Recommended Posts

@george o/c

μεγιές αγορίνα :D είναι φοβερό case, έχω ακριβώς ενα ίδιο silverstone στο μαγαζί αλλά δυστηχώς η οθονούλα δεν δουλεψε ποτέ :rant:

@Vagos

πολύ ωραίο φίλε, μερακλήδικο θα έλεγα :T: ...το αδικούν ομως οι φωτογραφίες :(

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

@Vagos

πολύ ωραίο φίλε, μερακλήδικο θα έλεγα :T: ...το αδικούν ομως οι φωτογραφίες :(

Θα βγάλω σε λίγο κι'άλλες, πιο καλές, και πιο πολλές :)

Σ'ευχαριστώ πολύ! Ήθελε λίγη δουλίτσα να πω την αλήθεια...Πάντως καμία σχέση με πριν.............

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το pc σου!!!! Το έχεις πολύ ωραίο! Μπράβο! Έπρεπε να βάλεις και στην κάρτα γραφικών waterblock για να μην έχεις φασαρία...! Οι κάρτες γραφικών κάνουν πολύ θόρυβο.....!

Link to comment
Share on other sites

@ Vagos

Θεωρώ οτι τα waterblock στις vga είναι λίγο πεταμένα χρήματα μιάς και αλλάζουμε σχετικά συχνά κάρτες γραφικών και αναγκαστικά διώχνουμε και τα block. όσο για την φασαρία τηε 5850 δέν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. Ο σκοπός μου αλλωστε δέν ήταν η ησυχία αλλα οι καλύτερες

θερμοκρασιες για καλύτερο oc, γι αυτό εποκεντρώθηκα σε cpu και chipset

@ Toxic

Σ'ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη δουλειά κώστα.

Όσο για το Waterblock σε vga θα έλεγα να πάρεις ένα universal και να βάλεις ψυκτρούλες σε μνήμες+VRM.Θα αξίζει γιατί οι 5850 π.χ. έχουνε μεγάλο overclockability.

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη δουλειά κώστα.

Όσο για το Waterblock σε vga θα έλεγα να πάρεις ένα universal και να βάλεις ψυκτρούλες σε μνήμες+VRM.Θα αξίζει γιατί οι 5850 π.χ. έχουνε μεγάλο overclockability.

+1

Έτσι κάνω εγώ εδώ και πολλά χρόνια. Το μόνο αναλώσιμο είναι τα ψυκτράκια αν βαριέσαι να αλλάζεις την διπλής όψης.

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη δουλειά κώστα.

Όσο για το Waterblock σε vga θα έλεγα να πάρεις ένα universal και να βάλεις ψυκτρούλες σε μνήμες+VRM.Θα αξίζει γιατί οι 5850 π.χ. έχουνε μεγάλο overclockability.

συγκεκριμένα αν μιλάμε για την 5850 , δεν θέλει και ψυκτράκια. έχει το μαμίσιο Plate και απλά κουμπώνεις το Block.

ωραίο το κάνες Κωστάκη. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now