esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εντάξει, πάντα έλεγα πως χωρίς δυσκολία δεν έιναι ωραίο να φτάνεις στον στόχο σου...γιατι όταν φτάσεις είναι πιο γλυκό...

αλλά τώρα ο Θεός το παράκανε...το έκανε GODLIKE....μακάρι να μην μιλούσα ποτέ μου!

Αλλά εντάξει, GoriLLas έιμαι εγώ...Challenge Accepted...θα πεθάνω αλλά θα το κάνω!

Νιώθω σαν να πάιζω σε ταινία όπως έιναι όλα έτσι.... :/

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα για τα λεφτά της είναι απλα απίστευτη!

Έτσι μωρή samsung πάτα τους όλους...:hehe:

Είδα μερικές τηλεοράσεις samsung και παρόλο που λένε πως δείχνει υπερτονισμένα τα χρώματα εμένα μου φάνηκαν καλύτερες κ από της sony που είχα πάντα στην κορυφή..

Link to comment
Share on other sites

Πήρα πρόσφατα τηλεόραση Samsung, 3D/Smart κτλπ. Από άποψη εικόνας είμαι πολύ ικανοποιημένος, ωραία χρώματα κτλπ , εκεί που έχω παράπονο είναι το λογισμικό της.. αργεί πολύ, κολλάει συχνά, θέλει συνέχεια Updates.. δεν ξέρω τι έχουν κάνει λάθος!

Όσο για την κάμερα.. ένα Video 30 sec σε 1080p είναι περίπου 40-45 mb! Ξεκίνησα να το ανεβάζω στο Youtube και μετά από 10 λεπτά ( μέσα σε 10 λεπτά δεν είχε πάει ούτε στο 10% ) αποφάσισα να το κλείσω.. Έχω πολύ μικρό Upload και δεν ξέρω πως θα ανεβάζω τα Video στο Youtube!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα πρόσφατα τηλεόραση Samsung, 3D/Smart κτλπ. Από άποψη εικόνας είμαι πολύ ικανοποιημένος, ωραία χρώματα κτλπ , εκεί που έχω παράπονο είναι το λογισμικό της.. αργεί πολύ, κολλάει συχνά, θέλει συνέχεια Updates.. δεν ξέρω τι έχουν κάνει λάθος!

Όσο για την κάμερα.. ένα Video 30 sec σε 1080p είναι περίπου 40-45 mb! Ξεκίνησα να το ανεβάζω στο Youtube και μετά από 10 λεπτά ( μέσα σε 10 λεπτά δεν είχε πάει ούτε στο 10% ) αποφάσισα να το κλείσω.. Έχω πολύ μικρό Upload και δεν ξέρω πως θα ανεβάζω τα Video στο Youtube!

ανεβαζε απο το 3g του κινητου.

παει μπαλα το Upload στο 3g

Link to comment
Share on other sites

Λες..? Δεν το είχα σκεφτεί! :D

Jason.. δεν είσαι αστείος ρε φίλε! :D Πήγα εχτές σε ένα Event που έκανε η Nike για ένα καινούργιο παπούτσι που έβγαλε και ήταν εκεί φωτογράφοι της Nike για να καλύψουν το Event.. Είχαν κάτι φακούς οι τύποι.. εσένα σκέφτηκα! 1 φακός = 1 νεφρό! :D

Edited by PinwmpireS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now