Recommended Posts

winter ο corsair ειναι στα 34nm οπως και ο intel? γιατι η αληθεια ειναι πως δεν ψαχνω να βρω τον καλητερο SSD της αγορας,οπου οπως αποδικνιετε ειναι ο intel χωρις αμφιβολια,αλλα να παρω εναν SSD απλα για να παρω SSD:P

Link to comment
Share on other sites

O Corsair ειναι Samsung - εχουν προβληματα με το firmware και την εντολη TRIM, οπως και οι Vertex/Vertex Turbo. Για μενα, περιμενε τον Intel για σιγουρια. Αλλιως πηγαινε σε εναν απο τους αλλους 2, αλλα να ψαξεις στα forums των εταιρειων να δεις τι προτεινουν να κανεις για να μη χανουν σε επιδοσεις με το περασμα του χρονου.

Link to comment
Share on other sites

10? το giga?? Ααουυυτςςςςςς.........

Έχει τόση διαφορά από τον 80αρη ρε JC? Αν ναι μην τον δείξεις στον Ανέστη γιατί με τον ζόρι δεν με έχει πάει ακόμα να πάρω τον 80άρη!

Link to comment
Share on other sites

Αν ασχολείσαι με βαριά φίλτρα στο Photoshop, όχι απλά έχει διαφορά, το σκίζει. Στην καθημερινότητα ένας "πειραγμένος" χρήστης θα την πιάσει τη διαφορά, ένας απλός δε θα την καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

server grade τι εννοεις? και επιδη ειναι παλιο revision σημαινει οτι δεν ειναι τοσο καλος οσο τα νεα revision? και τελος παντον,τι να κανω? να τον παρω? θα μεινω ευχαριστημενος?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλαβέ :hehe:

Κι εγώ αυτόν έχω - τα σπάει απλά. Ο καλύτερος στην αγορά είναι. Αν δεν μείνεις ευχαριστημένος από αυτόν, πάει να πει ότι το PC το είχες μόνο για να ακούς μουσική και να βλέπεις και καμιά ταινία. Αν χρησιμοποιείς προγράμματα και είσαι γενικά άνθρωπος που ασχολείται, θα πάθεις πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

ok Denton! κανω σημερα την αγορα και θα παρω και το g500 μαζι! [offtopic]πηγα και πηρα σημερα κατι ανατομικα μαξιλαρια και στροματα....να χερεσε να κοιμασε στο κρεββατι μου! χαχαχα![offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now