AN7

Τα αμάξια της ζωής μας!

Recommended Posts

Πώς και δεν το'χα πετύχει αυτό το θεματάκι τόσο καιρό;:harhar:

:D

είπαμε να ασχοληθούμε με αυτοκίνητα όχι με κάρα....:harhar:

Πόσο φαίνεται πως είναι alfistas...

HONDA :respekt:

το καινούργιο το Civic πως το βλέπετε???

Link to comment
Share on other sites

Χαλια απο εμφανιση εκτος απο το οικογενοιακο type-r που κυκλοφωρει μονο σε japan και εχει και 25 ατια παραπανω!!τωρα σε ολα τα αλλα θεματα φαινονται ολα πολυ καλα!!!

τι να σου πω.. Εμένα μου άρεσε.. Είνια κάπως διαφορετικό από τα συνηθισμένα...

Όπως και να είναι όμως αφού ειναι Honda είναι αξία..

Link to comment
Share on other sites

Baaaaannnnn (και στους δύο):gizmo:...Και γρήγορα μάλιστα:harhar:

Ιαπωνες ολου του κοσμου ενωθειτε!!!Εχουμε πολεμο!!!!:whip:χαχαχα!!!!

Βεβαια το ban δεν το γλειτωνουμε μιας και ο γοριλλακος μου φαινετε πως ειναι γερμανος!!!:harhar:

Link to comment
Share on other sites

Που πάτε ρα με τα ιαπωνικά?;)

Όταν οι Γάλλοι στρίβαν με 200χμ ανα ώρα στο Παικς Πικ οι ιάπωνες τρώγαν βατραχοπόδαρα.

Γνώμη μου βέβαια.Το μόνο που μπορώ να αναγρνωρίσω στους Ιάπωνες ειναι ένα-δυο καλά(εως πολύ καλά) μοτεράκια. Για τα υπόλοιπα(άνεση,οδηγική συμπεριφορά, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ) έχουν να μάθουν πολλά ακόμα από τους ευρωπαίους.

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλα θα παρει φωτια το τοπικ και κλασικα δεν θα βγαλουμε ακρη!!!:gizmo:Γουσταρω!!!:D

Και για να αναψω τα λιγο τα αιματα ,μην βαζετε ολη την ευρωπη εναντιων των ιαπωνων!Γιατι ετσι χαιρω πολυ καθε χωρα εχει τα καλα της!!!Και ακομα καλυτερα μαρκα εναντιων μαρκας!!Δεν βρισκω σωστο να ειναι ολες οι μαρκες τις ευρωπης εναντιων της honda επειδη αυτη σας καιει περισσοτερο!!!:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Καλα θα παρει φωτια το τοπικ και κλασικα δεν θα βγαλουμε ακρη!!!:gizmo:Γουσταρω!!!:D

Και για να αναψω τα λιγο τα αιματα ,μην βαζετε ολη την ευρωπη εναντιων των ιαπωνων!Γιατι ετσι χαιρω πολυ καθε χωρα εχει τα καλα της!!!Και ακομα καλυτερα μαρκα εναντιων μαρκας!!Δεν βρισκω σωστο να ειναι ολες οι μαρκες τις ευρωπης εναντιων της honda επειδη αυτη σας καιει περισσοτερο!!!:whistling:

Όχι ρε συ, δεν είμαστε εδώ για να τσακωθούμε! Προς θεού. Ούτε ποσταρουμε για να πείσουμε τον άλλο ή για να τον "καταφέρουμε" να αλλάξει το αυτοκίνητο που έχει!Την γνώμη του λέει ο καθένας και μέχρι εκεί.Σέβομαι τις επιλογές του καθένα καθώς και την γνώμη του.:)

Και για να συνεχίσω, στο δικό μου πόστ δεν αναφέρθηκα στην Χοντα συγκεκριμένα αλλά στην Ιαπωνία γενικότερα. :)

Link to comment
Share on other sites

Προς θεου,αμαξια ειναι δεν θα χαλασουμε και τις καρδιες μας!!!:gizmo:Πλακα κανουμε, δεν περνω τιποτα στα σοβαρα και ουτε περιμενω καποιος αλλος να το κανει!!!Απλα μου αρεσει πολυ οταν γινονται <<τσακομοι>> για τα αμαξια και αναβουν λιγο τα αιματα!!!:suck:

Link to comment
Share on other sites

Προς θεου,αμαξια ειναι δεν θα χαλασουμε και τις καρδιες μας!!!:gizmo:Πλακα κανουμε, δεν περνω τιποτα στα σοβαρα και ουτε περιμενω καποιος αλλος να το κανει!!!Απλα μου αρεσει πολυ οταν γινονται <<τσακομοι>> για τα αμαξια και αναβουν λιγο τα αιματα!!!:suck:

Καγκουρααααααααα:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Που πάτε ρα με τα ιαπωνικά?;)

Όταν οι Γάλλοι στρίβαν με 200χμ ανα ώρα στο Παικς Πικ οι ιάπωνες τρώγαν βατραχοπόδαρα.

Ο vatanen έστριβε...όχι το 405 :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ποιός ζήτησε ban και για πόσες μέρες? :hehe:

Είναι φίλοι μας οι γερμανοίοίοίοί...:P

Που θα πάει, θα το πάρω το S3 κάποτε....σε κάποιον άλλο κόσμο...:P

Εγω θελω 3 μερες,ετσι για να παρω λιγο τα ισια μου!!!!:harhar:

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω φορτωσει τωρα ασχημα με αυτα που μου συναιβησαν σημερα και μου εχουν ξανα συμβει 3-4 φορες ακομα θα σας τα πω λιγο χυμα και ας μην με παρεξηγεησετε πολλοι....

πολυ ξερετε πως ειμαι φαν των ιαπωνικων αυτοκινητων...

εγω ειμαι εντελως καθετος στην αγορα ιταλικου για 1 εκκατομυριο λογους....

τι να σας πω???? πως εχω ενα fiat σαν δευτερο αμαξι μετα απο το honda που εχω και σημερα που στηριχτηκα πανω του για να με παει ταξιδι και εμεινε??? μπερδεματα και τα σχετικα??? και πως αυτο μου το εχει κανει αλλες 2 φορες και την μια καθως πηγαινα για δουλεια???

η να σχολιασω απο την αλλη τα γερμανικα που ημουν μεσα σε 2 περιπτωσεις δυνατου τρακαρισματος και ξεχαστηκαν να ανοιξουν οι αεροσακοι.....

ο πατερας μου μηχανικος και εχει πειρα απο πολλα αμαξια...και ας μην συνεχισω με αλλα!!!!

αρα τα συμπερασματα δικα σας...

εγω ενα ξερω...πως χριστουγεννα κανω σπιτι μου και οχι στο εξοχικο με τους γονεις μου για ενα καρουλι που σημερα στο παρα 5 ημουν να το πεταξω στο ποταμι..!!!

ενω το hondaκι μου τιποτα δε ζηταει.....ειναι και γρηγορο , ειναι και vtec αποδιδει και στα χαμηλα κυβικα, εχει 160 ιππους το μαμα και 185 αντιστοιχα καιει το πολυ 7 ευρω τα 100 χιλιομετρα normal και του πινω το αιμα καθε μερα και δε μασαει τιποτα!!! τα λαδακια του στην σωστη στιγμη και ολα βαινουν καλως!!!!

κανω το κεφι μου...κυνηγιεμαι και με πολλα πολλα μοντελα οπως golf gt,tsi,rally,saxo,octavia rs,μινι,opc, k.a. και κανω το κεφι μου και δεν αδειαζει η τσεπη μου...

τερμα....για μενα

ιαπωνικα----γρηγορα,φθηνα ανταλακτικα,οικονομια,αξιοπιστια,ομορφια

γερμανικα---για κανα ταξιδι,αξιοπιστα,μερικα γρηγορα αλλα δυστυχως turbo το 99%

ιταλικα-----θες ενα βενζιναδικο απο πισω και δεν πας και βημα!!

ενταξει φυσικα δεν μιλαμε για την porche την GT2 που την κατατασω σε επιπεδο NSX

ισως ειναι καλη ιδεα αυτη που σου πρωτεινε ο hvtecgr στον minifan....μου αρεσε....θα ηθελα και εγω να στησω ενα τετοιο αμαξακι...!!!

σορυ παιδες για το στυλακι που ισως εχω αλλα ακομα να ξεφουντοσω......αλλα απο προσωπικη μου εμπειρια και εμενα και του πατερα μου και επειδη το εχω ψαξει το θεμα...δεν νομιζω ποτε στην ζωη μου να αποχωρηστω αυτην την πατεντα που παθιασμενα κηνυγατε ολοι να αγορασετε το δικαιωμα ενονοματι VTEC;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now