esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος άμα έχουν κλειδώσει κάπου youtube και facebook να το ανοίξεις με portforwarding?

Παλιά υπήρχε ένα site που έβαζες ότι κλειδωμένο έιχες και στο άνοιγε επιτόπου αλλά δεν το βρίσκω τώρα και θέλω να το δώσω να το κάνεις κάποιος άσχετος με αυτά :P

Link to comment
Share on other sites

οπως καταλαβες jason δεν σου απαντησα ποτε γιατι επαιρνες b2b τηλεφωνα.

σε 30 mins πηρες 78923498 τηλεφωνα.

Ο κοσμος παιρνει 1-2 φορες η στελνει ενα sms και θα τον παρω, προφανως ειχα δουλεια εκεινη την ωρα που επαιρνες και απλα το εβαλα στο αθορυβο γιατι ετσι.

Εσύ δεν είσαι με τα καλά σου !

ΨΑΞΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος άμα έχουν κλειδώσει κάπου youtube και facebook να το ανοίξεις με portforwarding?

Παλιά υπήρχε ένα site που έβαζες ότι κλειδωμένο έιχες και στο άνοιγε επιτόπου αλλά δεν το βρίσκω τώρα και θέλω να το δώσω να το κάνεις κάποιος άσχετος με αυτά :P

Αν ο admin ξέρει τι κάνει τα κλειδώνει με τρόπο που εσύ δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τίποτα ( εκτός και αν πας στο PC του και μπείς στο administration του συστήματος διαχείρισης του δικτύου :D )

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν είσαι με τα καλά σου !

ΨΑΞΟΥ

ειμαι παραλογος ρε μλκ?

σε τι εξυπηρετει να παρεις 3949854 τηλεφωνα σε διαρκεια 40 λεπτων απο την στιγμη που καποιος δεν απανταει?

Link to comment
Share on other sites

8α τον επαιρνα να του πω οτι ειμαι εξω και θα αργησω η να ερθει σημερα που θα ειναι και οι αλλοι αλλα δεν πηρα ουτε το σηκωσα γιατι πηρε 734589 φορες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now