esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλα νταξει, λογκαρε ο κορκος στο μποξ. [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]

καντον μπαν αν αρχισει να ποσταρει ΣΕ ΟΛΑ τα θεματα αν αρχισει να γραφει παντου απλα για να γραψει.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε όλοι παίδες; Δύσκολα τα πράγματα από 'δω, πολλές κακοτυχίες η μια μετά την άλλη σε όλους τους τομείς :( Τι να πω ρε γμτ, λες και έστειλε κάποιος ένα κύμα γκαντεμιάς σε όλη την οικογένεια.

Όλα τα άλλα που έκανε τα τερμάτησε! :hehe:

Γιατί είσαι τόσο κακός; :hehe:

Αυτός έσπασε το πόδι του εγώ δεν έπαθα τίποτα!!! Χτύπα ξύλο μλκ και άσε τα αστεία με τα τροχαία!

Είδες φίλο Νίκο; Μόνο εγώ δεν σε κοροϊδεύω. Ίσα ίσα που ήρθα και σε είδα από το μαγαζί. Γνώρισα και τον σκύλο σου τον Σήφη :hehe:

:D:T: Αγόραροςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!

Άντε με το καλό ρα!

καλα νταξει, λογκαρε ο κορκος στο μποξ. [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]

καντον μπαν αν αρχισει να ποσταρει ΣΕ ΟΛΑ τα θεματα αν αρχισει να γραφει παντου απλα για να γραψει.

Ό,τι και να σου πω είναι λίγο. Κάτσε δούλευε εκεί και μην ασχολείσαι τρολετάριε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Δεν είμαι κακός με τον φίλο μου τον Χρήστο αλλά τώρα κατάλαβα τι σκαρώνει τόσα χρόνια!

1. Γράφτηκε στο box για να μάθει απο τεχνολογία (θυμάσαι τα πμ που έστελνε σε κάποιον στο lab για βοήθεια? :hehe:).

2. Μόλις έμαθε από τεχνολογία ασχολήθηκε με την μετεορολογία και τα αεροπλά.

- Παρένθεση, θα δείς τώρα όλα πως συνδέονται, κλέινει η Παρένθεση. -

3. Μετά έπιασε την αργυροχρυσοχοΐα.

4. Ενδιάμεσα ασχολήθηκε και με την φωτογραφία.

Σίγουρα ξεχνάω μερικά αλλά άκου το σατανικό σχέδιο!

Το 1, τον βοήθησε να μάθει το 2 για να ξέρει πότε θα μπορεί να πηγαίνει για ψάρεμα και το 3 τον βοήθησε για να φτιάχνει αγκίστρια. Το 4 το έκανε απλά για να ανεβάζει τα ψάρια που πιάνει (ή τον Καστίγιο)στο facebook. :hehe:

Έχεις φαγωθεί σε κάθε ποστ σου να λές πως έιμαι κακός! Αλλά δεν είμαι!

Εάν είμαι, θα δείς τι θα πάθεις αύριο :hehe:

(Τσέκαρε τα φρένα στο μηχανάκι σου :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Είδες φίλο Νίκο; Μόνο εγώ δεν σε κοροϊδεύω. Ίσα ίσα που ήρθα και σε είδα από το μαγαζί. Γνώρισα και τον σκύλο σου τον Σήφη

Κακοτυχία είναι να μην έχεις την υγεία σου όλα τα άλλα είναι δεύτερα και αμάξια και λεφτά και όλα. Σήφης άλλο επίπεδο δεν έκατσες λίγο να σου φέρει το λεμόνι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ok δεν με θέλει τίποτα σήμερα. Έχω μείνει ξύπνιος για να πάω σε ένα sports bar όπως λέει η ταμπέλα εδώ απέναντι από το σπίτι μου για να δω τον τελικό CL. Είναι κλειστό. Τι στο καλό sports bar είναι αυτό;;;;

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Δεν είμαι κακός με τον φίλο μου τον Χρήστο αλλά τώρα κατάλαβα τι σκαρώνει τόσα χρόνια!

1. Γράφτηκε στο box για να μάθει απο τεχνολογία (θυμάσαι τα πμ που έστελνε σε κάποιον στο lab για βοήθεια? :hehe:).

2. Μόλις έμαθε από τεχνολογία ασχολήθηκε με την μετεορολογία και τα αεροπλά.

- Παρένθεση, θα δείς τώρα όλα πως συνδέονται, κλέινει η Παρένθεση. -

3. Μετά έπιασε την αργυροχρυσοχοΐα.

4. Ενδιάμεσα ασχολήθηκε και με την φωτογραφία.

Σίγουρα ξεχνάω μερικά αλλά άκου το σατανικό σχέδιο!

Το 1, τον βοήθησε να μάθει το 2 για να ξέρει πότε θα μπορεί να πηγαίνει για ψάρεμα και το 3 τον βοήθησε για να φτιάχνει αγκίστρια. Το 4 το έκανε απλά για να ανεβάζει τα ψάρια που πιάνει (ή τον Καστίγιο)στο facebook. :hehe:

Έχεις φαγωθεί σε κάθε ποστ σου να λές πως έιμαι κακός! Αλλά δεν είμαι!

Εάν είμαι, θα δείς τι θα πάθεις αύριο :hehe:

(Τσέκαρε τα φρένα στο μηχανάκι σου :hehe:)

Δεν παλεύεσαι μπανανόπαιδο :harhar:

Κακοτυχία είναι να μην έχεις την υγεία σου όλα τα άλλα είναι δεύτερα και αμάξια και λεφτά και όλα. Σήφης άλλο επίπεδο δεν έκατσες λίγο να σου φέρει το λεμόνι!!!

Νίκο μες στις κακοτυχίες, συμπεριλαμβάνεται και σοβαρό θέμα υγείας, για αυτό με πήραν τα κάτω μου τον τελευταίο καιρό :(

Link to comment
Share on other sites

:hehe: ^^ Ανίδεος και βρωμιάρης :hehe:

Καλημέρα σε όλους και πιο πολύ στον [MENTION=7]esdee[/MENTION] :hehe:

[MENTION=320]junior-21-[/MENTION] Ναι ρει θα τα πούμε...πιο αργά όμως γιατί τώρα πάω να πλατσουρίσω σαν καλό παιδί!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now