George_o/c

Φθινόπωρο 2009: HWBOX.gr 3D Cheapazchips Challenge - Post-άρετε τα Score σας!

Recommended Posts

Crio τα scores σου δεν τα ανεβάζω εννοείται, γιατί είναι με αλλουνού κάρτα. Ωραίος πάντως. Άντε ρε παιδιά τι γίνεται; Ψήφισαν 48 απ'τους οποίους οι 28 ήθελαν 4670. Που είναι τώρα όλοι; Εγώ βλέπω 1 entry στην 1η κατηγορία, 1 στην 2η και ένα του crio στην 3η (δεν το βάζω τώρα, μελλοντικά μιλάω).

Εγώ περιμένω μητρική και μετά θα δω για κάρτα :D

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Αφού είστε έλληνες ρε... στο ψηφοδέλτιο εύκολα όλοι τον σταυρό βάζετε, στην τσέπη το χέρι δεν...

Εγω το ήξερα από την αρχή ότι εδώ θα γίνει κάτι τέτοιο, αλλά δεν μίλαγα για να μην με λέτε κακό...

Παρεπιπτόντως και κάρτα των 25 ευρώ να διαλέγατε πάλι στο ίδιο έργο θεατές θα ήμασταν, don't worry :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με δουλεύετε; Τότε που ψηφίζατε δεν το κοιτάξατε αυτό; Εγώ είδα 28 άτομα που ψήφισαν για τον διαγωνισμό και βλέπω ότι πυγμή δεν υπάρχει παρά μόνο σε λίγους. Αν δεν θέλετε να σκάσετε 70 ευρώ για το hobby σας (υποτίθεται ότι είναι hobby ορισμένων μου φαίνεται :o), τότε τι μιλάμε για ελληνικά πρωταθλήματα με prizes και φούμαρα; Τι να πω...

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειστε λιγο failαδες :hehe:

Υπαρχουν διαφορες Radeon HD 4670, και με GDDR3 και με GDDR4 μνημες. Δεν ξερω ποιες πανε καλυτερα, προφανως οι GDDR4, αλλα δεν κοβω και το κεφαλι μου (μπορει τα Hynix DDR3 να κλοκαρουν πιο ψηλα).

Οπως και να 'χει, ρωτησα το ΖΩΡΖ και μου ειπε οτι μπορουμε/ειτε να χρησιμοποιησουμε/ειτε οποια θελουμε/ετε :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε σύ τέντον θα περαστούν τα δικά μου ριζαλτς στην αρχική; Αλήθεια αν είναι δύο άτομα το ένα καλύτερο απόλους στο 05 και ο άλλος καλύτερος απο όλους στο Aquamark πώς θα βγεί ο νικητής;

Αλήθεια τι κερδίζουμε αποτρίχωση;

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν κερδίζεις σεβασμό και εκτίμηση......

Τώρα αν αργότερα οι admin αποφασίσουν να χώσουν και δώρα θα είναι απλά ένα +.

Πάντως λυπάμαι που το λέω αλλά απο τη στιγμή που βγήκαν τα δώρα ελάχιστοι ασχλούνται.

Αυτό είναι το μόνο σημαντικό άραγε και όχι η απόλαυση του bench?

Link to comment
Share on other sites

Γορίλλα έρχομαι από εκεί να πάρω το δώρο. Γιώργο εσύ μπορείς να ακυρώσεις το διαγωνισμό δεν χρειάζεται πλέον...Κ.Ο. Saega wins....

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα που θα παίξω κρατάει μια χαρά. Δεν θα αφήσω άζωτο για την επόμενη. 15 λίτρα+ πιστεύω ότι φτάνουν και παραφτάνουν για cpu...

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν κερδίζεις σεβασμό και εκτίμηση......

ha, respect... it doesnt matter if you win by an inch or a mile. winning is winning.

πάντως εγώ επιμένω στην αποτρίχωση.:time:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now