George_o/c

Φθινόπωρο 2009: HWBOX.gr 3D Cheapazchips Challenge - Post-άρετε τα Score σας!

Recommended Posts

Αχ ρε Τάσο και πήρες και παράταση :( Δεν πειράζει, δώσε της να καταλάβει τώρα να το ευχαριστηθείς :D

Νικητής στην πρώτη κατηγορία ανακηρύσσεται ο Boton.

Νικητής στην δεύτερη κατηγορία ανακηρύσσεται ο $@39@, λόγω χαμηλότερων CPU clocks σε σχέση με τον NIKOSE.

Νικητής στην τρίτη κατηγορία ανακηρύσσεται ο crustytheclown.

Μπράβο στους νικητές και ακόμα περισσότερα μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες που το πάλεψαν! Σε λιγάκι θα ανοίξει thread και για τον δεύτερο διαγωνισμό Chepazchips ώστε η διασκέδαση να συνεχιστεί και το ηθικό να παραμείνει ακμαιότατον! :T::D

Όσο για κάτι δωράκια etc, από αύριο. :)

Link to comment
Share on other sites

Ενσταση

Ντροπή και αίσχος.Στα scores του $@39@ λείπουν σημαντικά validation points.

Που είναι το βίντεο με το χορευτικό-τελετουργικό κατά τη διάρκεια του bench? :hehe: :hehe:

Πολλά μπράβο σε όλους για τις απίστευτες συμμετοχές.Δείξαμε για άλλη μια φορά πόσο δυνατοί clockers είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους μας!! Πολύ καλά σκορ!! Αν και πρέπει να πω ότι το aquamark του Nikose με εντυπωσίασε! Μπράβο σου!!!

racer τέλεια η κάρτα σου. Τα samsumg χρησιμοποίησες??? Τα δικά μου που ήταν hynix δεν πήγαιναν καθόλου.

Καλή μας συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους και στους νικητές...:D:D

Άντε όσοι έχετε φώτο από τις ώρες που φάγατε για τον διαγωνισμό ποστάρετε....:P

Κάπως έτσι έπαιξε η κάρτα με 1.60+v στον πυρήνα...

Αν ο ανεμηστήρας ήταν άσπρος, θα είχε βαφτεί κόκκινος...Κόβει δάχτυλα και δεν είναι ούτε Sunon ούτε Delta...:P

DSCN2102.jpg

Να μην πιούμε και μια μπυρίτσα....:P

DSCN2110.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nai auth me ta Samsung einai. Ama dwsw ligo akoma pistevw tha pane 1270+ :P

Na kai to 05.. afou moy fyge pou mou fyge o kwlos na vgei, as to postarw

05.jpg

Pantws sthn 1h kathgoria to cap gia i5/i7 pistevw tha 'prepe na 'nai pio mikro, sto AM3 yparxei arketh diafora..

Tespa, sygxarhthria se olous kai anamenoume to neo diagwnismo :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι δικιο αυτό που λέει ο George. Δεν μπορείς να έχεις τη χρυσή τομή. Και στη 2 που ήμουν εγώ racer οι i7 μου φάνηκαν πως καβαλούσα ποδήλατο και αυτοί αυτοκίνητο. Με βλέπω να τα πουλάω αυτά και να αλλάζω πλατφόρμα.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και τώρα μπήκα να δω τα τελικά αποτελέσματα να πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα μπράβο πρώτα απ' όλα στους νικητές, σε όλους όσους συμετείχαν αλλά και στον Γιώργη, για τη διοργάνωση!!!!

Επίσης, αν και με πρόλαβε ο Boton, πολλά ευχαριστώ στον Crio για την μόντα!!!!!

Boton, αύριο μου φαίνεται ότι πρέπει να πάω να προμηθευτώ κι άλλες FINKBRAU :: the ultimate benching drink, μετά απ' τη σούμα βέβαια :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Να η δικιά μου. Παρόλο που της φέρθηκα καλά και της έβαλα και ψυκτράκια και στις μνήμες και στα mosfets, αυτή ήταν άσπλαχνη και δεν το αντεπέδωσε!! Ντροπή της!!!

18012010_015.jpg

18012010_006.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now