George_o/c

Φθινόπωρο 2009: HWBOX.gr 3D Cheapazchips Challenge - Post-άρετε τα Score σας!

Recommended Posts

Λοιπόν το run με την κάρτα μου να καταχωρηθεί στο όνομα μου:D:D:D:D

Καλά ρε αθεόφοβε Χρήστο πήρες την κάρτα της κοπέλας σου και την μόνταρες κιόλας???:P:p

Link to comment
Share on other sites

Έγινε το update :T: Έχουμε ισοβαθμίες μέχρι στιγμής ουσιαστικά, εκτός από τον crio που αράζει μόνος του... :P

Άλλαξα και τον τρόπο διαμόρφωσης των rankings, δεν μου άρεσε καθόλου ο άλλος... :)

Έβαλα και κανόνες αριθμημένους. Παρακαλώ προσέξτε το πρώτο post. Τα έχει όλα μέσα. Από 'δω και στο εξής θέλω κάθε score που ανεβαίνει να συμβαδίζει με τους κανόνες αυτούς (όπως εξάλλου γίνεται και στο hwbot). Έχει και παραδείγματα από σωστά screenshots για να καταλάβετε τι και πως. Ευχαριστώ.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται σε μια κατηγορια που εχουν ποσταρει results τρια ατομα να εχει ο πρωτος 20 (πολυ σωστα) και ο δευτερος οχι 19 αλλα 17????

Και αφου ο δευτερος εχει καλυτερα σκορ απο τον τριτο, και στα 2 bench γιατι εχουν και οι δυο 17 ποντους???

George πως ακριβως γινεται η βαθμολογιση??

Τι δεν καταλαβα παλι γμτ???

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αναφέρεσαι στην πρώτη κατηγορία...;)

Αν δεις καλά, εγώ έχω καλύτερο σκορ στο 2k5 από τον Nodsl αλλά αυτός έχει καλύτερο στο am3.

Άρα εγώ στο 2κ5 έχω την δεύτερη θέση(9 πόντους) και την 3 θέση στο am3(8 πόντους)=17 πόντοι.

Αντίστοιχα ο Nodsl έχει την 3 θέση στο 2κ5(8 πόντοι) και την 2 θέση στο am3(9 πόντοι) = 17 πόντοι.

Link to comment
Share on other sites

Holy fucking shit !

Το προηγούμενο WR ήταν 298k... Μπαμ, 10k παραπάνω ο Αντώνης και παγκόσμιο ρεκόρ. Α ρε Cheapazchips τι μας κάνεις :D Ωραίος ρει :T:

thanks!

εχω και αλλα 2 μικροτερα με 1350 core την καρτα!:D

Link to comment
Share on other sites

thanks guys!

1,75 για 1260 και 1,80 για 1350 αλλα η καρτα ειναι πολλη περιεργη ανεβαινοντας το core χανεις της μνημες και η μνημες δηνουνε αρκετα,και οπως εμαθα 90% κανουνε coldbug η μνημες!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now