Recommended Posts

Οχι ουτε καν.

Επειδη δεν βρηκες την 9η ερωτηση?

Δε ξέρω.Λες επειδή την πάτησα να νίωθω ψάρι? :P

Σαν να έρχεται όμως από κάπου αλλού η μυρωδιά και όχι απο πάνω μου....

Ίσως ψήνει ο γείτονας... Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Eιχα ενα καθηγητη φυσικης στο ΤΕΙ Πειραια ο οποιος,οχι απλα δεν δεχοταν οτι εχει πατησει ο ανθρωπος στο φεγγαρι αλλα,αν καποιος του λεγε το αντιθετο,εκεινος προσπαθουσε με καθε τροπο να τον μεταπεισει και να του αποδειξει οτι δεν ειναι εφικτο με βαση διαφορους νομους της φυσικης!

Εαν αυτος ο καθηγητης ειναι μελος του hwbox,τι γνωμη θα σχηματισει?Και ενταξει για τους περισσοτερους,αλλα για καποιους απο εμας που ημασταν μαθητες του,παιζει να μας κοψει και την καλημερα ρε παιδια,αν δεχτουμε να απαντησουμε στo ''Τι μάρκας ήταν ο ραδιοφωνικός εξοπλισμός του Νιλ Άρμστρονγκ''!:confused::alien::cool:

Παρακαλω την διαχειριση να προσεχει τις δοκιμασιες της και οταν συμπληρωθει η λιστα με αυτους που απαντησαν σωστα(κατα αυτους παντα:D),εαν ειμαι μεσα,να ΜΗΝ ΜΕ ΔΩΣΕΙ στεγνα...

Φοβαμαι..

Link to comment
Share on other sites

ειστε σιγουροι οτι χρησιμοποιουσε καποιο συγκεκριμενο μοντελο? ολοκληρη NASA δεν ειχε δικους της τεχνικους να φτιαξει super duper high tech ραδιοφωνικο εξοπλισμο ακρως απορρητο και οχι καποιο που μπορει να αγορασει ο καθενας?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εννοουσα μαρκα αλλα μπερδευτηκα.

Δεν εχω ψαξει ακομα απλα οπως το σκεφτομαι πιστευω οτι δεν χρειαζονται να παρουν ραδιοφωνικο εξοπλισμο απο οποιους ειχαν τοτε αλλα οτι εφτιαξαν ενα δικο τους που δεν εχει μαρκα απλα ειναι της nasa top secret men in black κτλπ :P

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και να μην το στρώσει δεν πειράζει...Στην χειρότερη παίρνεις την φίλη σου και πάτε Πανόραμα...(Μην με φάτε, δεν ξέρω εάν όντως εκεί ρίχνει αλλά πάντα ήταν καλύτερα από κέντρο)...

Πάντως αυτά τα λεωφορεία έχουν ένα θέμα όταν βρέχει...ΜΕΓΑΛΟ μάλιστα...!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now