

Να ευχηθούμε να γίνει μια ειρηνική πορεία και να μη σκοτωθούνε πάλι !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα με λιγότερο πονοκέφαλο επιτέλους!!!!

Έβαλα την h50 πίσω και ησύχασε το κεφάλι μου!!!!..θέλω να την σπάσω την h100 να την κάνω 1000 κομμάτια!

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα? θέλω να την βάλω κάτω στο μαγαζί στην μέγγενη και να της παίζω με την βαριά μέχρι να διαλυθεί κάθε κομμάτι της..

Φίλε πάει για αντικατάσταση μίλησα με το you και θα την στείλω Αθήνα, αν και η καινούρια κάνει τα ίδια ευχαρίστως.

Link to comment
Share on other sites

Μα εννοείτε ρε, θα σε ενημερώσω..μια χαρά κρατά ακόμα η h50 και δεν το περίμενα!

Σκέφτομαι να την σπάσω και σε 1155 κομμάτια ακριβώς αν κάνει θόρυβο θα δείξει...:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα μιλήσουμε όταν έρθει ή ώρα ρε, κάτσε να δουλεύει η άλλη h100 πρώτα..

Ποιοι είναι οι 2 ποιο γαμάτοι αθόρυβοι ανεμιστήρες για να βάλω μετά στην h100 όταν επιστρέψει από την εγγύηση?

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα μιλήσουμε όταν έρθει ή ώρα ρε, κάτσε να δουλεύει η άλλη h100 πρώτα..

Ποιοι είναι οι 2 ποιο γαμάτοι αθόρυβοι ανεμιστήρες για να βάλω μετά στην h100 όταν επιστρέψει από την εγγύηση?

Επείδη το έχω χαζέψει αρκετά το θέμα (H100 + Fans) θα σου πω που έχω καταλήξει.

Γενικά σαν καλύτερη λύση απόδοσης/θόρυβου και συμβατότητας προτείνουν τους Typhoon. Επίσης πολλοί έχουν πάρει τους COUGAR , αλλά ειναι αρκετά ακριβοί και δύσκολα τους βρίσκεις ελλάδα. Τέλος, για πιο οικονομική λύση, παίζουν και οι Viper. Πρόσεχε γενικά τι fans θα βάλεις πάνω στο block, γιατί έχουν αναφερθεί πολλά περιστατικά, όπου η ψύκτρα δεν μπορούσε να ρυθμίσει τα rpm των Fans.

Εγώ θα τσιμπίσω μέσα στην βδομάδα 2 1850rpm typhoon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now