Recommended Posts

παιδια μεσα σε μιση ωρα που χρισημοποιω το pc μετα την εγκατασταση λειτουργικου με τον ssd...πρεπει να σας πω οτι ειναι αντε γεια το pc! τοσο σφαιρα δεν το περιμενα!

σας ευχαριστω παιδια ολους για την βοηθεια σας και να μου επιτρεψετε να δωσω και ενα φιλακι στον JC_Denton ε?:P μιας και η αποψη του υπερτερη απο την δικια μου!:P

Thank you Mr. JC_Denton for all your help for me and for your time to me!:)

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAAXAXXAXA! Denton μονο που σου ξεφυγε να μου πεις οτι δεν κανει ο SSD στην θεση του 3.5αρι μηχανικου δισκου και οτι πρεπει να παρω bracketakia! χαχαχα! [offtopic]οσο για το g500 που λεγαμε,επιτελους βρηκα κατι που να ταιριαζει στο κουλο μου!:P[offtopic]

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAAXAXXAXA! Denton μονο που σου ξεφυγε να μου πεις οτι δεν κανει ο SSD στην θεση του 3.5αρι μηχανικου δισκου και οτι πρεπει να παρω bracketakia! χαχαχα! [offtopic]οσο για το g500 που λεγαμε,επιτελους βρηκα κατι που να ταιριαζει στο κουλο μου!:P[offtopic]

Mήπως θες να έρθει ο denton να στον κουμπώσει;

......τον δίσκο, εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

spirosss μου μεινανε 20GB και εχω περασει ολα τα βασικα που πρεπει να εχει το pc! + μερικα utilities κλασσικα οπως real temp,cpu-z,gpu-z.

δοκιμασα καποια παιχνιδια να περασω στον μηναχικο σκληρο που εχω και ειδα οτι εχουνε παρει τα πανω τους! δεν πειραζει που δεν ειναι στον SSD!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now