Recommended Posts

Η είδηση φαίνεται οτι ισχύει, έχει αναφερθεί και σε άλλα sites με πηγή τον μάνατζερ του.

Από την άλλη, το ότι βγήκε από το κώμα δεν σημαίνει οτι σε μια βδομάδα θα πάει να τρέξει στο pikes peak.

:)

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωμενη ειναι η ειδηση απο την sabine και προφανως το θεμα δεν ειναι αν και ποτε θα ξανασχοληθει με οποιοδηποτε αθλημα αλλα να μην του μεινει κανα κουσουρι. Μακαρι να παν ολα καλα και να βγει νορμαλ απο ολο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

edit

btw το gtr (οπως και καθε gtr, evo, 911, klp) θελει πολλα αλογα για να κατσει με 1000αρια μηχανακια. Βεβαια εδω κοιμηθηκαν οι καμικαζι :P

Link to comment
Share on other sites

ε καλά το gtr πατάς το launch control το βάζεις και στο αυτόματο και απλά κρατάς το τιμόνι .

τώρα αν εχεις κανένα r34 / supra / evo klp ε εκεί πρέπει να ξέρεις και να οδηγάς .

Link to comment
Share on other sites

ε καλά το gtr πατάς το launch control το βάζεις και στο αυτόματο και απλά κρατάς το τιμόνι .

τώρα αν εχεις κανένα r34 / supra / evo klp ε εκεί πρέπει να ξέρεις και να οδηγάς .

[video=youtube;GBCPN2jNPDg]

2jz πραματα... :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην τρελαθούμε τώρα πως το type r κυνηγάει σε πίστα κ φτάνει κιόλας το gt-r απλά ο οδηγός του type r είναι χεράς ενώ ο οδηγός του gr-r πριν οδηγούσε κανένα s3 450 άλογα και δεν μπορεί να συνειδητοποιήσει την διαφορά..δεν πιστεύει τι πατίνι είχε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το gtr του 10 ειναι με τα ~480 αλογα (1700kg?), το οποιο τότε gtr γυρναγε σε 7:40-7:50, an isxyoyn ta βιντεο του φιλου μου με το ταπερ (260/1200kg), χωρις κινηση εγραψε 7:57 και με νορμαλ κινηση 8:07 τοτε δε μου κανει εντυπωση που δεν του φευγει το gtr δεδομενου και της διαφορας στα χερια των οδηγων :P

anyway το ποσταρα αυτο γιατι οσο νοημα εχει αυτο, αλλο τοσο και αυτο που ποσταρες με τα μηχανακια πριν :P

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην τρελαθούμε τώρα πως το type r κυνηγάει σε πίστα κ φτάνει κιόλας το gt-r απλά ο οδηγός του type r είναι χεράς ενώ ο οδηγός του gr-r πριν οδηγούσε κανένα s3 450 άλογα και δεν μπορεί να συνειδητοποιήσει την διαφορά..δεν πιστεύει τι πατίνι είχε! :hehe:

Και εσύ έχεις άποψη ενώ το πιο γρήγορο αμάξι που έχεις οδηγήσει με το ζόρι να έιναι 180 άλογα.

Όλα τα υπόλοιπα να 'ναι καλά το Internet.

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ έχεις άποψη ενώ το πιο γρήγορο αμάξι που έχεις οδηγήσει με το ζόρι να έιναι 180 άλογα.

Όλα τα υπόλοιπα να 'ναι καλά το Internet.

Ξέρεις πολλά παιδιά στην ηλικία μας να βγάζουν τόσα πολλά λεφτά για να έχουν τέτοια αυτοκίνητα? Βλέπω reviews οπότε έχω άποψη..:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πολλά παιδιά στην ηλικία μας να βγάζουν τόσα πολλά λεφτά για να έχουν τέτοια αυτοκίνητα? Βλέπω reviews οπότε έχω άποψη..:)

Όχι. Με κάλυψε πλήρως η απάντηση σου σχετικά με την Interneτική σου άποψη περι πατινιών και χεριών :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Με κάλυψε πλήρως η απάντηση σου σχετικά με την Interneτική σου άποψη περι πατινιών και χεριών

[video=youtube;Eb1lUmF6uoQ]

Δεν θα μου κάτσουν λεφτά και μένα κάποτε. Θα έρθω να πατήσω οποιοδήποτε πατίνι κ να έχεις με ένα r34!

Χεράδες των ηλεκτρονικών κουκουρούκου power rangers...γενιά των άμπαλων οδηγών...

Link to comment
Share on other sites

το gtr του 10 ειναι με τα ~480 αλογα (1700kg?), το οποιο τότε gtr γυρναγε σε 7:40-7:50, an isxyoyn ta βιντεο του φιλου μου με το ταπερ (260/1200kg), χωρις κινηση εγραψε 7:57 και με νορμαλ κινηση 8:07 τοτε δε μου κανει εντυπωση που δεν του φευγει το gtr δεδομενου και της διαφορας στα χερια των οδηγων :P

anyway το ποσταρα αυτο γιατι οσο νοημα εχει αυτο, αλλο τοσο και αυτο που ποσταρες με τα μηχανακια πριν :P

:hehe:

με η χωρις την τελευταια ευθεια?

Link to comment
Share on other sites

χωρις, μιας και το ταπερ μιλαει για btg γυρους και btg γυρους βλεπω gtrs απο 7:2x εως 8+.

δεν εχει νοημα μιας και δεν ξερουμε συνθηκες, λαστιχα, κινηση κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now