George_o/c

Λουκέτο μπήκε οριστικά στο gamato.info!

Recommended Posts

Πολύ σωστά, και γω απο torrentz κατεβάζω και έχω πάντα μεγάλες ταχύτητες

(κλειδώνω 13100 και έχω download 1.2Mb/s σχεδόν σε ότι κατεβάζω)

Από τότε που βρήκα αυτήν την σελίδα δεν έχω μπει στο γαμάτο ούτε για να δω...

...αυτό για να το πιστέψω θέλω video, ποτέ από public δεν υπήρχε ταχύτητα πάνω απο 350kb/s στην καλύτερη!! και δεν μιλάω για να πιάσει για 2 λεπτά ταχυτητα αλλά για συνεχομενο σταθερό download.

...pastel μαζί σου είμαι :T:

Link to comment
Share on other sites

μα ναι....

Εγω την μεγαλυτερη που ειχα δει ηταν με τον Piratebay και αυτη για 5 λεπτα κοντα στα 400....

Απο τοτε που κατεβαζω απο το speed.cd και το iptorrents εχω σωθει...(800ΚΒ/s)

+

www.seedunlimited.com (seedbox^10-12/mb/s)

Link to comment
Share on other sites

...αυτό για να το πιστέψω θέλω video, ποτέ από public δεν υπήρχε ταχύτητα πάνω απο 350kb/s στην καλύτερη!! και δεν μιλάω για να πιάσει για 2 λεπτά ταχυτητα αλλά για συνεχομενο σταθερό download.

...pastel μαζί σου είμαι :T:

μα ναι....

Εγω την μεγαλυτερη που ειχα δει ηταν με τον Piratebay και αυτη για 5 λεπτα κοντα στα 400....

Απο τοτε που κατεβαζω απο το speed.cd και το iptorrents εχω σωθει...(800ΚΒ/s)

+

www.seedunlimited.com (seedbox^10-12/mb/s)

Τι να σας πω ρε παιδιά, στο 99% των περιπτώσεων είτε κατεβάζει με 900-1200, είτε με 5-20 (σε μεγάλα torrents), μου έχει τύχει σε μια συναυλία που κατέβαζα να κατεβάζει 4 ώρες με 1,2ΜΒ/s αλλά στα Dr.Who που κατεβάζω εδώ και ένα μήνα (223GB) κατεβάζει συνέχεια με 20-30kb/s ...

Είναι αναλόγως τι τύχει...

Edit: Δεν ξέρω αν παίζει κανένα ρόλο, αλλά εγώ κατεβάζω από torrentz και φορτώνω τράκερ από όλες τις σελίδες που μου δίνει (εκτός απο 2-3)

Link to comment
Share on other sites

μα στους public λιγοι ειναι αυτοι που seed-αρουν

και τι γινεται ξερεις?

οσοι εχουν και νοικιαζουν servers δεν ειναι σε public, καταλαβαινεις τους λογους αλλα σε private οποτε αυτοι που seed-αρουν στους public ανεβαζουν με απλες συνδεσεις...., για ατο και κατεβαινουν αργα :)

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now