Recommended Posts

το κακο που εχει το stock ειναι οτι δεν κανουν κρατηση σε προιον για να περασεις εντος της ημερας να το παρεις.μεχρι να βαλεις μπροστα το αυτοκινητο σου η το μηχανακι για να πας,τα εχουν παρει,και χαλας και τσαμπα βενζινη

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμως είναι κάποια άτομα που μένουν κοντά και το έχουν κάνει επάγγελμα να αδειάζουν ότι προλαβαίνουν και στη συνέχεια να τα πουλάνε σε φόρουμ με το ανάλογο κέρδος φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμως είναι κάποια άτομα που μένουν κοντά και το έχουν κάνει επάγγελμα να αδειάζουν ότι προλαβαίνουν και στη συνέχεια να τα πουλάνε σε φόρουμ με το ανάλογο κέρδος φυσικά.

:( :(

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμως είναι κάποια άτομα που μένουν κοντά και το έχουν κάνει επάγγελμα να αδειάζουν ότι προλαβαίνουν και στη συνέχεια να τα πουλάνε σε φόρουμ με το ανάλογο κέρδος φυσικά.

Ο καθένας θα το έκανε πιστεύω..

Απλά οι περισσότεροι δεν είναι ψαγμένοι (σε τιμες)πατάνε πάνω σε αυτούς και λένε ότι θα τα αγοράσουν..

Ή στην ανάγκη του άλλου

Link to comment
Share on other sites

το κακο που εχει το stock ειναι οτι δεν κανουν κρατηση σε προιον για να περασεις εντος της ημερας να το παρεις.μεχρι να βαλεις μπροστα το αυτοκινητο σου η το μηχανακι για να πας,τα εχουν παρει,και χαλας και τσαμπα βενζινη

Ετσι είναι.

Σε αυτό το κομμάτι υπερτερεί το e-shop.

Εκεί βλέπουν όλους τους διαθέσιμους κωδικούς on-line άμεσα ... και έχεις τη δυνατότητα της αγοράς ακόμη και τηλεφωνικά.

Πραγματικά με εκπλήσει το γεγονός ότι μετά από τόσο καιρό λειτουργίας του Plaisio-Stock ... να επιμένουν σε αυτό το καθεστώς.

Link to comment
Share on other sites

Απλά εμάς δεν βολεύει δεν νομίζω ότι χάνει το πλαίσιο με αυτή του την τακτική.

+1 .τους νοιαζει μονο να τα σπρωξουν,δε πα να τα παρουν και μαυραγοριτες με το κιλο

μονο στο εξωτερικο θα δεις σε προσφορες το

1 item per costumer

Link to comment
Share on other sites

Από στιγμή σε στιγμή περιμένω κάποιον να ξεσπάσει πάλι.

ΑΙΣΧΟΣ! Το Πλαίσιο ενθαρρύνει με έμμεσο τρόπο την παράνομη διακίνηση hardware! Επίσης, ο κερδοσκοπικός χαρακτήρας που ακολουθεί δεν έχει προηγούμενο, μιας και πουλάει τα πάντα σε αδικαιολόγητα υψηλές τιμές. Τώρα, αναφορικά με την πολιτική RMA, καλύτερα να μην ανοίξω το στόμα μου. Αν όχι η χειρότερη, τότε σίγουρα κατατάσσεται στις χειρότερες σε παγκόσμιο επίπεδο. Μα συγνώμη. Δικαιολογείται να μην μου κάνουν RMA τον E8400 που αγόρασα πριν από δύο εβδομάδες; Αφού δεν έπαιζε 9GHz+ Vantage στο άζωτο, τι να τον κάνω; Να τον πάρουν πίσω. Ο πελάτης έχει ΠΑΝΤΑ δίκιο.

:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

hmm παράνομη διακίνηση hw έχουμε :hehe:

Γιώργο όσο για το RMA μην το ανοίγεις :hehe:

Δεν είναι καθόλου σεβαστή δικαιολογία πάντως να σου λένε να πας το μηχανημά σου για να το δει ο τεχνικός και ο τεχνικός να σου λέει δεν έχω χώρο στον πάγκο....είναι απλά γελοίο επιχείρημα :hehe:

P.S: gorilla μην πεις τίποτα δεν το λέω για κακό, απλά κάθε φορά γελάω είναι πολύ αστεία η δικαιολογία :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό με τα CPU δεν το ξέρω..

Δηλαδή εγώ που έχω τον ι7 860 και έχω κάνει overclock, και μετά από μήνες χαλάσει από κάτι...δεν μου τον αλλάζουνε επειδή έχω κάνει overclock....??? Υπάρχει εγγύηση στο overclock cpu και gpu????

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ειδικα στο CPU δεν γινεται να καταλαβει καποιος αν τον εχεις κανει OC και πόσο,

εκτος και εχουν βαλει κανα "σπιουνο HW" μεσα και καταγραφει τη συχνότητα και τα ρευματα!!!

δεν το ξερω

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να το καταλάβουν, πολύ απλά. Ειρωνικά το είπα αυτό για τα 9GHz, εξάλλου νομίζω ότι φάνηκε το ειρωνικό ύφος του post μου, αφού είχα βάλει και 3 γελάκια κάτω κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό με τα CPU δεν το ξέρω..

Δηλαδή εγώ που έχω τον ι7 860 και έχω κάνει overclock' date=' και μετά από μήνες χαλάσει από κάτι...δεν μου τον αλλάζουνε επειδή έχω κάνει overclock....??? Υπάρχει εγγύηση στο overclock cpu και gpu????[/quote']

Όμιτζι και 3 ελ-ο-ελ...

Θέλεις άλλα όρια απο αυτά που έχει δοκιμάσει και σου ορίζει σαν ασφαλή?? Δεν είναι εκείνος υπεύθυνος... Γιατί να πληρώνει ο κατασκευαστής/μεταπωλητής/δεν-ξέρω-ποιος-άλλος-παρεμβάλλεται τα καφριλίκια του καθενός???

Όσο για το στοκ... Τι να πώ... Εγώ το βλέπω σαν ταξιδάκι. Πρέπει να ξυπνήσω 7.30 για να είμαι εκει κατά τις 9 μπας και βρώ τίποτα. Και πάντα θέλοντας και μη θα πάρω κάτι για τον κόπο μου που πήγα....

Link to comment
Share on other sites

Ετσι είναι.

Σε αυτό το κομμάτι υπερτερεί το e-shop.

Εκεί βλέπουν όλους τους διαθέσιμους κωδικούς on-line άμεσα ... και έχεις τη δυνατότητα της αγοράς ακόμη και τηλεφωνικά.

Πραγματικά με εκπλήσει το γεγονός ότι μετά από τόσο καιρό λειτουργίας του Plaisio-Stock ... να επιμένουν σε αυτό το καθεστώς.

Δεν νομίζω να υπάρχει σύγκριση κάν μεταξύ Stock House Plaisio και Stock House Eshop. :)

Όπως και να έχει (απαντάω και στον redlady με αυτό) για'αυτο τα ποστάρω εδώ όποτε μπορώ να ξέρετε και εσείς τι μπορεί να πάει άυριο το πρωί στο Stock.

Saki, δυστηχως δεν υπάρχουν, να τα πουλήσει θέλει το Πλαίσιο, όχι να τα δώσει στους πιο ικανούς αγοραστές που μπορεί να τα αξιοποιήσουν στο επακρο τους.

Ξέρεις πόσες REX III μπορεί ναέχουν πάει σε τύπους που πάιζουν stock MHz? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Μπιλ το καταλαβαίνω. Απλώς το να πάει κάποιος και να αδειάσει το στοκ για να βγάλει ένα καλό χαρτζιλίκι απλώς μου τη δίνει. Αλλά όχι΄να χαλάσουμε και τις καρδιές μας αφού έκεί μέσα δουλεύει μια κοπέλα που με έχει εξυπηρετήσει όσο δεν πάει και στο Περιστέρι που δούλευε και στο κανονικό κατάστημα στη Μεταμόρφωση και στο στοκ τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Άντε να σας δω σήμερα με τις γκόμενες...όρεξη να μαμάτε τα thread...από την επόμενη θα πέφτουν

ban-ακια...;)

Ανοίξτε άλλο θέμα να έιναι όλες μαζί συγκεντρωμένες οι εμπειρίες σας για τις κοπέλες....

PS...Το ποστ αυτό δεν είναι προς απάντηση....Ευχαριστω...:P

Link to comment
Share on other sites

What do you mean ... exactly ???

:big_boss:

Ότι δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Όπως το λέει η προταση :P

Το ένα έχει μέσα τα κeρ@τ@ του και το άλλο ούτε καν το 1/10 .

Το ένα έχει φυσικό χώρο το άλλο λέει για 1-1 κομμάτι τι έχει και έιναι στο net .

Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Όπως το λέει η προταση :P

Το ένα έχει μέσα τα κeρ@τ@ του και το άλλο ούτε καν το 1/10 .

Το ένα έχει φυσικό χώρο το άλλο λέει για 1-1 κομμάτι τι έχει και έιναι στο net .

:shades:

Το άλλο όμως έχει .... και

12-24-36-48 κλπ μήνες εγγύηση

Κουτιά παρελκόμενα κομπλέ σε αρκετούς κωδικούς

Τηλεφωνική συναλλαγή

Παράδοση στο χώρο σου

Εμμμ ... τι άλλο ?

Αυτά φτάνουν.

Αντε επιτέλους ... κάντε και εσείς τα αντίστοιχα να είστε πρώτη μούρη στο χωριό λέμεεεε !!!

Αντε γιατί έχω βαρεθεί να πληρώνω 15 ευρώ πήγαινε-έλα διόδια-βενζίνες ... και όταν φτάνω στο stock να μήν υπάρχει αυτό που θέλω.

Αααα ... και μήν μιλήσω για τις περίεργες συναλλαγές στο δωματιάκι του stock.

Οπως και για τα κουτιά που έχουν άλλα αντι άλλων μέσα.

Καλό θα ήταν κάποιος να ελέγχει την κατάσταση στο stock σε τακτικά διαστήματα

Υ.Σ.

Εχετε meeting σήμερα όλοι οι "γρήγοροι" στην Α.Ο.

Κοίτα να μήν κάνεις over .... και βάλε sachs organic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now