esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Όταν μπορώ να πάρω CPU/Mobo 2011-3 και DDR4 με λιγότερα από 500?, ξυπνήστε με...

Συμβιβάσου με τα δικά μου αρκετά κάτω από τα 500 ευρώ όταν τα πουλήσω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

[MENTION=53]Wizard![/MENTION] κατι μου λεει οτι ψαχνουν για κοροιδα εδω στην ελλαδα.:hehe: αν βαλουν τον καφε στην ρωμη 4 ευρω θα κλεισει το αεροδρομιο την αλλη μερα.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

[MENTION=53]Wizard![/MENTION] Τι παραπονιέσαι ρα, αφού είναι νόμος ότι δεν αγοράζουμε τίποτα φαγώσιμο/πόσιμο μες στα αεροδρόμιά μας :hehe: Στο αεροδρόμιο των Χανίων έχει ένα σχετικά μεγάλο everest το οποίο οι Έλληνες δεν το πλησιάζουν ποτέ. Κουτάκι coca cola 2?, 0.5L μπουκαλάκι 3.50?, Redbull 4.60?, φραπεδάκι 3? :hehe: Βγαίνεις 20 μέτρα έξω απ' το αεροδρόμιο και παίρνεις καλύτερο καφέ στη μισή τιμή. Το βρίσκω λογικό απ' την άλλη, γιατί σου λένε, αφού ο κόσμος αγοράζει με τέτοιες τιμές, ποιος ο λόγος να τις ρίξουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στο αεροδρόμιο των Χανίων ... Βγαίνεις 20 μέτρα έξω απ' το αεροδρόμιο και παίρνεις καλύτερο καφέ στη μισή τιμή....

Στο ΕλΒε στα 20 μέτρα δεν έχεις φτάσει ούτε στο επόμενο καφέ του αεροδρομίου :P

Αλλά δεν αναφέρθηκα μόνο εκεί, γενικά είπα. Απλά το συγκεκριμένο παράδειγμα είναι λίγο τρανταχτό, γιατί είναι η ίδια εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα βγούνε τα ζομπια στο box με τέτοια νέκρα :hehe:

και κλάμπ σάντουιτς είστε;

Ειρωνεία προς την αγαπημένη μου happy medium ήταν αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now