George_o/c

Λουκέτο μπήκε οριστικά στο gamato.info!

Recommended Posts

Τι θέλει να πει ο ποιητής?

O ποιητης θελει να πει οτι δεν σε ενδιαφερει το γεγονος οτι εκλεισε ενας tracker (με οτι αυτο συνεπαγεται τωρα και στο μελλον για τους χρηστες) ,αλλα οτι "επεσαν" και αλλοι 2.αλλα ετσι ειναι ο ελληνας,δεν κοιταει για ποιους λογους δεν γινεται η δουλεια του και τι επιπτωσεις θα εχει παραπερα,αλλα το οτι ΔΕΝ γινεται η δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites

O ποιητης θελει να πει οτι δεν σε ενδιαφερει το γεγονος οτι εκλεισε ενας tracker (με οτι αυτο συνεπαγεται τωρα και στο μελλον για τους χρηστες) ,αλλα οτι "επεσαν" και αλλοι 2.αλλα ετσι ειναι ο ελληνας,δεν κοιταει για ποιους λογους δεν γινεται η δουλεια του και τι επιπτωσεις θα εχει παραπερα,αλλα το οτι ΔΕΝ γινεται η δουλεια του.

Αφήνω εσένα να ασχοληθείς με όλα τα αλλα.

Έλα τα Λέμε.

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]Oh I see σωστός. Forgive me αλλά είμαι λιγάκι θολωμένος :D

Πάντως το είδα και εγώ το πρωί και επειδή μου άρεσε είπα θα μπει frontpage. Αναμείνατε ;)[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

ότι κι άν έχω κατεβάσει,ότι κι αν έχω κάνει το gamato πρώτη φορά το άκουσα σήμερα!!Αυτά που θέλω να βρώ τα βρίσκω κ αλλού κ αν μου αρέσουν τα αγοράζω στην τελική όσο κι αν έχουν!!!Εγώ τους προκαλώ όπως και να χει ..ότι και να κάνουν ακόμα κ σε ρώσικες σελίδες βρίσκεις αυτό που θέλεις!!Τί άλλο μπορούν να κάνουν??Μήπως να μας βάλουν φυλακή κι εμάς???Μήπως να διακόψουν το ίντερνετ σαν χρήση ή να ελέγχουν το που μπαίνεις κ τί κάνεις??Μια τρύπα στο νερό κάνουνε!!Είμαστε τρίτοι στην πειρατεία αλλά μας βλέπω μετά τα οικονομικά μέτρα να φλερτάρουμε και με την 1η θέση!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν καταλαβαινω τι διαφορα ειχε το gamato απο τα αλλα μεγαλοsite που δινουν torrents.

To κυριλε greektracker που ειμαι εγω τι διαφορα εχει δλδ??

Link to comment
Share on other sites

To κυριλε greektracker που ειμαι εγω τι διαφορα εχει δλδ??

καλύτερες ταχύτητες σίγουρα!

ότι και να βάλεις να κατέβει θα κατέβει.....ενώ στο gamato έπρεπε να κάνεις και τον σταυρό σου haha

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν καταλαβαινω τι διαφορα ειχε το gamato απο τα αλλα μεγαλοsite που δινουν torrents.

To κυριλε greektracker που ειμαι εγω τι διαφορα εχει δλδ??

Στο gamato είχε πιο πολύ υλικό απότι στο greek-tracker..

Στον greek ανεβάζουν πιο πολύ HD ταινίες..και ανεβάζουν μερικοί γιατί έχει λιγότερα άτομα φυσικά από το gamato.

Στο gamato είχε περισσοτερους uploaders.

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει και το gt ειναι ετσι και ολα.. το θεμα ειναι αν ζητησεις seeders ποσοι θα φιλοτιμηθουν να βοηθησουν! εκει το μπλε-ασπρο ηταν απιαστο!

απλα το gamato ηταν πιο χυμαδιο και το hitn n run εδινε κ επαιρνε!

προσωπικα απο το gamato κανα ΧΧΧ επαιρνα που κατεβαινε σε dt!! :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άμα ήσουν μέλος στο gamato και παρακολουθούσες αποκλείεται να μην είχες δει torrents με κανέναν seeder...

Ήμουν emerald member με 1,5 tera upload. Και βέβαια είχα δει torrents χωρίς seeder, αλλά σε έναν tracker με τόσες χιλιάδες uploads, δεν είναι να το κάνουμε θέμα ότι βρισκόταν και κάποια χψρίς seeder.

Link to comment
Share on other sites

Στο gamato είχε πιο πολύ υλικό απότι στο greek-tracker..

Στον greek ανεβάζουν πιο πολύ HD ταινίες..και ανεβάζουν μερικοί γιατί έχει λιγότερα άτομα φυσικά από το gamato.

Στο gamato είχε περισσοτερους uploaders.

Βρε σεις...

Οταν λεω τι διαφορα εχει εννοω γιατι στο ενα πηγε εισαγγελεας, και στο αλλο ολα μια χαρα!!!

Το μεγαλο δηλαδη δεν σου δινει παιχνιδια ,λειτουργικα και ολα αυτα που οπως ειπωθηκε παραπανω, προκαλουν στο κρατος φοροδιαφυγη???

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις...

Οταν λεω τι διαφορα εχει εννοω γιατι στο ενα πηγε εισαγγελεας, και στο αλλο ολα μια χαρα!!!

Το μεγαλο δηλαδη δεν σου δινει παιχνιδια ,λειτουργικα και ολα αυτα που οπως ειπωθηκε παραπανω, προκαλουν στο κρατος φοροδιαφυγη???

Υπάρχει πιθανότητα ο κεντρικός server να μην στην Ελλάδα....

Link to comment
Share on other sites

ο μονος λογος που πιστευω πως εκλησαν το gamato ειναι για να μην τους απολυσιουν/μεταθεσουν γιατι τα ξυνουν ολη μερα!

τοση παιδικη πορνογραφια υπαρχει και κλεψιμο με λογαριασμους και καθονται και ασχολουνται με την εκτονοση του λαου!!

και τωρα τι θα γινει?

ακομα και αν κλησουν και τα υπολοιπα γνωστα ελληνικα tracker το κρατος θα κερδισει τα λεφτα που χανει??

ουτε το 1/20 δεν θα κερδισει....

μια κοπελα μου ειπε πως γνωριζει τον 1 που ψαχνουν και πως ειναι ολανδια ο κεντρικος σερβερ.

δεν περνω και ορκο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now