Recommended Posts

Το 1000στό μέλος ζητάμε. Εμείς δηλαδή δεν είμαστε μέλη; ;)
ειναι συνδικαλιστης ο Γιωργακης ;)

μακρια του :hehe:

Μην κατεβάσει κανένα ΠΑΜΕ για την περιφρούρηση του διαγωνισμού φοβάμαι!:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιόν μπορώ να στείλω pm με ερώτηση/διευκρίνιση για την διατύπωση του ζητούμενου; αυτό που θα ρωτήσω δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί (banable) hint, αν έχω την άδεια σας εννοείτε την κάνω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Εεε, όχι και απλό μέλος εσύ... μην γίνεσαι ένα με την μάζα!

Αφεντικά και δούλοι σκ@τ@ γινήκαμ' ούλοι...:hehe:

// @George_o/c : H Fractal Design κανένα δώρο χάθηκε να δώσει? Η μήπως έστειλε κανένα Define XL και το κράτησες για την πάρτη σου? Αναμένω review αν βρεθεί στην κατοχή σου!

Για το πρώτο ---> :hehe: απλά :D

Για το δεύτερο που ρωτάς για την Fractal, δεν συνεργαζόμαστε ακόμα. Ελπίζω όμως κάποια στιγμή στο μέλλον να γίνει κι αυτό γιατί βγάζουν απίστευτα κουτιά!

ειναι συνδικαλιστης ο Γιωργακης ;)

μακρια του :hehe:

Τι λες ρε μλκ πάλι νυχτιάτικo :hehe::hehe:

Μην κατεβάσει κανένα ΠΑΜΕ για την περιφρούρηση του διαγωνισμού φοβάμαι!:hysterical:

:hehe::hehe::hehe: Σήμερα ήρθαν κάτι φοιτητές και μου ζητούσαν λεφτά για να κάνουν την Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του κόμματός τους. Ήμουν δίπλα στην γειτόνισσα και τους είπαμε:

"Παιδιά δεν έχουμε να δώσουμε. Είμαστε ταπί και ψύχραιμοι. Έχουμε όμως την αγάπη μας που κρατά καλά και δεν φοβόμαστε τίποτα"

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιόν μπορώ να στείλω pm με ερώτηση/διευκρίνιση για την διατύπωση του ζητούμενου; αυτό που θα ρωτήσω δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί (banable) hint, αν έχω την άδεια σας εννοείτε την κάνω εδώ.

Στείλε σε εμένα, αν και το λέει ξεκάθαρα εδω

Θέλουμε να μας πείτε ποιο ήταν το 1000στό μέλος που έκανε εγγραφή στο forum μας :D

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε συ... μου λες να ψαξω ολους τους members του forum, να βρω ποτε εκαναν εγγραφη για να βρω ποιο ηταν το 1000στό μέλος στο forum?

Πριτς... και τι με ενδιαφερει εμενα... αυτα ουτε στο Auschwitz δεν τα κανανε...:P

stealth

Link to comment
Share on other sites

Ευκολάκι :shades:

Tι ευκολακι βρε... απο τις δυο και μιση το πρωι που γυρισα σπιτι μεχρι τωρα εψαχνα για να το βρω...:evil:

Εχω γεμισει σημειωματαρια, τετραδια, τους τοιχους... ακομα και τις πορτες τις ντουλαπας με ονοματα και ημερομηνιες εγγραφης...:P

Εμαθα οτι ο Gor δεν ειναι το πρωτο μελος του φορουμ αλλα το πεμπτο, οτι ο nord ειναι το 230ο μελος (που ειναι αυτο το παιδι σημερα, αρχιζω και ανησυχω), οτι εγω ειμαι το 667ο μελος και στο παραλιγο τον γλυτωσα τον εξ' αποδω... μπρρρρ... και ενα σωρο αλλα αχρηστα πραγματα που δεν θα τα χρειαστω ποτε.:hehe::hehe:

Αλλο ενα τετοιο και ειμαι για το Δρομοκαΐτειο...:P

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now