Recommended Posts

Ηλία νιώθω σαν να έπιασα το Joker.. καλά ίσως όχι και τόσο πολύ :D.. αλλά αυτό που νιώθω τώρα, μετά από 4-5 ώρες ταλαιπωρίας, που κατάφερα αυτό που προσπαθούσα και ίσως και καλύτερο από αυτό που προσπαθούσα.. είναι πραγματικά απίστευτη η ικανοποίηση..

Τάσο.. το πέτυχα ρε φίλε.. αυτό ακριβώς που ήθελα.. έχει και ένα ελαφρύ gradient (που έγινε τυχαία.. δεν πήγαινα για κάτι τέτοιο..) που το κάνει να δείχνει απίστευτα..

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπεις ότι δεν εντοπίζεται εύκολα η πηγή του φωτός με την πρώτη ματιά, τότε ξέρεις ότι έχεις κάνει καλή δουλειά :T: :T: :T:

Keep it up, πάει ποοοολύ όμορφα και δεν είναι καθόλου τετριμμένο σε χρώματα και αισθητική :)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα περιμετρικά μαύρη αδιαφανή ταινία για να μην πηγαίνει το φως μέσα στο κλουβί και το αποτέλεσμα έγινε ακόμα καλύτερο.. Δυστυχώς δεν θα έχω pc μέχρι σήμερα το βράδυ που ήθελα να πιστεύω αλλά πραγματικά άξιζε η καθυστέρηση.. Αύριο θα τελειώσω κατά 99%! Πάω για παγωτάκι.. καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

.... τελείωνε γιατί θα σου κλειδώσω το θέμα μέχρι να τελειώσεις :hehe:

Θες να παθουμε τιποτα οι υπολοιποι ?!?! :whip:

Μπυροφονια,

ο φωτισμος τα σπαει μαν !! ειδικα η λευκη ριγα που φαινεται γυρω-γυρω

και στο γαλαζιο που "γυριζει" μετα ειναι απιστευτο ... Θα ειναι ο μονος

φωτισμος μεσα στο κουτι ή οχι?

Αντε με το καλο να δουμε και το εργο τεχνης τελειωμενο !! ;)

Link to comment
Share on other sites

Νάτη η Μέρκελ.. έχει θέσει deadline για το Project και έρχεται κάθε 2-3 μέρες να με φοβήσει :(

Έλληνα δεν έχω αποφασίσει ακόμα.. μάλλον αυτός θα είναι ο μόνος φωτισμός μέσα στο case.. θα κάνω δοκιμές όμως :D

Link to comment
Share on other sites

Φίλε.. ούτε διαφάνεια ούτε τίποτα.. όλη μέρα εχτές, στις δοκιμές που έκανα, στερέωνα το plexi πάνω στο αλουμίνιο ( για να δω πως δείχνει ) με μια γαλάζια χαρτοταινία.. ώσπου σκέφτηκα.. "Ρε.. λες?" και έτσι δοκίμασα να ντύσω το κάτω μέρος του plexi με αυτήν την χαρτοταινία, σε λωρίδες χωρίς να πατάει η μία στην άλλη.. το αποτέλεσμα βγήκε πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα!

Πήρα RedBull και τσιγάρα.. Σήμερα το βράδυ θα παίζω LoL! :D

Link to comment
Share on other sites

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ Παναγίτσα μου! Το σπίτι της μητρικούλας είναι το κουτάκι της..!

Δεν θα έβαζα φωτογραφία από το εσωτερικό του case αλλά μιας και το Worklog πέρασε τις 10.000 εμφανίσεις θα βάλω μια για να σας ευχαριστήσω όλους εσάς που δείξατε τόσο ενδιαφέρον για το Worklog μου.

dsc02192za.jpg

Και πάλι ευχαριστώ..

σε λίγο η συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now