Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]21318[/ATTACH]

@venisk

edit : παω να συνεχισω το metro last light @1080p locked 60fps στα high σαν true gamer γιατι μπορω

σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

μαγευτηκα

παω να πιω λιγο νερο voss τωρα

γιατι ολα τα υπολοιπα δεν ειναι νερα

ετσι... γιατι μπορω

και μην ξεχασω και το καθιερωμενο

Edited by Yoshi
Link to comment
Share on other sites

Μικρέ μόνο τρολ δεν είμαστε. Εάν ήταν να σε τρολάρουμε θα έπαιζες παιχνιδάκια ώρες τώρα.

Μαλιστα και μικρος και τρολλ...επαιζα παραληλα hearthstone αν αυτο σε κανει να νιωσεις καλυτερα

σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

μαγευτηκα

παω να πιω λιγο νερο voss τωρα

γιατι ολα τα υπολοιπα δεν ειναι νερα

ετσι... γιατι μπορω

και μην ξεχασω και το καθιερωμενο

Εχεις μεγαλο λαο βλεπω! και σχεδον 2mill views! ερε happy medium καταστασεις που εχουμε!!

Link to comment
Share on other sites

μην τρελαθουμε. μου μιλας για τεχνολογια αιχμης στο Nissan και δεν εχεις καν την mercedes στην κουβεντα.

η νεα 911 gt3 που εχει οσα εχει το gtr + αλλα τοσα ειναι και αυτη supercar με τον τροπο της γιατι για τα αλογα της ειναι απιστευτα γρηγορη, right? Η sls amg τι ειναι? πφφτ

το gtr ειναι οτι ηταν to nsx (Που τα παω και τα 2 απιστευτα). εριχνε στα αυτια στα τοτε supercars γιατι ηταν φτιαγμενο για αυτο το πραμα AΛΛΑ ωε εκει.

εχεις μπερδευτει απιστευτα khetzal και επειδη δεν καταλαβαινεις δεν εχει νοημα να συζηταμε.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Μικρέ σοβαρά πόσο είσαι;

25

μην τρελαθουμε. μου μιλας για τεχνολογια αιχμης στο Nissan και δεν εχεις καν την mercedes στην κουβεντα.

η νεα 911 gt3 που εχει οσα εχει το gtr + αλλα τοσα ειναι και αυτη supercar με τον τροπο της γιατι για τα αλογα της ειναι απιστευτα γρηγορη, right? Η sls amg τι ειναι? πφφτ

το gtr ειναι οτι ηταν to nsx (Που τα παω και τα 2 απιστευτα). εριχνε στα αυτια στα τοτε supercars γιατι ηταν φτιαγμενο για αυτο το πραμα AΛΛΑ ωε εκει.

εχεις μπερδευτει απιστευτα khetzal και επειδη δεν καταλαβαινεις δεν εχει νοημα να συζηταμε.

Τ οτι δεν ανεφερα την merc παει να πει κι οτι δεν την υπολογιζω? fuck logic!

Μεχρη το r34 ναι συμφωνω αλλα το r35 ειναι στην κατηγορια supercar ειτε το θελετε ειτε οχι. Απλα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

με +\-50 κιλα περισσοτερα (βενζινη) και κανει οριακα καλυτερο χρονο. Που ειναι τα ηλεκτρονικα και η τεχνολογια αιχμης?

είναι supercar η turbo s?

edit: σε πειραζω γιατι εισαι fanboy <3

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα και μικρος και τρολλ...επαιζα παραληλα hearthstone αν αυτο σε κανει να νιωσεις καλυτερα

Εχεις μεγαλο λαο βλεπω! και σχεδον 2mill views! ερε happy medium καταστασεις που εχουμε!!

^exotic atos

nissan gtr = happy medium

σε νιωθω ven

Edited by Yoshi
Link to comment
Share on other sites

σε νιωθω ven

Happy medium για μένα είναι ένας 4670k κ γενικά ότι έχει ο khetzal τέρμα στα 1080p! Τιμή μου το gtr να τα πηγαίνει παντού τόσο καλά!! Και φυσικά είναι happy medium!!

Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe:

Ένα ποστ έγραψα...3 σελίδες χάος...2 fanboys :hehe:

[MENTION=4793]khetzal[/MENTION] & [MENTION=1118]venisk[/MENTION] έχετε μπέι ποτέ σε GTR/Lambo/Ferrari να δείτε λίγο

ποιότητα κατασκευής, ποιότητα πλαστικών, design κτλ?

Η ίδια η Nissan το έχει στην σειρά Sports εδώ Nissan - Νικ. Ι. Θεοχαράκης

εσείς το λέτε SuperCar επειδή περνάει μερικά Supercar μεγαλύτερης αξίας.

Η Nissan το τοποθέτησε τιμολογιακά εκεί γιατί κανένας δεν θα το αγόραζε

σε μεγαλύτερη τιμή γιατί για να πέις κάτι SuperCar παίζει ρόλο και το prestige

και η Nissan δεν ακουμπάει καν την ουρά των Ferrari/Lamborghini/Pagani/Porsche

σε θέμματα brand awareness και ούτε θα την ακουμπήσει ποτέ.

Το ότι έιναι πολύ δυνατό για την τιμή του το αναγνωρίζουν όλοι!

Το ότι είναι supercall killer επίσης λόγω της χαμηλής τους τιμής.

Το ότι έχει υπερσύγχρονο κινητήρα επίσης.

Αλλά μέχρι εκεί. Ούτε laferrari είναι, ούτε P1, ούτε Gallardo.

Ο χρόνος στις πίστες δεν το κάνουν SuperCar, ούτε τα video στο youtube

με τα 2000 άλογα.

Παίζουν όλα ρόλο για να χαρακτηριστεί SuperCar.

Δυστηχώς το GTR έχει απλά την ταχύτητα.

SuperCar είναι η Bugatti Veyron Supersport, το Koenigsegg Agera R, το Hennessey Venom GT, το SSC Ultimate Aero XT, το Koenigsegg CCX, το Gumpert Apollo. Τι σχέση έχει με αυτά το GTR? Απλά έχουν όλα LED φώτα ε? :hehe:

Η αλήθεια είναι πως ο όρος SuperCar είναι λίγο λεπτός και ο καθένας τον κατανοέι όπως θέλει.

Αλλά εάν το GTR το βάλεις στα Supercars, τότε θα βάλεις και το RS5 και την M6 και δεκάδες άλλα

αυτοκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μας λες fanboy, εσύ δεν είσαι? Δλδ οι άλλοι που μιλάνε για τα φτηνά chipakia δεν είναι fanboys? Όποιος έχει διαφορετική άποψη είναι fanboy?

Εσύ ο ίδιος είπες να μην χαρακτηρίζουμε ο ένας το άλλο! :hehe:

Δεν έχω μπει μέσα αλλά έχω δει το εσωτερικό τους από έξω απο τα αμάξια! Δεν με ενδιαφέρει το εσωτερικό του αμαξιού με ενδιαφέρουν αποκλειστικά οι επιδόσεις του!

Η αλήθεια είναι πως ο όρος SuperCar είναι λίγο λεπτός και ο καθένας τον κατανοέι όπως θέλει.

Αλλά εάν το GTR το βάλεις στα Supercars, τότε θα βάλεις και το RS5 και την M6 και δεκάδες άλλα

αυτοκίνητα.

Για μένα είναι!

Ο καθένας έχει τη άποψη του και καλό είναι να μάθετέ να την σέβεστε :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μας λες fanboy, εσύ δεν είσαι? Δλδ οι άλλοι που μιλάνε για τα φτηνά chipakia δεν είναι fanboys? Όποιος έχει διαφορετική άποψη είναι fanboy?

Εσύ ο ίδιος είπες να μην χαρακτηρίζουμε ο ένας το άλλο! :hehe:

Δεν έχω μπει μέσα αλλά έχω δει το εσωτερικό τους από έξω απο τα αμάξια! Δεν με ενδιαφέρει το εσωτερικό του αμαξιού με ενδιαφέρουν αποκλειστικά οι επιδόσεις του!

Για μένα είναι!

Ο καθένας έχει τη άποψη του και καλό είναι να μάθετέ να την σέβεστε :)

vfm το καλυτερο ειναι ενα apu

οπως και ενα nissan gtr!

και τα 2 παραπανω τα σπανε

αλλα δεν ειναι super-τιποτα

οποιος εχει καμπυλοειδη αποψη ειναι fanboy

αν σε ενδιαφερουν μονο οι επιδοσεις του

car_photo_275874_25.jpg

-not a supercar- FACT.

ετσι οπως χωριζονται τα superbikes με τα sport bikes και τα sport-touring bikes

μπορει το sport-touring hayabusa να ειναι πιο γρηγορο στην τελικη, αλλα ειναι sport touring

μπορει το yamaha z μου με μοτερ απο μπανανα να εκτελει οτι κινειται στα 200 μετρα, αλλα ειναι ακομα παπακι

αν το παπακι μου για μενα ειναι superbike... το χασαμε το κορμι πατριωτη

car_photo_275874_25.jpg

car_photo_275874_25.jpg

car_photo_275874_25.jpg.0c7214f2bbfa89be

Link to comment
Share on other sites

μπορει το yamaha z μου με μοτερ απο μπανανα να εκτελει οτι κινειται στα 200 μετρα, αλλα ειναι ακομα παπακι

αν το παπακι μου για μενα ειναι superbike... το χασαμε το κορμι πατριωτη

Έχεις Yamaha Z Yoshi? :D Παλιός κάγκουρας κι εσύ; :hehe: ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ :hehe:

Σόρρυ για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now