esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Kαλημέρα σε όλους! Ωραία μέρα σήμερα! :)

Κίμωνα έφαγες ή ακόμα περιμένεις? :hehe:

Ακόμα Ανέστη... παλιοκατάσταση.

Kαι αλλο να φαει....

Εσύ μωρή Τσιτάρα ακόμα να κεράσεις τα σουβλάκια που είχες υποσχεθεί στο ADW...:funk:..

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει στο Box είμαστε Large τύποι :D

XXXL!!!!!!!

εεεεεεεππππππγια μισο λεπτο....αφου ησουν συνεχεια φευγατος εκει...ερχοσουν το επεζες μουρη, ελεγες τα tweaks και εφευγες....πλακα μας κανεις...Ξεχνατα...

...:hehe:... παπ, παπ, παπ... screenshot. Tweaks δεν είπα, αλλά 1-2 Τwix τις χτύπαγα άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ άστα αυτά.... Μου έχεις τάξει τραπέζι κι ακόμα περιμένω... και πεινάω...:hehe:

Οποτε θέλεις αλλα δεν μπορω να βρω μαμουθ γαλακτος (δεν ειναι η εποχη τους) :yum:

Εναλλακτικα θα σου φτιαξω μερικα τοστ :D

Link to comment
Share on other sites

Οποτε θέλεις αλλα δεν μπορω να βρω μαμουθ γαλακτος (δεν ειναι η εποχη τους) :yum:

Εναλλακτικα θα σου φτιαξω μερικα τοστ :D

I'll call you for further arrangements...:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε κομπλεξικοί, να σας στείλω κανα 50? να πάτε σε καμια πουτ@ν@ να ηρεμήσετε αντι να κάνετε report τα score του Γιώργάκη επειδή είστε κολλημένοι?

Τουλάχιστον εμέις δεν βάζουμε άλλους να τα κάνου, τα κάνουμε μόνοι μας :hehe:

Ζώα έ ζώα ! Ντρέπομαι για πάρτη σας μαλακιστήρια.

Link to comment
Share on other sites

Σάκη στείλε ένα PM πρώτα γιατί αλήθεια όταν είδα τα 8 reported scores εκνευρίστηκα πολύ άσχημα. Είσαι τόσο :rant:, που δεν ήξερες ότι όταν ανέβασα τα PCMark05 scores δεν υπήρχε κανόνας που έλεγε ότι πρέπει να φαίνονται τα subtest scores... Εκτός από αυτό, τα scores είναι παλιά, από τότε που πρωτοάρχισα να overclock-άρω και νομίζω φαίνεται αυτό από την επιπολαιότητα μου στα screenshots.

Τι κατάφερες; Από τα τόσα που μου έκανες report, μου κατέβασες ένα 2k1 score με την X1650 που είχα ανεβασμένο ενάμισι χρόνο τώρα (πρώτη θέση) επειδή δεν φαινόταν η ανάλυση... Τότε πρωτοψαχνόμουν με το 2k1... Μιλάμε για 2 χρόνια πριν... Insomnia.gr - Εμφάνιση Ατομικού Μηνύματος - Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;) :mad:

Δες εδώ επειδή είσαι αχαρακτήριστος. Τα scores που έχω κρατήσει, από αυτά που έκανα πριν το 20k run..

4614af171309e7d6.jpg

4614af17130c3bdd.jpg

4614af17130e71f6.jpg

Το έσβησα το run μόνο και μόνο επειδή ο Dmitri μου είπε ότι δεν φαίνεται η ανάλυση και δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό. Δυστυχώς έπρεπε να το κατεβάσω. Θα το ξανατρέξω όμως με το που πάω Χανιά, και θα βάλω το 1024x768 μέσα σε ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ BOLD ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ να στο αφιερώσω.

Αναρωτιέμαι όμως γιατί μου έκανες report τα runs... Όπως και να 'χει λυπάμαι πολύ, που σε έβαλαν να το κάνεις... Γιατί εσύ ποτέ δεν με ήξερες καλά... ούτε σου είχα κάνει κάτι για να οδηγηθείς σε μία τέτοια κίνηση.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ρε Γιωργάκη τι σκάς?

Αυτά είναι τα αντίποινα απο τον προηγούμενο τσακωμό.

Απλά μπήκε άλλος μπροστά και καλά.(όταν μιλάω για κουτοπόνηρους μου λές πώς βγάζω συμπεράσματα γρήγορα)

Mα που έχω αυτό το email του Shamino ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι μη...δεν αξίζει :hehe:

Κράτα τες...:hehe:

PS. Εχθές ένα EVO στην παραλιάκη με κέρασε τέτοιο τσάι, που ακόμα η εξάτμιση ακούγεται μέσα στην κεφάλα μου. :hehe:

Ρε γιατί έχει τόση αστυνομία παντού?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now