esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Mε τον ανταγωνισμό να λειτουργεί μεταξύ Πλαίσιου και eshop οι τιμές στους X25-M πεφτουν ευρω -ευρώ μερα παρα μέρα....

Υπάρχει κάτι σαν είδηση (ανεπιβεβαίωτη) για περαιτέρω πτωση των X25-M στα 270$

http://www.electronista.com/articles/09/04/28/intel.drops.25.ssd.price/

Link to comment
Share on other sites

Η μάσκα και το τιμόνι τα σπάνε.

Γαμώτο, είναι πιο ωραία χωρίς πινακίδα αλλά αμα σε σταματήσει αστυνομία την έβαψες.

ΒΤW Πήρα μια κλίση προχθές για υπερβολική ταχύτητα, ευτυχώς έκανα την πάπια και έφυγα μόνο με 40? και χωρίς πόντους στο δίπλωμα. Κανονικά ήταν 750? και 60 ημέρες χωρίς :)

Και τέλος, σε 4 μήνες(120 ημέρες/2880 ώρες/172800 λεπτά/10368000 δέυτερα) παραλαμβάνω το Ibys White, με ζάντες 7 διπλών ακτίνων τιτανίου και μάυρη εσωτερική οροφή και μάυρη μάσκα S3 μου :D

:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Είδα ένα mazda2 ρε Huge Moderator και μέσα ήταν μια κουκλίτσα.

Αλλά τα λάστιχα ήταν γυαλισμένα και το αμάξι ήταν gg και σε έπαιρνα για να σε

ρωτήσω πώς μοιάζει η αδερφή σου.

Μετά έιδα ένα κουκλάκι κολλημένο πίσω και είπα αποκλείεται να είναι αυτο το αμάξι του Άκη :hehe:

Σημασία έχει όμως πώς το θυμήθηκες μετά απο 16 'ωρες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Είδα ένα mazda2 ρε Huge Moderator και μέσα ήταν μια κουκλίτσα.

Αλλά τα λάστιχα ήταν γυαλισμένα και το αμάξι ήταν gg και σε έπαιρνα για να σε

ρωτήσω πώς μοιάζει η αδερφή σου.

Μετά έιδα ένα κουκλάκι κολλημένο πίσω και είπα αποκλείεται να είναι αυτο το αμάξι του Άκη :hehe:

Σημασία έχει όμως πώς το θυμήθηκες μετά απο 16 'ωρες :hehe:

για να καταλάβεις άμα είναι το δικό μου πρέπει να κοιτάς πίσω δεξιά άμα έχει τρύπα.

Άμα δεν έχει δεν είναι.

Αυτή την τακτική ακολουθεί ο γκόμενος της αδερφής μου.(είχα παρκάρει κάπου και δεν με είχε δει και για να καταλάβει άμα είναι αυτό κοίταξε την τρύπα που έκανε η αδερφή μου

Το γρηγορότερο δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβεις άμα είναι το δικό μου πρέπει να κοιτάς πίσω δεξιά άμα έχει τρύπα.

Άμα δεν έχει δεν είναι.

Αυτή την τακτική ακολουθεί ο γκόμενος της αδερφής μου.(είχα παρκάρει κάπου και δεν με είχε δει και για να καταλάβει άμα είναι αυτό κοίταξε την τρύπα που έκανε η αδερφή μου

Το γρηγορότερο δυνατό.

Αποκλείεται, ποτέ δεν κοιτάω για τρύπες :hehe:

Δες εδω μια τρύπα σε mazda 2 να τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now