esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Έχει ψωνίσει ποτέ κανείς απευθείας απο corsair? Μόνο το Αμερικάνικο έχει shipping quotes για ολες τις χωρες, αλλα τα μεταφορικά ειναι εξωφρενικά. Αν το παραγγείλω απο Γερμανικο λετε να φάμε άκυρο;

Link to comment
Share on other sites

φοβασαι την απορριψη? :hehe:

προχωρα Σπύρε ;)

:hehe: καλημέρα!

Οχι ωρε, απλά το γερμανικο εχει επιλογες μονο για Γερμανία, Αυστρία, Ελβετία κ Λιχτενστάιν. Μπορώ να κανω τσεκαουτ μέσω PayPal αλλά το μετέπειτα φοβαμαι μιας κ δεν εμφανίζονται μεταφορικα :(. Στελνουν free?

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει ψωνίσει ποτέ κανείς απευθείας απο corsair? Μόνο το Αμερικάνικο έχει shipping quotes για ολες τις χωρες, αλλα τα μεταφορικά ειναι εξωφρενικά. Αν το παραγγείλω απο Γερμανικο λετε να φάμε άκυρο;

Θα φας άκυρο, όπως έφαγα κι εγώ.

Για να πάρω κάτι που ήθελα, το έστειλα σε φίλο Αγγλία και μου το έφερε τα Χριστούγεννα που είχε κατέβει Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Θα φας άκυρο, όπως έφαγα κι εγώ.

Για να πάρω κάτι που ήθελα, το έστειλα σε φίλο Αγγλία και μου το έφερε τα Χριστούγεννα που είχε κατέβει Ελλάδα.

Και εκει παιζει η αναλογια λιρα=ευρω :/ θα το στειλω στο mailboxde που εχω απο το oneplus one

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Έχει προβλήματα στην επικοινωνία η ek? Έστειλα μνμα στο support και περιμένω από χτές!!! Έγραψα λάθος τον τ.κ. o μαμάκας..:hehe:

Κάποιες φορές αναλόγως του φόρτου αργούν να απαντήσουν...αλλά μιλάμε για 2 μέρες max...θεωρώ ότι μέχρι σήμερα το βράδυ πιθανότατα θα έχεις λάβει απάντηση...

Edited by felix
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές αναλόγως του φόρτου αργούν να απαντήσουν...αλλά μιλάμ για 2 μέρες max...θεωρώ ότι μέχρι σήμερα το βράδυ πιθανότατα θα έχεις λάβει απάντηση...

Ελπίζω να το δουν σύντομα γιατί είναι λάθος ο τ.κ.! Βασικά δεν υπάρχει αυτός έβαλα ένα νούμερο παραπάνω αν δεν το δουν θα ενημερώσω την μεταφορική όταν μου στείλουν το tracking!!

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι μεταφορικη, μολις σκασει ελλαδα το δεμα και ναμην τους παρεις εσυ, θα σε παρουν αυτοι γιατι δεν θα ξερουν τι να το κανουν.

Αν ειναι ταχυδρομιο, δεν ξερω :P

Link to comment
Share on other sites

Available Shipping - DPD (5 days) with tracking

Τι είναι το dpd? Δεν ξέρω, ευτυχώς έγραψα ένα νούμερο παραπάνω κ αυτός ο ταχυδρομικός κώδικας δεν υπάρχει! :hehe: Λέτε να στείλω δώρο κάποιου άλλου? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now