esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

το concept ειναι οτι δεν θα επαιρνες πλαστικα εργαλεια για το συνεργειο, ετσι και οι δισκοι/φωτογραφικες/ηχεια/οθονες/whatever ειναι πιο εξειδικευμενο εχουν την χρηση τους για αυτους τους λιγους που θα βγαλουν χρηματα απο αυτα.

To concept είναι ότι κινητό αλλάζω κάθε χρόνο..ίσως κ γρηγορότερα και δεν με ενδιαφέρει να έχει αντοχή σε κάποια καταπόνηση η στην ποιότητα κατασκευής του όπως τα εργαλεία..

Εξυπνάδες!

Link to comment
Share on other sites

To concept είναι ότι κινητό αλλάζω κάθε χρόνο..ίσως κ γρηγορότερα και δεν με ενδιαφέρει να έχει αντοχή σε κάποια καταπόνηση η στην ποιότητα κατασκευής του όπως τα εργαλεία..

Εξυπνάδες!

Γιατί? ΓΙΑΤΙ?

Αφου και τα android εργαλέια δουλειάς είναι για εσάς τα ανδροειδή!

ή μήπως παραδέχεσε έμεσα πως όλα τα android δεν έχουν αντοχή και ουτε και ποιότητα?

Νατα μααααας....τον πιάσαμε τον πρώτο...ΠΡΟΔΟΤΗ...είθε ο Βασιλιάς των Android να σε λιθοβολήσει δημοσίως

για παραδειγματισμό!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς...εγώ στα θέμματα που μαλλώνουμε...όταν βλέπω like του @venisk σε αυτούς που υποστηρίζει κρυφογελάω pούστικά! :hehe:

ναι αλλα δεν απανταει. Εχει ανοιξει sto google ανδροιδ vs ιος και ψαχνει τι απο αυτα του λειπουν και τι εχει παραπανω :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς...εγώ στα θέμματα που μαλλώνουμε...όταν βλέπω like του @venisk σε αυτούς που υποστηρίζει κρυφογελάω pούστικά!

Όταν συμφωνώ με κάτι γιατί να μην κάνω like..σήμερα έχεις πάρει κ εσύ αρκετά μην το ξεχνάς..

Link to comment
Share on other sites

Όταν συμφωνώ με κάτι γιατί να μην κάνω like..σήμερα έχεις πάρει κ εσύ αρκετά μην το ξεχνάς..

Γελάω ρε! Στο γράφω φιλικά! Και εγώ όταν το κάνω γελάω!

Μου φαίνεται παιδικό σε φάση

- θα δείτε τι θα πάθετε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται εκει πανω, βρεθηκε δυναμομετρο για την μπουνια?:hehe:

θα παρω ενα τηλ την Intel να δω μηπως το εχουν στα σχεδια τους να το βγαλουν μεσα στο '14 χαχαχα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά θέλω να βλέπει ο [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]!

Apple's iPhone is most-desired smartphone in emerging markets, passing Samsung

Τι ακριβώς να δώ κολλημένε με παροπίδες φίλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now