astrolabos

Αστείες Φωτογραφίες & Video

Recommended Posts

Όχι, είχε τύχει να οδηγήσω ένα μαμίσιο (με εργοστασιακή εξάτμιση κιόλας που ακουγόταν σκατά) και ένα 57άρι που αυτά παίζουν γύρω στα 150cc αν δεν κάνω λάθος.

Edited by George_o/c
οδηγήσω*
Link to comment
Share on other sites

εχω γυαλίσει 4-5 καρτερ απο z μιλάμε πολύ τρίψιμο :hehe: μια φορά οδήγησα ένα στο οποίο είχαμε βάλει κύλινδρο και πιστόνι απο dt 200ari με μακρύτερη μπιέλα .

μετά την πρώτη βόλτα έτρεμα ολόκληρος :hehe: ήμουνα 130 κιλα τότε και σήκωνε σούζα με 3-4 για πλάκα . μετα βάλαμε μακρύ ψαλίδι και ενα σλικ πισινό λάστιχο και έστρωσε κάπως

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο ότι έσκασε σαν όλμος, είναι ότι "διάλεξε" να πέσει και σε κάτι που κάνει ΤΕΛΕΙΟ ήχο.

Δεν μπορώ ρε το έχω δει 100 φορές και ακόμα γελάω με δάκρυα :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εχω γυαλίσει 4-5 καρτερ απο z μιλάμε πολύ τρίψιμο :hehe: μια φορά οδήγησα ένα στο οποίο είχαμε βάλει κύλινδρο και πιστόνι απο dt 200ari με μακρύτερη μπιέλα .

μετά την πρώτη βόλτα έτρεμα ολόκληρος :hehe: ήμουνα 130 κιλα τότε και σήκωνε σούζα με 3-4 για πλάκα . μετα βάλαμε μακρύ ψαλίδι και ενα σλικ πισινό λάστιχο και έστρωσε κάπως

Ο ήχος που έκαναν τα Z όταν ροπιάζουν όμως ε, ήταν απάλευτος :D

Αυτή ήταν μία από τις τελευταίες κόντρες που είχαμε δει το 2006, γιατί μετά σταματήσαμε να ασχολούμαστε τόσο με τα μηχανάκια.

Περνάει πρώτα ο Γιαννούλης με το Z, μετά περνάει η RM του Τσουρλή και από πίσω ένας ξέμπαρκος με αυτοκίνητο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κάφρικο σχόλιο από κάτω από το βίντεο με τη Βίκυ σε συνέχεια του "δώσε γκάζι μωρή ανάπηρη"

"..τελικά η Βίκυ έμεινε ανάπηρη"

Δεν παιζόμαστε ρε πστ :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάει ένας σε ένα μαγαζί με άγρια ζώα για να αγοράσει μια αρκούδα.

Μπαίνει μέσα βλέπει τον υπεύθυνο:

- Χαίρεται μια αρκούδα θα ήθελα.

- Βεβαίως ελάτε να σας δείξω ποιες έχουμε τώρα.

Πάνε πίσω και είχε μια αρκούδα να χορεύει.

- Αυτή η αρκούδα μόνο χορεύει λέει ο υπάλληλος.

-Μόνο; ρωτάει με έκπληξη ο πελάτης.

-Ναι μόνο χορεύει και κάνει 1000 ευρώ.

-Μήπως έχετε καμία άλλη πιο ωραία; ρωτάει και πάλι ο πελάτης

Ο υπάλληλος τον οδηγεί σε ένα άλλο κλουβί που είχε μια άλλη αρκούδα που καθότανε.

-Αυτή τι κάνει;

-Αυτή βασικά τπτ αλλά ξέρει να ανοίγει τον υπολογιστή και να μπαίνει λίγο στα windows.

-Η αρκούδα; Κοίτα εξέλιξη. Πόσο κάνει;

-3000 ευρώ

-Μήπως υπάρχει καμία άλλη; ρωτάει ο ανικανοποίητος πελάτης

-Έχουμε κι αυτή λέει ο υπάλληλος. Αυτή ξέρει να ανοίγει το pc, να μπαίνει στα windows

και ξέρει και πολύ καλά το office.

-Κοίτα πρόοδος οι αρκούδες. Καμιά άλλη;

-Αυτή, λέει ο υπάλληλος δείχνοντας μια άλλη αρκούδα, ξέρει να ανοίγει το pc, να μπαίνει

στα windows, ξέρει πολύ καλά το office αλλά ξέρει και 2-3 γλώσσες προγραμματισμού και κάνει 10000 ευρώ

-Άντε ρε σοβαρα; η αρκούδα όλα αυτα; Καλή είναι αλλά μήπως έχετε καμιά καλύτερη;

-Αυτή, ξαναλέει ο υπάλληλος, ξέρει να μπαίνει στα windows, ξέρει πολύ καλά το office,

ξέρει 3 γλώσσες προγραμματισμού αλλά ξέρει και να κάνει έτσι μικρά δίκτυα. Αυτή είναι

πιο ακριβή και κάνει μόνο 30000 ευρώ.

-Πω πω. Ακριβή είναι. Και καθώς γυρνάει το κεφάλι του ο πελάτης βλέπει μια μεγάλη και

χοντρή μαύρη αρκούδα στο βάθος.

-Αυτήν θέλω! Πες πόσο κάνει να τελειώνουμε.

-Αυτήν φίλε άστην. Δεν είναι για σένα.

-Γιατί το λες αυτό ρε συ;

-Καταρχην είναι πολύ ακριβή κάνει 50000 ευρώ χωρίς Φ.Π.Α.

-Τόσα πολλά; και τι ξέρει να κάνει αυτή;

Ο υπάλληλος σκύβει συνωμοτικά και του ψιθυρίζει:

-Άκου ρε φίλε, ούτε κι εγώ έχω καταλάβει ακριβώς τι κάνει η αρκούδα, αλλά όλες οι άλλες

εδω μέσα την φωνάζουν

Administrator!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας!

Δείτε μια σπάνια φωτογραφία του Γιάννη Πλούταρχου.

00040 γιάννης πλούταρ&#967.jpg

Είδα κάτι πολύ ωραίες (καμμένες) φωτογραφίες στο forum και γέλασα πάρα πολύ. Είπα να συμπληρώσω και εγώ μία. Πιστεύω να σας αρέσει. Ο τύπος που την έφτιαξε πρέπει να είναι πολύ καμμένος!

από την ιστοσελίδα periergos.gr

00040 γιάννης πλούταρ&#967.jpg

00040 γιάννης πλούταρχ.jpg

57fd08977443b_00040947953940957957951962

Link to comment
Share on other sites

Ασύλληπτη ποδοσφαιρική ποιότητα. Οι καλύτεροι φίλαθλοι όλων των εποχών :hehe: Με συνοπτικές διαδικασίες κάνουν τον άλλο να επιστρέψει στο τέρμα του :hehe:

[video=youtube;nYaPtYTqr9k]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now