esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Χθές με τραβήξανε στο κέντρο σε κέντρο ( Αρχιτεκτονική στο Γκάζι ) και με βάλανε να ακούω... μια Φρώσο και έναν τυπά με μεγάλη μύτη που αποκαλεί τον εαυτό του Παπακωσταντίνου... γνωστή η συμπάθεια μου για την Ελληνική μουσική... άτιμες γυναίκες... cinema και μουσική μου την βγάζετε από την μύτη...

Τι πιο φυσικό, αφού άντεξε άλλη μια φορά ο οργανισμός μου την μουσική και το πιοτό εχθές, σήμερα είπε να με πιάσει το στομάχι μου... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες ! Καλη εβδομάδα! :D

Σήμερα έκανα την διάφορα! Αντι να βάλω απλο γάλα στον καφε μου αποφάσισα να βάλω σοκολατούχο γάλα! :D Το αποτέλεσμα ? Καλύτερο και απο παγωμένο νερό! :D

Link to comment
Share on other sites

Ω καλά! Ανέστης και Τσανός στο Off Topic :D

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας!

Βάλε τις φωνές Ανέστη! :hehe:

Τι λέει?

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!

Όλα καλά ή όλα @@?

-31 κάνει εκει κάτω ε (βαζέλια)? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χθές με τραβήξανε στο κέντρο σε κέντρο ( Αρχιτεκτονική στο Γκάζι ) και με βάλανε να ακούω... μια Φρώσο και έναν τυπά με μεγάλη μύτη που αποκαλεί τον εαυτό του Παπακωσταντίνου... γνωστή η συμπάθεια μου για την Ελληνική μουσική... άτιμες γυναίκες... cinema και μουσική μου την βγάζετε από την μύτη...

Τι πιο φυσικό, αφού άντεξε άλλη μια φορά ο οργανισμός μου την μουσική και το πιοτό εχθές, σήμερα είπε να με πιάσει το στομάχι μου... :(

46783_503007943070100_27205594_n.png

:hehe: Απλά το έιδα και σε θυμήθηκα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!

Αντε πάλι πρόβλημα.. Ήσουν τουλάχιστον κοντά στο σπίτι?

Ναι ρει! Κανα δυο χιλιόμετρα! Και όπως έμεινε κάτω ο συμπλέκτης, βρήκα να παρκάρω επιτόπου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now