esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Κι εδώ έχει αρχίσει σιγά σιγά να φτιάχνει ο καιρός. Προβλέπουν μια μέρα καταιγίδα την επόμενη εβδομάδα, αλλά that's it νομίζω. Άντε από Απρίλη με κοντομάνικα πάλι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίτος manίτος! Όλα καλά?

Το 1200άρι μου όπως το πάω τελευταία μου γράφει κατανάλωση 40.8 και μυρίζουν τα δισκόφρενα.

Που και που κατεβαίνω να δώ εάν έχει σκάσει κανα λάστιχο γιατί δεν το νιώθω καλά :hehe:

[MENTION=771]sofos1990[/MENTION] όλα καλά με το θέμα μας ή τίποτα καλά?

Έλα skype να σου κάνω μαθήματα ψυχολογίας :P

Link to comment
Share on other sites

Το 1200άρι μου όπως το πάω τελευταία μου γράφει κατανάλωση 40.8 και μυρίζουν τα δισκόφρενα.

Που και που κατεβαίνω να δώ εάν έχει σκάσει κανα λάστιχο γιατί δεν το νιώθω καλά :hehe:

xaros.jpg

στον δρόμο; :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Το 1200άρι μου όπως το πάω τελευταία μου γράφει κατανάλωση 40.8 και μυρίζουν τα δισκόφρενα.

Λογικό είναι ρε..και άχρηστο μοτέρ φοράς και άχρηστα φρένα..πες μας κάτι που δεν ξέρουμε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι ρε..και άχρηστο μοτέρ φοράς και άχρηστα φρένα..πες μας κάτι που δεν ξέρουμε! :hehe:

Έλα να σε πάω μια βόλτα και μετά να σου πάρω πίεση (εάν δεν μου ζητήσεις να κατέβεις) :hehe:

Μεγειά το νέο σου iPhone!

EDIT: Η άλλη η μουχρίτσα σου κάνει like και περιμένει να πληρωθεί μετά ε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μεταλλικέ, πάει ο μήνας αυτός, πέρνα τον επόμενο πάλι από το λογιστήριο να πλερωθείς. Πρέπει να προσέχεις που δίνεις τα likes σου :hehe:

Να δείς θα το πάρει πίσω και μετά θα μπεί στο εσωτερικό και θα γράψει πως έχει bugάρει το box στα Likes :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έλα να σε πάω μια βόλτα και μετά να σου πάρω πίεση (εάν δεν μου ζητήσεις να κατέβεις)

Μεγάλη μπανάνα φάε μεγάλη κουβέντα μην λες...

Μεγειά το νέο σου iPhone!

Ευχαριστώ ρε!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now