esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλημερες αλανια!!!!!

όλοι καλα???? :D

Ευτυχώς πρόλαβα και πούλησα το m8 πριν μου πεις να το δώσω 200 ευρώ! :hehe: Καλημέρα!!

Δολοφονήθηκε ο επιφανής πολιτικός της αντιπολίτευσης Boris Nemtsov στη Μόσχα Λίγες ώρες πριν ηγηθεί μεγάλης πορείας διαμαρτυρίας εναντίον του Πούτιν :hehe:

Πάει να κάνει την μεγαλύτερη Ρωσία όλων των εποχών κ οι ηλίθιοι του πάνε κ κόντρα!

Link to comment
Share on other sites

[/color][/font]

Ευτυχώς πρόλαβα και πούλησα το m8 πριν μου πεις να το δώσω 200 ευρώ! :hehe: Καλημέρα!!

Δολοφονήθηκε ο επιφανής πολιτικός της αντιπολίτευσης Boris Nemtsov στη Μόσχα Λίγες ώρες πριν ηγηθεί μεγάλης πορείας διαμαρτυρίας εναντίον του Πούτιν :hehe:

Πάει να κάνει την μεγαλύτερη Ρωσία όλων των εποχών κ οι ηλίθιοι του πάνε κ κόντρα!

συμβαινουν αυτα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλα από το φούρνο μια 9800GT που μας είχε αφήσει χρόνους και τώρα δουλεύει άψογα!

Συγχαρητήρια..μετά βάλε το φαγητό σου και ψήσε το! Κανονίστε να αρρωστήσετε για να δουλεύουν οι καρτούλες!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια..μετά βάλε το φαγητό σου και ψήσε το! Κανονίστε να αρρωστήσετε για να δουλεύουν οι καρτούλες!!

Διάβασα για κάποια τοξικά για αυτό την έβαλα σε παλιά κουζίνα που έχω που δουλεύει μόνο ο φούρνος και είναι για πέταμα. ;)

Edited by Thanoucos
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια..μετά βάλε το φαγητό σου και ψήσε το! Κανονίστε να αρρωστήσετε για να δουλεύουν οι καρτούλες!!

ελα και εσυ, τι θα παθει? μια καρτουλα ειναι... :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω το διάβασα για κάποια τοξικά για αυτό την έβαλα σε παλιά κουζίνα που έχω που δουλεύει μόνο ο φούρνος και είναι για πέταμα.

Τότε καλά έκανες! Έτσι μάλιστα :)

ελα και εσυ, τι θα παθει? μια καρτουλα ειναι...

Καρτούλα είναι όχι μουσακάς :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω το κουτί να ακολουθήσει τη φαεινή ιδέα των Λαμπιτων και να κόψει το tapatalk :hehe:

Αν κ δεν βλέπω να υποστηριζεται πληρως κι εδώ. Πχ τα sticky threads δεν φαίνονται.

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω το κουτί να ακολουθήσει τη φαεινή ιδέα των Λαμπιτων και να κόψει το tapatalk :hehe:

Αν κ δεν βλέπω να υποστηριζεται πληρως. Πχ τα sticky threads δεν φαίνονται.

Να μπαίνεις από το PC ρε, δεν κατάλαβα δλδ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now