esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Trabakoulas. Χτύπησε στην εξωτερική όχι κάθετα. Γιαυτό τα έσκισε.

Wizard ηταν απλα λάθος μου που δεν την είδα. Αλλά απο τη στιγμή που πληρώνω τέλη κυκλοφορίας. Φόρο στα καύσιμα κλπ κλπ... Δε νομίζω οτι ευθυνομαι εγώ σε ενα σημείο που μόλος βγαινεις απο τη πόλη της Καστοριάς πεφτεις επανω σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Για τον seb μετά την Titan ήρθε το φιάσκο με τις 970 sli που ο άνθρωπος πήρε 8gb vram για να χρησιμοποιήσει τα 3 και τα 5 στον πάγκο... :hehe:

Δεν το άντεξε το Bullying απο μέρος της Nvidia και από τότε έχει εξαφανιστεί από προσώπου φόρουμς. Φοβάμαι τα χειρότερα παιδιά....:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=543]Trabakoulas[/MENTION] χαχαχαχαχαχαχαχα...ναι αλλά την έλεγε κ σε όσους πήραν 980..να τα λέμε αυτα!!

Καλημερα τρελό φόρουμ!

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

καλημερες σε ολους αλάνια! :D

Σαν να ηρέμησαν λίγο οι τιμές στις DDR3 ε;

Όσοι σκοπεύεται να μείνετε @ DDR3 και είστε <8GB νομίζω ότι τώρα είναι η ώρα :)

an example sir?

Link to comment
Share on other sites

ξημερωματα δευτερας μετα το lan στα inspot [ το σηκωσαμε btw ] γυρνουσα ενα παλικαρι πετρουπολη και στην πετρουπολεως αν θυμαμαι καλα ειχε μια λακουβα

πραγματικα ενιωσα τυχερος που δεν επαθε ζημια το αμαξι , ευτυχως που ηταν ψηλο σχετικα δηλαδη [panda 1200]

οι δρομοι στην ελλαδα δικαιολογουν σε καθε περιπτωση τους πολλους φορους και τα διοδια

καππα δελτα λαμβδα αλφα κλπ

καλημερες

Link to comment
Share on other sites

Ειπατε καποια παιδια πολυ σωστα για το χαμηλο προφιλ και οτι δε κανει για ελλαδα κλπ κλπ.

Τους δρομους δεν τους χαλασα εγω, αντιθετως εγω πληρωνω τελη κυκλοφοριας και φορο στα καυσιμα για κινω το αμαξακι μου.

Και ερωτω κ.Προεδρε... Το αμαξακι μου δεν τηρει τις προδιαγραφες των δρομων της Ελλαδας ή οι δρόμοι της Ελλαδας δεν τηρουν τις προδιαγραφες των δρομων και του αυτοκ/του μου?

Και αν ισχυει το πρωτο...δλδ το αμαξακι μου δε τηρει τις προδιαγραφες των δρομων τις ελλαδας... γιατι η ιδια η χωρα το εισαγει κανονικα και μου δινει το δικαιωμα να το αγορασω και να πληρωνω στο κρατος 1000ε το χρονο απλα για να ειναι αραχτο στο parking?

Link to comment
Share on other sites

Υokohama. δοκιμασε και τα f1, αν και αρκετα σκληρα και θορυβωδη στα περισσοτερα κομματια της ελληνικης ασφαλτου, πλην αττικης οδου.:hehe: πολυ καλα και σε βρεγμενο επισης. σ' εμενα ειχε κοπει πισω αμορτισερ σε ραλι, απο λακουβα. κολλησε στο πανω μερος.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα κατι προχειρα p Zero τωρα που ειχε ο λαστιχας μου αλλα 225-40-18. Δεν νομιζω να αγορασω 35αρια γιατι ειναι και πανακριβα!!!! 200ε πανω σε σχεση με τα 40αρια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now