esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Το fast 6 το είδα σινεμά και μπορώ να πω ότι δεν μου άρεσε υπερβολικό ψέμα υπερβολικό κακό..απλά δεν.. το καλύτερο για μένα ήταν το tokyo drift..προτιμούσα το παιχνίδι που έδωσε στο γιο του να το οδηγούσε κιόλας...

Η ταινία ήταν αρκετά μούφα ( ευτυχώς υπάρχει και το Hangover 3 που ήταν υπερμούφα και γλιτώνει το παραπάνω γιουχάρισμα το F&F6... ).

Πολύ μα πάρα πολύ ψέμα.

Ειδικά εκεί με το cargo plane... λες και ο αεροδιάδρομος ήτανε Αθήνα-Θεσσαλονίκη... 15 λεπτά το αεροπλάνο να τρέχει με 150Mph και να είναι ακόμα στον αεροδιάδρομο :D

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και στους φίλους μου υποτίθεται οτι οι σκηνές γινόντουσαν ταυτόχρωνα..αλλά εντάξει τώρα alfa romeo ρίχνει ένα αεροπλάνο..τανκ αναποδογυρίζει από ενα αμάξι, ο ντον κ η λετι πετανε στα συννεφα πεφτουν κ δεν παθαίνουν τίποτα, o ντον βγάζει τι σφαίρα έτσι λες κ έβγαλε καμιά τσίτα.. ο ορισμός του ότι να ναι..ευτυχώς είχε τον μαύρο που έλεγε τις μ@λ@κιες και γελάσαμε λίγο.

Τώρα θέλω να δω το side effects που έγραψες να δω τι λέει..

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελίες έχουν ξεφύγει!

Πουλάς κάτι 20? σου κάνουν παζάρια για 15. Λές οκ, στο καλό να πέι 15.

Μετά από μια εβδομάδα σου λένε πως είναι στριμωγμένοι και τελικά δεν θα το πάρουν.

Είναι για γέλια πραγματικά!

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελίες έχουν ξεφύγει!

Πουλάς κάτι 20? σου κάνουν παζάρια για 15. Λές οκ, στο καλό να πέι 15.

Μετά από μια εβδομάδα σου λένε πως είναι στριμωγμένοι και τελικά δεν θα το πάρουν.

Είναι για γέλια πραγματικά!

θελεις να παμε να τους βρουμε :P?

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και στους φίλους μου υποτίθεται οτι οι σκηνές γινόντουσαν ταυτόχρωνα..αλλά εντάξει τώρα alfa romeo ρίχνει ένα αεροπλάνο..τανκ αναποδογυρίζει από ενα αμάξι, ο ντον κ η λετι πετανε στα συννεφα πεφτουν κ δεν παθαίνουν τίποτα, o ντον βγάζει τι σφαίρα έτσι λες κ έβγαλε καμιά τσίτα.. ο ορισμός του ότι να ναι..ευτυχώς είχε τον μαύρο που έλεγε τις μ@λ@κιες και γελάσαμε λίγο.

Τώρα θέλω να δω το side effects που έγραψες να δω τι λέει..

Δες την την ταινία, καραλέει ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αραχνούλα σε ζουμ

Και ναι το google μου το επιβεβαίωσε (καταπληκτική η αναζήτηση με βάση την φωτογραφία)

https://www.google.gr/search?tbs=sbi:AMhZZiuXRgFSpa_1LYO3ljFHRqnzxHF03reSv7uRz4tt5PchT_1YkSrjFVQZRi1Gy6u3oTy43ZI3wFCmNakVduGa-_1Z1_1GQ13UquIy8UenpReAmrM9FtKVKU1KktR59mEsv_1XvVefXJcJIeNWT6IjgAWIwJk6UDrSqlWOjrdV9PJk7Pp8WHURGVbhZ3gZt97WtEyxTJloCt3AZgCk1aNMa6iwXnnLlCnKVDKr7z2MWD1Z5RwPvSpAUmZ5kyqgGzGSEy0VwVo8D9mIkzh4mZz-Txdeo369T5DQOE_1x2pJwzZrDKFI7AUDWsZnnsa3gBOybdH8BUkV9QMi8l_1umof1JSL_1C2C_1N5suFuYuD_1OIK38EMSTP8wO_10qPd7Wf0hBqOlaH6_1Ih0T46kIlFbyYNfRdLHm62r1TXExGaTOTII-_1ponA8oUPrv28-22Hi_1T4wctp1RITcsyxf_1XMy9MK_1yhQUwASza_1r6RdwfV5nQ3x1z6A0x_1LzxtkIi_13V12cFJoKackjZF8rRNoL6BrFgWqQD6QFp7pQAv8GO5DALYytVMcSvZZvS78uY3R32EJnhE74znu0nPcPyF8omYWIizqqrt4v5rn7QYuRCcU_1wKjTQrV4B_1r5oRZfMy1kuWh9vNOsXH6RUvxFTcpml_1eVkmhDoKNuwJCBGAPTCvbLr9C7eF9Izz2xrXwfC5tDNxx-G7m7XAAp6EqpjJyjAUxeQkpNmbGjXmspEOK0DGibtRtE2WjX0WC_1nFOCpfcLxMgGXZ_1225ukrYu2qsdwfAQH0VJ70AwEBGccceTH4rlOXwoZN9iCkfE0lRVnHlXdIsZdm_1i2th22T6ewm6R8r1Wb-GOS9QeEEQQlzvxPGH_1VVW2RCpD7kEg4wm1jzLJUN72mLTAX4mGZoSNN5NJ4NF5OuPS9gM_1J6B9O4B8HB5UN9l7QhwaPEBeaDoYGSRUfcomMKUtGhZB7c6A6QBdm3rctKBCNy6dDoyiQu5vwAdqqrjN2I1sBSgyYebwSADv4Ma7FYuUxSYPHkUrJdxOjwm2RvvCUIPZojR3HRsbh12ryZFzOjVf5BY4nFvPy3aTThCEbhX4rkUU_1vk05NAi7PKMhkbcBtZOytTnYV3A0MCtEpGsFZWfDTiAju09ovzyci0PzR_1cfuBGFt43c50J1HyKdcDQ3u0UQFrBH2Aj_1JmU50gLfiT8v_1004sY4lGqnQ-vNfpR7-zb0s3OkZeaPSOOSj1dttCPmPS6XehdzM3M2TdZeUvyHOlKB2ynFNqy5JxD5X-PySCTYaY1SSDlJlh&safe=off&hl=el&bih=888&biw=1620

Link to comment
Share on other sites

Block σε έκανε, όχι delete :hehe:

Πω έχω πεθάνει εδώ!

Την μία τρώμε σοκολάτες με φουντούκια και την άλλη χοιρινό καπνιστό σε φέτες :hehe:

Λίγο νερό παρακαλώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Block σε έκανε, όχι delete :hehe:

Delete απλό ρε, block μπορεί να έκανε εσένα :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:, αλλα τώρα που το ανέφερες θα με κάνει και block οπότε θα πέσω να Πετάνω!!!

Πω έχω πεθάνει εδώ!

Την μία τρώμε σοκολάτες με φουντούκια και την άλλη χοιρινό καπνιστό σε φέτες :hehe:

Λίγο νερό παρακαλώ :hehe:

BiLL0 για αυτό σε βγάλανε οι γονείς στο μπαλκόνι εχτές? δεν σε αντέξανε?

Μυρωδιές?

Αλήθειες θέλω MONO

Link to comment
Share on other sites

Jason, κάντον Delete και εσύ ρε.. Τι νομίζει ότι είναι για να σε κάνει Delete? Πρώτα κάντον Delete και μετά κάντον και ένα Block έτσι για το γαμώτο. Αν στο παίξει μάγκας, να το πεις σε εμένα.. ξέρω που μένει!

Βασίλη χαίρομαι να σε βλέπω να μπαίνεις πάλι στον σωστό δρόμο.. τελευταία φορά που σε είδα στεναχωρήθηκα! Σαν τα παιδάκια της Αφρικής έχεις καταντήσει! :D Τρώγε αγόρι μου! :D

Πέππα, δεν βλέπουμε τίποτα ρε.. και αυτή μικρή είναι! :P

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω το ψυγείο και μυρίζει όλο το τετράγωνο Αρκά! :hehe:

Είναι όλα homemade! Έχουμε και λουκάνικο καπνιστό αλλά το έχω τυλίξει με 6 σακούλες

αλλά και πάλι όλα μυρίζουν! Το πρωί έβαλα ΝουΝου στον καφέ μου και ο καφές είχε γεύση

κανπιστό χοιρινό! :hehe:

Έλα ρε Πέππα! Δώσε πιο μεγάλη εικόνα! Από smartphone δεν φαίνεται τίποτα! :hehe:

Ότι και να λές Jason, το Παστελίδι είναι φίλο μου!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now