Recommended Posts

πίεση ακόμα δεν ξέρουμε, προς το παρόν είμαι στο 0,4 με τελειωμένα μπεκ και δίσκο που πατινάρει.... έτσι όπως είναι με πρόγραμμα που έφτιαξα εγώ το αμάξι έβγαλε 160 άλογα και 20,8 κιλά ροπής.

[media]

[/media]

[media]

[/media]

ps. Οι αλλαγές αν γίνουν πιο γρήγορα το αμάξι πατινάρει τρελά...

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνεσαι να αλλάξεις;

Για να είμαι ειλικρινείς θέλω να κάνω το δικό μου κομμάτια, να δώσω το αμάξι μαμά και τα κομμάτια spare,

να έχω ένα μικρό που θα καίει λίγο και όταν μαζέψω πάλι ??? ή βρώ ευκαιρία να χτυπήσω ένα άλλο audi :P

Link to comment
Share on other sites

Έβγαινε και turbo έβγαινε και compressor. Κάποια είχαν θέμα με καδένες χρονισμού. Και κάποια (αρκετά) είχαν σασμανομπελάδες.

Χαλασιάρικα είναι γενικά - αλλά το στήσιμο στα Works είναι άψογο, για τα άλογά του. Πολύ ωραίο lift-off oversteer το άτιμο :)

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση.Τα πρωτα S ειχανε καποια προβληματα στις κεφαλες..Στις ανανεωσεις βελτιωθηκαν,

Τα προβληματα στα κιβωτια παρουσιαζονταν επειδη δεν ξερανε και βαζανε οτι νανε βαλβολινη.

Ειναι μια ειδικη γνησια που δεν εχει κανενα αλλο κιβωτιο στο team bmw-mini και κοστιζε γυρω στο 20ρικο.

Οταν δουλευα στην αντιπροσωπεια την ειχανε πατησει ετσι και το οχημα δεν πηγαινε πανω απο 50.

Αν εισουν εδω πανω Βασιλη θα τα τσεκαραμε απο πρωτο χερι (αδερφος μου και κολλητος του τα φτιαχνουν).

Link to comment
Share on other sites

Μάκη, όταν λές τα πρώτα, για τι χρονολογίες μιλάς?

Θέλω ένα αμαξάκι μικρό να κάει φυσιολογικά. Για 2ο το θέλω που βασικά επειδή λέω να δώσω το S3

θα γίνει πρώτο. :P

Βλέπω στο car.gr τα Mini Cooper S να τα δίνουν από 6000? αλλά φαντάζομαι με cash + παζάρια θα πάιζουν καλύτερες τιμές.

Αλλιώς βλέπω κανα A1 γιατί η Audi έχει βγάλει κάτι πολύ βολικά προγράμματα

Auto Credit A1 & A3

Φυσικά το A1 με Cooper S δεν έχουν καμία σχέση αλλά τα σκέφτομαι και τα δυο.

Το S θα είναι μεταχειρισμένο και θα έχει γκάζι και τα προβλήματάκια του όποια και να έιναι αυτά.

Ενώ το A1 θα είναι 1200άρι ταφος αλλά καινούριο, με αστείες δόσεις, και όλα μέσα στην τιμή (όταν

λέω όλα εννοώ service και εγγύηση) αλλά βγαίνει 10Κ παραπάνω :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now