hvtecgr

Crysis γινετε καλυτερο???

Recommended Posts

Επειδή το παιχνίδι φαίνεται να είναι πόρωση και τα λεφτά δεν ξεχειλίζουν, μία 8800GT θα μπορεί να το σηκώσει με όλα full στα 1280?

Λίγο overclocked χωρίς ΑΑ στο high θα 'σαι μια χαρά.

Very high άστο καλύτερα...:P

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το παιχνίδι φαίνεται να είναι πόρωση και τα λεφτά δεν ξεχειλίζουν, μία 8800GT θα μπορεί να το σηκώσει με όλα full στα 1280?

εγω προσωπικα εβαλα το demo να το δω με:

Χ6800 @ 4200mhz

2GB DDR2 corsair dominator @3-3-3-6 800mhZ

8800GTX @ultra bios (650 gpu/1606 shader/1110 gddr)

Vista 64bit ultimate

και το παιχνιδι παιζει στην 1152x864 αναλυση τα παντα 'very high' χωρις ομως antialising :confused:

παλι καλα που το παζω κι ετσι..;)

βεβαια αναμενω κανα καινουργιο driver optimized for crysis μπας και δουμε καμια μεγαλυτερη αναλυση η λιγο antialising...:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Και αυτα τα tweaks δεν ζοριζουν παραπανω την καρτα!Παιζει πανω κατω στα ιδια!!!Θα παω απ'τον nick_p μετα να δω μηπως καταφερω να φαινετε καπως ετσι!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει πως και η retail εκδοση θα ειναι ετσι μιας και σε μερικες μερες βγαινει και απο οσο εχω διαβασει δεν θα αλλαξουνε και πολλα μιας "και καλα" το παιχνιδι χρειαζεται hardware 2 ετων μπροστα για να παιξει οικανοποιητικα με Max Settings!!:bows:

Link to comment
Share on other sites

εχθες το βραδυ το κατεβασα!!!!:dot:

για οποιον θελει να το τρεξει σε 64βιτ λειτουργικο ας μου στειλει ενα pm να ξυγηθω link γιατι δεν θα το βρειτε ευκολα;)

σε 32 βιτ παιζει κανονικα και με το 'υπαρχον .exe' που εχει βαλει ο φιλος μεσα...

αν γινομαι κατανοητος....:P

λεπτομερειες....

το παιχνιδι καταλαμβανει 6.75 GB στον σκληρο και δεν εχει αλαξει κατι στα γραφικα απο το demo...

συνεχιζω να το παιζω με 1152χ864 με τα παντα very high στα vista 64bit..

ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα παιξει και κανας καλος driver απο nvidia και θα παρουμε frames κιαλλα!

ελπιζω καποιος τρελος επισης να παιξει με την μηχανη και να μας δωσει τους χαρτες του με τους ανανεομενους φωτισμους να το ευχαριστηθουμε κιαλλο....

hardcore....δεν νομιζω απο οτι ειδα να ζοριζουν περισσοτερο ρε συ τις καρτες με τις μετατροπες που κανουνε!!!αρα γιατι οχι να μην το εχουμε ετσι??;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now