esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ο κύριος Βασίλης, (GoriLLakos) μου χρωστάει 30 ευρώ και δεν λέει να μου τα δώσει. Τα χρήματα αυτά προέρχονται από 60 συνολικά ειδήσεις που έγραψα εδώ otan ημουν στην ομαδα. Τα λεφτά μου θα τα απαιτήσω. Ειχαμε διαφωνιες, ζητησα να βγω απο την ομαδα, αλλά τα 30 ευρώ τα θέλω. Μου είπε δηθεν οτι δεν τους εχουν πληρωσει ακομα, αλλά μια σαφή απαντηση δεν εχω λαβει ουτε απο δω ουτε απο το fb.

Εχω δωσει τραπεζικο λογαριασμό και παρακαλω την επόμενη εβδομαδα να ειναι τα χρηματα στην eurobank.

Στην αρχή σκέφτηκα:

thumbnail-KB.jpg

Το οποίο όμως μου έφερε αμέσως στο μυαλό αυτό:

affiche-sex-and-fury-1661.jpg

Συνεπώς, εν τέλει, το πόρισμα είναι:

carrie4.jpg

thumbnail-KB.jpg

affiche-sex-and-fury-1661.jpg

carrie4.jpg

thumbnail-KB.jpg

affiche-sex-and-fury-1661.jpg

carrie4.jpg

thumbnail-KB.jpg.30d63dd822d28d8a7a41416

affiche-sex-and-fury-1661.jpg.64842fba6b

carrie4.jpg.954f3a7277e2e77e4ebc64713bf4

Edited by Gr_God
Link to comment
Share on other sites

Ότι να ΄ναι ρε παίδες.. Ότι να ΄ναι..! Το χειρότερο είναι ότι κάτι τέτοια παλικάρια ψηφίζουν και βγάζουν κυβέρνηση.. Μπορείς άνετα να πας στον προαύλιο χώρο της ΕΡΤ και να διαμαρτυρηθείς! :hehe: :hehe:

Όλοι καλά παίδες?

Link to comment
Share on other sites

Ο κύριος Βασίλης, (GoriLLakos) μου χρωστάει 30 ευρώ και δεν λέει να μου τα δώσει. Τα χρήματα αυτά προέρχονται από 60 συνολικά ειδήσεις που έγραψα εδώ otan ημουν στην ομαδα. Τα λεφτά μου θα τα απαιτήσω. Ειχαμε διαφωνιες, ζητησα να βγω απο την ομαδα, αλλά τα 30 ευρώ τα θέλω. Μου είπε δηθεν οτι δεν τους εχουν πληρωσει ακομα, αλλά μια σαφή απαντηση δεν εχω λαβει ουτε απο δω ουτε απο το fb.

Εχω δωσει τραπεζικο λογαριασμό και παρακαλω την επόμενη εβδομαδα να ειναι τα χρηματα στην eurobank.

Βαλάντη προσπαθώντας να μην έχω επιθετικό ύφος θα σου πω τα εξής. Βασικά θα ξεκινήσω με το εξής. Αν ήξερες έστω και ελάχιστα τι εστί gorillakos στα ελληνικά τεχνολογικά φόρουμ αλλά και στου εξωτερικού θα ντρεπόσουν να κάνεις αυτό το ποστ. Τα χρήματα σου θα τα πάρεις. Όταν σου λέει ότι δεν τον έχουν πληρώσει το εννοεί! δεν κάνει μικρότητες όπως εσύ.

Αρπάζω μια σακούλα pops για όταν θα μπει ο γοριλίσους να κάνουμε κέφι!

edit

Edited by p_under
ξέχασα το ΜΗΝ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τώρα αν πρέπει να το πάρω σοβαρά ή στην πλάκα.

Δεν ξέρω αν πρέπει από εδώ και περα όποιους παίρνουμε στην ομάδα να ζητάω υπέυθυνη δήλωση από κηδεμόνες...

και φωτοτυπία ταυτότητας για να βλέπω πόσο χρονών είναι!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε αγόρι μου θα στα δώσω τα 30? αλλά οταν μας πληρώσουν!

Επειδή δεν ξηγήθηκες αντρίκια και σωστά, δεν θα βάλω από την τσέπη μου ούτε ένα ? για εσένα.

Όταν με το καλό μας τα δώσουν, θα στα δώσω.

Στο thelab και το insomnia βάζεις ακόμα ταυτόχρονα ειδήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο κύριος GoriLLakoS (μεγάλη η χάρη του):worship2: μου είπε οτι θα μου δώσει το αμάξι του για βόλτα στην πίστα στα μέγαρα και ακόμα περιμένω, με πρόφαση κάτι δικαιολογίες οτι θέλει λάστιχα και καινούργιο δίσκο ή ταψί δεν θυμάμαι πως το είπε και κάτι άλλα :boredom:. Τι να πεις, αφεντικά, τώρα που οργανώνουμε τους υπόλοιπους για απεργία θα μας ψάχνει.:hehe:

και αν παρεξηγήθηκε κάποιος να μου πει να βάλω και disclaimer.

:)

disclaimer:

Το παραπάνω κείμενο είναι προϊόν φαντασίας και ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα. Δεν θα γίνει κατάληψη στα κεντρικά του HwBox ούτε θα κλείσει το τμήμα των ειδήσεων.

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

ο gorillas "παίζει" με 2 bar ενώ ο nord με 4.88bar! καθαρή επικράτηση imo! Επίσης ο nord γουστάρει την Maria από τα Αγγλίας... μας έψηνε να πάμε εκεί διακοπές και καλά....

More gossip incoming!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα εσύ που σκαμπάζεις 10 πράγματα λες να ρίξουμε το box για διαμαρτυρία? Επικαλούμαι τον SEGA MEGA DRIVE που το έχει ξανακάνει :hehe: :hehe:

@$@39@

Soon, θα τον κάνουμε να μας έχει στα πούπουλα. :P

ο gorillas "παίζει" με 2 bar ενώ ο nord με 4.88bar!

Με φορτηγό; :P

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ τον φιλο μου τον μιχαλη να μου δώσει τα 50 ευρο που μου χρωστάει εδω και 3 χρονια

και τον φιλο μου τον γιωργο να μου δώσει τα 150 που μου χρωστάει (ενα 20αρικο καθε φορα που του έφτιαχνα το pc ).

επίσης παρακαλώ τους φιλους μου μακη τακη μητσο γιαννη και κωστα να μου δώσουν πισω τα χρήματα απο τους καφέδες που τους εχω κεράσει τοσα χρόνια :hehe:

οι καιροί ειναι δύσκολοι και πρέπει να κάνουμε και αναβάθμιση στο pc :hehe:

εδω δεν λεμε ποιοι μας χρωστανε ? :hehe:

( τα ονόματα ειναι υποθετικά τα ποσά αληθινά):hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη όλα good..

@Gr_God κλαίωωωω :P χαχαχαχα

@p_under Με το που πήρες τα Pops :P τσουπ ο Bill :P

Καλά για το παραπάνω θέμα απλά το αφήνω να περάσει ασχολίαστο..

Έλα να ανοίγουν τα τεφτέρια με τα χρωστούμενα..χαχαχα

Επιτέλους Σ/Κ στην Κοζάνη και ο καιρός μετά από πολύ βροχή θυμήθηκε να στρώσειιι...

it's VAG time :)

Edited by THANOSJ3
Link to comment
Share on other sites

Όχι και daluz :P Γέφυρα υπό συζήτηση και πάλι :P πρώην φοιτητής στην ένδοξη Κοζάνη? :P

Όντως αν κάποιος μοιράζει λεφτά ας δώσει και από εδώ..για βενζίνες θα πάνε..για καλό δηλαδή :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now