esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Το πρόβλημα θα ήταν να έβλεπες και το ΑΡΑΠΑΚΗ δίπλα.(οι εργένηδες ίσως καταλάβουν :hehe: )

μλκ ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι για φαγητο θα ελεγες, δες τι βρήκε ο GOOGLHΣ μόλις του έκανα paste το ΑΡΑΠΑΚΗ:

464aa7d63db50c7.jpg

ZESTHS - ΑΡΑΠΑΚΗ omghax0rz! KAI αεβε παρακαλω ΚΑΙ προιοντα ΖΥΜΗΣ

οτι να ναι

μιλας με πομολα γεροντα!

Link to comment
Share on other sites

Είδατε την καινούρια κάρτα YuGiOh που βγήκε; Μιλάμε έχει το μεγαλύτερο Defense που έχω δει ποτέ ! :eek:

4614aa7da747f5d1.jpg

Γ@μησα πάλι :hehe:

//EDIT: Κοιτούσα τις παλιές μου φωτογραφίες και βρήκα αυτό... :hehe:

4614aa7d932bd3e0.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά αυτό έπρεπε να το μοιραστώ μαζί σας...

hipro5transportyl3.png

Πω ρε μαν τις έβλεπα και γω αυτές τις φώτο αυτές τις μέρες και από το event στο πλαίσιο αλλά και από το "event" που ακολούθησε στο hipro's lab με τους εκλεκτούς καλεσμένους.

Απίστευτες στιγμες!

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε μαν τις έβλεπα και γω αυτές τις φώτο αυτές τις μέρες και από το event στο πλαίσιο αλλά και από το "event" που ακολούθησε στο hipro's lab με τους εκλεκτούς καλεσμένους.

Απίστευτες στιγμες!

Θυμάμαι ότι εκείνες τις μέρες ήμουν συνέχεια στο pc καθηλωμένος να βλέπω φωτογραφίες, videos και αποτελέσματα... Μακάρι να μπορούσα να είμαι εκεί, αλλά πήγαινα 2α Λυκείου τότε... και μένω Χανιά :D

Πάλι βρέχει καταρρακτωδώς. Δεν πειράζει έτσι δεν θα αγοράσω τσιγάρα προς το παρόν :hehe:

Επίσης να κάνω μια δήλωση. Προχθές που μιλούσα με τον crio στο τηλέφωνο, ΑΝΑΨΕ τσιγάρο, NAI NAI :hehe: Επιπλέον... ο Παστελίδης καπνίζει, ΝΑΙ ΝΑΙ και αυτός :hehe: Τελικά είναι αλήθεια ότι αυτοί που το παίζουν τρελά αντικαπνιστές, κάποτε θα κάνουν τσιγάρο - θα έρθει και η σειρά τους :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now