Pastelidis.n.s.

Tίτλοι Τέλους για το Troktiko . . .

Recommended Posts

τελος το τροκτικο. Μπορει τα περισσοτερα να ηταν χοντρομ@λ@ακιες που ανεβαζε αλλα εκραζε και λιγο. Κριμα που καταφεραν και χτυπημα στα blogs..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τί άνθρωποι είναι...Προτιμούν να θυσιάσουν μια ανθρώπινη ζωή για να μη βγούν στη φόρα τα άπλυτά τους....Απλά έλεος....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως στεναχωρέθηκα πάρα πολύ με αυτό. Το διάβαζα συνέχεια. Το αριστερό μου δάχτυλο ήταν σχεδόν μόνιμα στο F5. Τελικά κατάφεραν αυτό που ήθελαν κάποιοι...

Link to comment
Share on other sites

Τη μέρα πριν τη δολοφονία είχαν κάνει ανάρτηση για ντοκουμέντο που θα παρουσίαζαν για το πως διαπλέκονται τα σώματα ασφαλείας με επιχειρηματίες. Τυχαίο? ίσως...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ... ποιό είναι το σκεπτικό ίδρυσης και διαχείρησης ενός ανώνυμου blog από επαγγελματίες δημοσιογράφους ???

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που ξέρεις ή μπορείς να βρεις ποιος είναι υπεύθυνος μιας ομάδας ανθρώπων δεν είναι και τόσο ανώνυμο...

Link to comment
Share on other sites

H google δεν δημοσιποιεί στοιχεία παρά μόνο αν υπάρχει νομικό θέμα (πχ η δολοφονία του δημοσιογράφου)

Όπως συνέβει στη συγκεκριμένη περίπτωση...

Link to comment
Share on other sites

Nice :thumbsdown:

Άλλο ένα site που θα διαμορφώνει άποψη σε όλους τους Έλληνες που

είναι ανίκανοι να διαμορφώσουν μια δική τους .

Οι λίγοι έξυπνοι, που πλάθουν την μάζα όπως θέλουν, πάντα έτσι ήταν και πάντα έτσι θα έιναι .

Αλλά αφού όλοι ψάχνουν κάποιον στον ρόλο του μάγκα και του σωτήρα, ο τρομακτικός ήρθε να ικανοποιήσει και να γίνει το είδωλο όλης της . . . μάζας .

Δεν λέω, λέει την αλήθεια, αλλά σε πολλές περιπτώσεις βάζει ζουμιά και κατευθύνει καταστασεις. . .

Link to comment
Share on other sites

Σε μια εφημερίδα διάβασα ότι οι φερόμενοι ως ιδιοκτήτες του troktikou απειλούσαν διάφορα άτομα για να μην αποκαλύψουν διάφορες λαμογιές που είχαν κάνει ....

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια να λεγεται...ειχε πολυ ζουμι και μερικες φορες το τραβαγανε...

Αλλα πιστευω οτι ηταν απο τα λιγα site που ειχαν τοσο γρηγορη ενημερωση...μεσα σε αυτα και το zougla.gr

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now