Recommended Posts

Μπορειτε να μας δωσετε λινκ για το προγραμμα ?

Πρεπει να εχει σκορε πανω απο 12012 ή ακριβως 12012 ?

Λεει "που θα ποσταρουν 12012". Οχι ''πανω απο", αρα εννοει ακριβως 12012.

Link to comment
Share on other sites

α για αυτο δεν εχει ποσταρει κανεις ακομα προσπαθουν ολοι να το πανε 12012 χχχχαχααχ, εγω θα ποσταρω ομως οτι βγαλει γιατι δεν εχω ιδεα πως θα το κανω να παει 12012

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ενα screenshot εκει, που να φαινονται αυτα που λεει στην εκφωνηση της ερωτησης.

Επειτα ανεβαζεις και εδω το screenshot και δινεις το λινκ απο το bot.

Link to comment
Share on other sites

Για μας τους θνητούς που δεν benchαρουμε, γίνεται να μας πείτε την όλη διαδικασία;

Εχω κατεβάσει το 3D Mark Vantage και που βγάζει τα αποτελέσματα online.

Στο hwbot που θα ποστάρουμε;

Οχι τίποτε άλλο, αλλα αύριο φεύγω από σπίτι και δεν θα έχω υπολογιστή.

Edit: Βρήκα που θα ποστάρω στο hwbot, αλλά το 3D Mark Vantage εξακολουθεί να μου βγάζει τα αποτελέσματα μόνο online.

Τι δεν κάνω σωστά;

Link to comment
Share on other sites

pfff απο οτι καταλαβα θελει απο vista και πανω!εχω και xp και 7 αλλα προσπαθω να bootαρω τα 7 και κλασσικα μαυρη οθονη με μια παυλα να αναβοσβηνει....τοv μπουμπη μαλλον... :/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά που έχω έναν ταπεινό AMD E-350 και το τεστ σέρνεται? Άσε που με τα αποτελέσματα θα γελάν κι οι πέτρες!!! Επίσης απορία που έχει και ο πιο πάνω: μόνο online τα βγάζει, οπότε αν μπορεί κάποιος να δώσει τα φώτα του, μιας και δεν ασχολούμαστε με το άθλημα (όπως σαφώς καταλάβατε)...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όλα τα score παίρνουν συμμετοχές άσχετα αν βγάλετε 12012 marks ή όχι.

Απλά το 12012 είναι ιδιαίτερα δύσκολο όχι λόγω καλού hardware αλλά λόγο δυσκολίας στο να βγεί run με τόσα marks.

Δεν ζητήσαμε να κάνετε WR..ένα ταπεινό score ζητήσαμε ακόμα και αν βγάλετε 1 mark.

@Bill δεν μας νοιάζει να είναι φρέσκο !

Και δεν χρειάζεται να μου στέλνετε πμ και να μου την λέτε :T:

Δεν θα γελάσει κανένας με το score σας...χαβαλέ κάνουμε...post & win οεο....δεδομένου πώς έχετε και όλο το σαββατοκύριακο μπροστά σας :)

Link to comment
Share on other sites

Boss παλι αργα με πετυχες...:P

Για καθηστε καλα βρε...

Πρωτο : Ειχατε πει οτι δεν θα τρεξουμε benchmarks.

Δευτερο : Ποσταρε την δοκιμασια της ημερας στις 22:44 πραγμα που δεν εχει ξαναγινει.

Τριτο : Εμενα που το μεγαλυτερο μου σκορ ειναι 8898 marks με μια 8800 GTS πρεπει να αγορασω αλλη καρτα για να φτασω τα 12012 marks? Και αν δεν εχω φραγκα τι γινεται, στο πηγαδι κατουρησα και δεν μου δινετε την δυνατοτητα να παρω δυο συμμετοχες?

Τεταρτο : Αρνουμαι να συμετασχω σε μια δοκιμασια που κανει διακρισεις.

Πεμπτο : Καποιος μας δουλευει χοντρα.

Εκτο : ? ... ειχα και αλλα ομως τα ξεχασα γιατι ειναι αργα...

Kαλα Χριστουγεννα.:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ριξε αυτο το σκορ και παρε τη συμμετοχη σου.

Και η δοκιμασια ποσταριστηκε κανονικοτατα, απλα ειχε γινει new reserved topic απο πιο νωρις. Στις 12 εγινε edit και εμφανιστηκε η ερωτηση ομως.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now